Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-08-05 Pokaź dziś

06:00

Weterynarz z Alaski: Rozjuszony koń Godziny emisji

Dr Dee podejrzewa u swojego psa problem natury neurologicznej. W programie także niebezpieczna kastracja konia oraz przypadek, który wygląda na zaniedbanie zwierzęcia.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 6 Godziny emisji

Chris badając miniaturową kozę dokonuje odkrycia, które przeraża jej właściciela. Nurkuje także w głębinach morskich, by ocalić zagrożony gatunek rekina. Lisa walczy o życie psa.

07:30

Australijscy weterynarze, odc. 2 Godziny emisji

James Carroll i Anthony Bennett wracają z jeszcze bardziej niezwykłymi przypadkami z kliniki weterynaryjnej, która opiekuje się zwierzakami na południu Nowej Południowej Walii.

08:00

Pokochaj koty, odc. 5 Godziny emisji

John Fulton bada historię powstania popularnego komiksu o kocie. Następnie dowiemy się, jak produkuje się koci żwirek oraz czy kot z dodatkową parą uszu słyszy lepiej.

09:00

Kot z piekła rodem: Tłusty Elvis Godziny emisji

Jeff jest fotografem, który pracuje w domu. Teraz jednak z powodu swojego krwiożerczego kota Bustera, może stracić klientów i asystenta.

10:00

Projekt AKWARIUM: Wspomnienia Godziny emisji

Wayde i Brett przypominają widzom wydarzenia z ostatniego sezonu. Prezentują ulubione gatunki ryb, akwaria, które stworzyli, oraz psikusy z planu filmowego.

11:00

Bahamy: Wielki błękit, odc. 2 Godziny emisji

Wody wokół Wysp Bahama kryją jedno z najgroźniejszych naturalnych siedlisk na świecie. Choć życie toczy się tam zgodnie z prawami natury, czasem przybiera przerażające oblicze.

12:00

Jadowita Australia , odc. 2 Godziny emisji

W odcinku poznamy cechę krokodyli różańcowych, która może pomóc w zwalczaniu zakażeń. Dowiemy się także o potencjale jadu ukwiałów w walce z zaburzeniami autoimmunologicznymi.

13:00

Rzeczne potwory: Terrorysta z południowego Pacyfiku Godziny emisji

Jeremy Wade dociera na Fidżi, gdzie czający się w wodach oprawcy atakują miejscową ludność. W poszukiwaniu winowajcy przedziera się przez gęstą dżunglę i stawia czoła burzy.

14:00

Kot z piekła rodem: Ratunku - mój kota trzyma mnie jako zakładnika Godziny emisji

Jackson jedzie do Portland, by pomóc Teresie i Lee okiełznać nieobliczalnego kota. Zwierzak dotkliwie podrapał ich syna po tym, jak ten pociągnął go za ogon.

15:00

Kot z piekła rodem: Mój chłopak i mój kot Godziny emisji

Gwiazda reality show i była modelka Adrienne Curry mieszka pod jednym dachem ze swoim chłopakiem i należącym do Adrienne groźnym kotem syjamskim.

16:00

Kłopotliwe zwierzaki: Nieznośne stworzenia Godziny emisji

Zabawna seria z udziałem zwierzęcych łobuziaków, doprowadzających swoich właścicieli do granic wytrzymałości - od psa kleptomana po siarczyście przeklinającą papugę.

17:00

Baseny z rozmachem: Zen i sztuka tworzenia basenów Godziny emisji

Ekipa projektantów basenów ogrodowych, z Lucasem Congdonem na czele, potrafi stworzyć istne perełki. Ich projekty są coraz większe, coraz wspanialsze i pełne niesamowitych funkcji.

18:00

Mieszkanie na pniu: Domek w Camo Godziny emisji

Pete Nelson i jego ekipa projektują i budują domki na drzewach dla ludzi, którzy marzą o powrocie do natury oraz odnalezieniu w sobie „wewnętrznego dziecka".

19:00

Poznajcie leniwce, odc. 7 Godziny emisji

Po odbyciu rehabilitacji dwa leniwce zostają wypuszczane na wolność. Claire odkrywa tajemnice sportowych wyczynów swoich podopiecznych. Z kolei Becky bada szkielet leniwca.

19:30

Poznajcie leniwce, odc. 8 Godziny emisji

Ulubieniec schroniska Sidwiggy wystawia na próbę nowy system śledzenia. Claire pomaga uspokajać rozdrażnione leniwce. Zaś Becky odkrywa w ich sierści sekretne życie.

20:00

Baseny z rozmachem: Pływając z rybami Godziny emisji

W Siesta Key ekipa Lucasa zamienia oczko wodne w ogrodową oazę, w której schronienie znajdą zwierzęta i cała rodzina. Potem stary basen przemienia się w piękną lagunę.

21:00

Nowojorskie Zoo - Bronx, odc. 2 Godziny emisji

Serial obrazuje codzienną pracę opiekunów zwierząt w zoo na Bronxie, a także ukazuje sposoby edukowania zwiedzających na temat dzikich zwierząt i ochrony zagrożonych gatunków.

22:00

Interwencje w dziczy, odc. 1 Godziny emisji

Dzikim zwierzętom zagrażają kłusownicy i przemytnicy. Międzynarodowy zespół obrońców zwierząt podejmuje dramatyczne akcje ratunkowe i przenosi uwolnione osobniki do rezerwatów.

23:00

Na straży przyrody: Jaki ojciec taka córka Godziny emisji

Waszyngtońscy strażnicy przyrody aresztują kłusownika polującego na łosie. Ponadto, ojciec z córką są złapani na gorącym uczynku w trakcie nielegalnego połowu ryb.

00:00

Policja dla zwierząt w Houston: Spryciarz Godziny emisji

Pracownicy SPCA zajmują się sprawą dwóch psów, bezdusznie porzuconych przez właściciela. Kirstie Franks jedzie ratować zwierzęta.

01:00

Obcy wewnątrz nas: Żarłoczne bestie Godziny emisji

Wstrząsające historie trzech osób, które połączyła wspólna dolegliwość. Zaatakowały ich wygłodniałe pasożyty, które ludzki organizm uznały za smaczne pożywienie.

02:00

Szkoła przetrwania: Afrykańska sawanna Godziny emisji

Bear podróżuje przez afrykańskie równiny, prezentując podstawowe techniki szkoły przetrwania. Buduje sobie schronienie, łapie małe ptaki i przedziera się przez gęste zarośla.

02:48

Dzikość bez cenzury, odc. 18 Godziny emisji

W tym odcinku zobaczymy, jak anioł morski znienacka atakuje nurka, badacz przypadkowo staje się ofiarą pytona, lampart wpada do studni, a mieszkańcy wioski próbują go ratować.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Cmentarz na farmie Godziny emisji

Zobaczymy policyjny nalot na lokal, w którym odbywają się nielegalne walki kogutów. Z kolei w schronisku będziemy świadkami zmagań weterynarzy o życie postrzelonego psa.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 4 Godziny emisji

Chris udaje się do Abu Dhabi, gdzie ma okazję odwiedzić niezwykły szpital weterynaryjny, w którym chore i ranne sokoły są traktowane jak członkowie rodziny królewskiej.

05:12

Mieszkanie na pniu: Domek na miarę Teksasu Godziny emisji

Ekipa „Mieszkania na pniu" buduje niesamowite, wymyślne i niezwykle efektowne domki na drzewach — w Ameryce i na całym świecie.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info