Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-08-07 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Żarty, śmiechy i wygłupy! Godziny emisji

Wayde i Brett chcą się nieco rozluźnić po stresującej budowie akwarium w barze Minus 5 w Las Vegas. Postanawiają urządzić w warsztacie bitwę na śnieżki!

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 11 Godziny emisji

Chris odwiedzi jedną z największych klinik dla zwierząt w Sydney. Przyjrzy się pracy weterynarzy, którzy leczą i ratują życie chorym zwierzętom - od kotów i kanarków po skorupiaki.

07:30

Poznajcie pingwiny, odc. 6 Godziny emisji

Rana dzikiego pingwina zostaje opatrzona, dwa pingwiny wdają się w ostrą bójkę, a pewien stary mieszkaniec ośrodka świętuje wyjątkową okazję.

08:00

Kot z piekła rodem: Kocie walki Godziny emisji

Jackson Galaxy pomaga właścicielom kotów okiełznać domowe bestie. Szczęśliwie godzi dwa zwaśnione koty, a także pomaga w złagodzeniu stresu u kota bengalskiego.

09:00

Najdziksza Arktyka: Islandia - kraina ognia I lodu Godziny emisji

Oto piękna Islandia. Widzowie poznają jej surowe piękno w różnych porach roku, podziwiając niezwykłe gatunki żyjących tu zwierząt, m.in. lisa polarnego i atlantyckich maskonurów.

10:00

Strażnicy Teksasu: Niebezpieczna gra Godziny emisji

Strażnicy przyrody z Teksasu walczą z przestępczością i chronią zasoby naturalne. Przy granicy z Meksykiem wyciągają z rzek nielegalne sieci i ścigają przemytników narkotyków.

11:00

Kłopotliwe zwierzaki: Nieznośne stworzenia Godziny emisji

Zabawna seria z udziałem zwierzęcych łobuziaków, doprowadzających swoich właścicieli do granic wytrzymałości - od psa kleptomana po siarczyście przeklinającą papugę.

12:00

Baseny z rozmachem: Zen i sztuka tworzenia basenów Godziny emisji

Ekipa projektantów basenów ogrodowych, z Lucasem Congdonem na czele, potrafi stworzyć istne perełki. Ich projekty są coraz większe, coraz wspanialsze i pełne niesamowitych funkcji.

13:00

Ratownicy psów, odc. 2 Godziny emisji

Inspektor Becky Jefferys ratuje agresywnego owczarka niemieckiego. Czy behawiorysta zwierząt Steve Hill przemieni niespokojnego czworonoga w sympatycznego zwierzaka dla rodziny?

14:00

Dzika Ameryka: W poszukiwaniu schronienia Godziny emisji

Wataha wilków podąża tropem samicy bizona z młodymi. Na równinach Południowej Dakoty pieski preriowe szukają schronienia przed nieznośnie prażącym słońcem.

15:00

Mieszkanie na pniu: Co powiecie na jabłka? Godziny emisji

Pete udaje się do Walden w stanie Nowy Jork by stworzyć domek na drzewie do degustacji cydru dla Angry Orchard. Konstrukcja w stylu pawilonu będzie miała widok na sad jabłkowy.

16:00

Projekt AKWARIUM: Dwa zlecenia Dwighta Howarda Godziny emisji

Wayde i Brett udają się do Houston wezwani przez gwiazdę NBA, Dwighta Howarda, któremu oprócz wypasionego akwarium marzy się również nowy, nietuzinkowy dom dla jego węży.

17:00

Na straży przyrody: Kraby i fajki Godziny emisji

Waszyngtońscy strażnicy przyrody przesłuchują kłamliwego myśliwego. Radzą też sobie z wędkarzami nielegalnie poławiającymi łososie.

18:00

Wszystko o psach - wydanie specjalne: Najbardziej skrajne Godziny emisji

Spojrzenie na niewiarygodną różnorodność psich ras. Poznaj najszybsze, najwolniejsze, najmniejsze, największe, najbrzydsze i najsprytniejsze czworonogi.

19:00

Kot z piekła rodem: Multimilionowy koszmar Godziny emisji

Kot Daniela i Desiree zaznacza moczem dom, który kupili za kilka milionów dolarów. Z kolei kotka Sugar ukrywa się przed nowo przybyłym samcem. Czy Jackson rozwiąże oba problemy?

20:00

Mieszkanie na pniu: Świątynia natchnienia Godziny emisji

Pisarka marzy o miejscu, gdzie będzie mogła się ukryć i w pełni oddać twórczości. Pete przemienia stare drzewo cedrowe w nastrojowe, pełne osobliwości ustronie.

21:00

Premiera Z życia weterynarzy: Zanurzony lekarz Godziny emisji

Dr Ross leczy małe kangury i spotyka właścicieli małego zoo, którzy chcą wraz z kliniką zorganizować wspólną imprezę. Dr Lavigne leczy doga niemieckiego o słabym wzroku i słuchu.

22:00

Bestie z Bayou: Człowiek-aligator Godziny emisji

Tym razem rybacy szukają stworzenia zwanego „Parlangua", w połowie człowieka, w połowie aligatora, odpowiedzialnego za kilka ataków.

23:00

Strażnicy Teksasu: Zwiad w Zatoce Meksykańskiej Godziny emisji

Specjalny oddział strażników spędza tydzień w pływającym domu podczas operacji przeciwko przemytnikom narkotyków.

00:00

Baseny z rozmachem: Pływając z rybami Godziny emisji

W Siesta Key ekipa Lucasa zamienia oczko wodne w ogrodową oazę, w której schronienie znajdą zwierzęta i cała rodzina. Potem stary basen przemienia się w piękną lagunę.

01:00

Z życia weterynarzy: Zanurzony lekarz Godziny emisji

Dr Ross leczy małe kangury i spotyka właścicieli małego zoo, którzy chcą wraz z kliniką zorganizować wspólną imprezę. Dr Lavigne leczy doga niemieckiego o słabym wzroku i słuchu.

02:00

Szkoła przetrwania: Ekwador Godziny emisji

Bear podróżuje przez najbardziej nieprzyjazne rejony Ekwadoru, prezentując techniki przetrwania. Pokaże nam, jak można szybko zbudować bambusowy most i jak omijać piranie.

02:48

Dzikość bez cenzury: Igraszki z rekinami Godziny emisji

W tym odcinku: tragiczny finał nieodpowiedzialnej zabawy czterech nurków z rekinami oraz zmagania kowboja z narowistym bykiem.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Anioł stróż Godziny emisji

Policjanci muszą jak najszybciej wydostać szczeniaka, który utknął pod budynkiem. Operacja jest bardzo trudna, a panujące w Teksasie upały są wprost nie do wytrzymania.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 6 Godziny emisji

Chris odwiedza Pekin, gdzie leczy pierwszego w karierze chomika, musi zaopiekować się ślimakami domowymi i czeka go niezapomniane spotkanie z wielkimi pandami.

05:12

Mieszkanie na pniu: Superdomki na drzewach, część IV Godziny emisji

Pete odkrywa wyjątkowe projekty domków na drzewach i osiągnięcia ich konstruktorów z całego świata. Opracowuje także własną technologię naprawy domków.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info