Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-08-06 Pokaź dziś

06:00

Weterynarz z Alaski: Nie zadzieraj z mamą Godziny emisji

Dr Dee bada czarnego niedźwiedzia, który obudził się z zimowego snu. Do tego rutynowa kastracja, która przybiera groźny obrót i sprawa schorowanego psa, który szuka dobrego domu.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 7 Godziny emisji

Chris zostaje wezwany, aby wykonać niespodziewane badanie miniaturowego konia Charleya, jednak mały i zaniedbany rumak nie daje się schwytać. Z kolei Lisa obawia się o chorego psa.

07:30

Australijscy weterynarze, odc. 3 Godziny emisji

James Carroll i Anthony Bennett wracają z jeszcze bardziej niezwykłymi przypadkami z kliniki weterynaryjnej, która opiekuje się zwierzakami na południu Nowej Południowej Walii.

08:00

Pokochaj koty, odc. 6 Godziny emisji

John Fulton bada pochodzenie kota domowego. Dowiemy się też, jakie rasy kotów pokazuje się na amerykańskich wystawach.

09:00

Kot z piekła rodem: Medium w opałach Godziny emisji

Maryam jest kocim medium, ale nie może porozumieć się z jej szaloną kotką Lily. Khloe odkrywa za domem jej rodziców całą kolonię zdziczałych kotów.

10:00

Projekt AKWARIUM: Najtrudniejsze wyzwania Godziny emisji

Wayde i Brett prezentują ranking akwariów, które były najtrudniejsze do wykonania. Wyjaśniają widzom, na czym polegały trudności i w jaki sposób zostały przezwyciężone.

11:00

Mosquito Godziny emisji

Każdego roku komary powodują śmierć ogromnej liczby osób. Naukowcy starają się znaleźć sposoby na zlikwidowanie całej populacji, aby uratować życie milionów ludzi.

12:30

Dzikie z natury: Australia Godziny emisji

Na największej wyspie na świecie rozwinęła się zdumiewająca różnorodność gatunkowa zwierząt, w tym: dziwaczny dziobak, uroczy koala, podskakujący kangur i polujący dingo.

13:00

Gang obrońców zwierząt: Rozmieszczanie psich dronów Godziny emisji

Rob i Elle badają doniesienie o psach trzymanych na gorącym dachu, natomiast Brian i Face pomagają kobiecie, której pies jest prowokowany przez sąsiada.

14:00

Nowojorskie Zoo - Bronx, odc. 3 Godziny emisji

Serial obrazuje codzienną pracę opiekunów zwierząt w zoo na Bronxie, a także ukazuje sposoby edukowania zwiedzających na temat dzikich zwierząt i ochrony zagrożonych gatunków.

15:00

Bear Grylls - ucieczka z piekła: Góry Godziny emisji

We włoskich Dolomitach Bear Grylls odtwarza niebezpieczne sytuacje w górach, w jakich wcześniej znaleźli się inni ludzie. Jak poradzi sobie słynny podróżnik?

16:00

Przebojowa przyroda: Usher prezentuje Godziny emisji

Czy z pomocą muzyki można zilustrować historię naturalną? W programie usłyszymy Ushera, który własnymi kompozycjami opowie o przyrodzie.

16:30

Sheila - łowczyni węży, odc. 1 Godziny emisji

Sheila musi poradzić sobie z lękiem wysokości ratując pytona dywanowego, który utknął na drzewie. Czeka ją także bliskie spotkanie z drugim najbardziej śmiertelnym wężem świata.

17:00

Strażnicy Teksasu: Uzbrojony i niebezpieczny Godziny emisji

Strażnicy Łowieccy jadą na nocny patrol. Dostają anonimowe doniesienia o wędkarzu łowiącym ponad limit oraz o specjalnej psiej gromadzie do poszukiwań nielegalnych obiektów.

18:00

Kot z piekła rodem: Koci rozrabiaka Godziny emisji

Koci behawiorysta odwiedza parę, która planuje wkrótce się pobrać, ale na przeszkodzie do ich szczęścia stanął... kot. Czy Galaxy będzie w stanie szybko okiełznać pupila?

19:00

Kot z piekła rodem: Kocia ucieczka Godziny emisji

Galaxy pomaga parze, której agresywny kot uniemożliwia zaproszenie do domu nawet rodziny. Następnie próbuje pomóc właścicielce kota, który nie toleruje obecności jej chłopaka.

20:00

Baseny z rozmachem: Górska oaza na Florydzie Godziny emisji

Ekipa Lucas Lagoons staje przed trudnym zadaniem. Dla rodziny mieszkającej na mokradłach na Florydzie ma zbudować lagunę rodem z Gór Skalistych.

21:00

Ukąszenia śmierci Godziny emisji

Dwa węże, dwie ofiary, lecz tylko jedna zostanie uratowana. Historia ludzi, którzy znaleźli się na granicy życia i śmierci wskutek zatrucia jadem, paraliżującym całe ciało.

22:00

Gang obrońców zwierząt: Rozmieszczanie psich dronów Godziny emisji

Rob i Elle badają doniesienie o psach trzymanych na gorącym dachu, natomiast Brian i Face pomagają kobiecie, której pies jest prowokowany przez sąsiada.

23:00

Na straży przyrody: Na gorącym uczynku Godziny emisji

Oficer Olson łapie recydywistów, którzy pięciokrotnie przekroczyli limit połowu kałamarnic. Oficer Summit aresztuje myśliwego, który złamał prawo polując na niedźwiedzie.

00:00

Policja dla zwierząt w Houston: Koty w opresji Godziny emisji

Śledczy z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Houston spieszą z pomocą kotom, które znalazły się w niebezpieczeństwie.

01:00

Obcy wewnątrz nas: Przyczajeni mordercy Godziny emisji

Historie ludzi, w których ciałach pasożyty drzemały przez lata, aby ożywić się, kiedy nadarzyła się okazja. Przypadek dziewczyny, która w kilka dni straciła jedną trzecią wagi.

02:00

Szkoła przetrwania: Park Narodowy Everglades Godziny emisji

Bear pływa po rozlewiskach Narodowego Parku Everglades. Tym razem postanawia sprawdzić samego siebie i wskakuje do rzeki pełnej aligatorów.

02:48

Dzikość bez cenzury: Atak niedźwiedzia polarnego w zoo Godziny emisji

Dramatyczne wydarzenie, które wstrząsnęło gośćmi i pracownikami berlińskiego zoo. Do zagrody dla niedźwiedzi polarnych wskoczyła kobieta i natychmiast została zaatakowana.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Mały cud Godziny emisji

Tym razem policjanci muszą uporać się z grupą agresywnych psów. Udzielają też pomocy brzemiennej klaczy, której życiu zagraża poważne niebezpieczeństwo.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 5 Godziny emisji

Chris otrzymuje makabryczną przesyłkę: w tekturowym pudełku znajduje się ciężko ranny kociak. Tim stara się wyciągnąć pytona dywanowego z rury kanalizacyjnej.

05:12

Mieszkanie na pniu: Na angielskiej prowincji Godziny emisji

Ekipa „Mieszkania na pniu" buduje niesamowite, wymyślne i niezwykle efektowne domki na drzewach — w Ameryce i na całym świecie.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info