Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-08-08 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Niezły sarkofag Godziny emisji

Wayde i Brett zbudują 3-metrowy zbiornik w stylu lampy lava. Stworzą też akwarium w łazience jednego z apartamentów drogiego hotelu butikowego. Czy trafią w gust klientów?

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 12 Godziny emisji

Dr Chris ma jak zwykle pełne ręce roboty. Tygrys sumatrzański musi przejść zabieg stomatologiczny z powodu pękniętego zęba. Pilnej pomocy potrzebuje również kaczka i jej kaczątka.

07:30

Poznajcie pingwiny, odc. 7 Godziny emisji

Los nie sprzyja niedożywionemu, porzuconemu pisklakowi - czteromiesięczny Little Bluey waży zaledwie kilogram. Ekipa stara się mu pomóc jak tylko potrafi, ale czy to wystarczy?

08:00

Kot z piekła rodem: Kot albo rodzina Godziny emisji

Czy Jackson pomoże rodzinie, w której urocze kociątko wyrosło na złośliwego potwora? Behawiorysta pokaże też, jak przygotować kota na przybycie nowego domownika.

09:00

Najdziksza Europa: W krainie lodu i śniegu Godziny emisji

Tym razem poznamy faunę północnych krańców Europy — od orłów przednich ze szkockich gór Cairngorm po niedźwiedzie polarne z norweskiego archipelagu Svalbard.

10:00

Strażnicy Teksasu: Na gorącym uczynku Godziny emisji

Strażnicy działają jako tajni agenci: rozpracowują rynek handlu dzikimi zwierzętami. Zobaczymy między innymi pewnego handlarza, który wpada w szał, kiedy zostaje schwytany.

11:00

Kłopotliwe zwierzaki: Kto tu rządzi? Godziny emisji

Niesforne i niepokorne pupile, które doprowadzają swoich właścicieli do białej gorączki. Poznamy m.in. psa, który z pasją wykrywa wszelkie łakocie oraz obsesyjnie dziobiącą gęś.

12:00

Z życia weterynarzy: Zanurzony lekarz Godziny emisji

Dr Ross leczy małe kangury i spotyka właścicieli małego zoo, którzy chcą wraz z kliniką zorganizować wspólną imprezę. Dr Lavigne leczy doga niemieckiego o słabym wzroku i słuchu.

13:00

Ratownicy psów, odc. 3 Godziny emisji

W południowym Londynie inspektor RSPCA Kate ratuje psa z domu, w którym znajduje się pełno akcesoriów związanych z narkotykami, w tym używane igły.

14:00

Dzika Ameryka: Nauka za młodu Godziny emisji

Grizzly sprytnie unikają lawin. Owce kanadyjskie toczą zacięte walki. Pumy przemykają się tylko sobie znanymi szlakami. Jak te zwierzęta radzą sobie w kolejnych porach roku?

15:00

Mieszkanie na pniu: Kosmiczny krab Godziny emisji

Gwiazda muzyki country, Zac Brown, prosi Pete'a o skonstruowanie nieziemskiego domku na drzewie na potrzeby letniej kolonii dla dzieci, Camp Southern Ground.

16:00

Projekt AKWARIUM: Stylowe akwarium dla Sherri Shepherd Godziny emisji

Sherri Shepherd prosi Wayde'a, aby zbudował w jej domu proste i eleganckie akwarium. Panowie jadą także do firmy Rugged Ridge, gdzie ma znaleźć się akwarium o szokującym wyglądzie.

17:00

Na straży przyrody: Cienka zielona linia Godziny emisji

Strażnicy przyrody i ich psy stawią czoło trzem niesfornym niedźwiadkom. Funkcjonariusze jednostki trafią także na trop kłusowników i znajdą narkomana z nietypowym towarem.

18:00

Wszystko o kotach: Amerykański krótkowłosy, savannah, szkocki zwisłouchy, perski, ragdoll, sfinks Godziny emisji

Jaki kot posiada delikatny meszek? Jaka rasa jest najpopularniejsza? Jaki domowy mruczek ma geny afrykańskiego serwala? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziemy w tym programie.

19:00

Kot z piekła rodem: Głodny jak wilk Godziny emisji

Galaxy rozpoznaje problemy kota Marleya, który nie tylko pozostawia za sobą krwawe żniwo, ale też z pasją niszczy wszystko w domu. Zobacz, jak metody Jacksona czynią cuda.

20:00

Mieszkanie na pniu: Spa między ziemią a niebem Godziny emisji

Przedsiębiorca zatrudnia Pete'a do zbudowania pierwszego spa na drzewie. Nelson stawia czoło wszelkim hydraulicznym wyzwaniom i tworzy jedyny w swoim rodzaju gabinet odnowy.

21:00

Tukan - bohater Kostaryki Godziny emisji

Do schroniska dla zwierząt w Kostaryce trafia okaleczony tukan. Ptak dostaje protezę dzioba wykonaną za pomocą drukarki 3D.

22:00

Lwy do odstrzału Godziny emisji

Dziennikarz Ian Michler i myśliwy Rick Swazey wyruszają do Afryki. Mężczyźni sprawdzą, jak przebiega hodowla drapieżników, które potem stają się celem polowań bogatych myśliwych.

23:00

Strażnicy Teksasu, odc. 5 Godziny emisji

Strażnicy badają wypadek skutera wodnego, po którym mężczyzna trafił do szpitala. Później, nad jeziorem Lewisville, muszą radzić sobie z imprezowiczem, który trochę za dużo wypił.

00:00

Baseny z rozmachem: Górska oaza na Florydzie Godziny emisji

Ekipa Lucas Lagoons staje przed trudnym zadaniem. Dla rodziny mieszkającej na mokradłach na Florydzie ma zbudować lagunę rodem z Gór Skalistych.

01:00

Tukan - bohater Kostaryki Godziny emisji

Do schroniska dla zwierząt w Kostaryce trafia okaleczony tukan. Ptak dostaje protezę dzioba wykonaną za pomocą drukarki 3D.

02:00

Szkoła przetrwania: Kimberley, Australia Godziny emisji

Podróżnik Bear Grylls wciela się w zagubionego turystę w Kimberley w Australii. Pokaże nam, jak uchronić się przed udarem słonecznym, znaleźć pożywienie i zbudować schronienie.

02:48

Dzikość bez cenzury: Koto-strofy Godziny emisji

W tym odcinku zobaczymy, jak w filipińskim rezerwacie tygrys rzuca się na swojego opiekuna oraz lew atakuje tresera podczas przejścia po czerwonym dywanie na festiwalu filmowym.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Dramat na sali sądowej Godziny emisji

Starszy śledczy Max Mixson ratuje ze śmietnika sześć chomików.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 7 Godziny emisji

Chris pomaga psu poranionemu przez narzędzie do strzyżenia żywopłotów. Sash zajmuje się przerażonym kormoranem.

05:12

Mieszkanie na pniu: Zen na drzewie Godziny emisji

Pete odwiedza starych przyjaciół, aby zbudować im na drzewie świątynię do medytacji w stylu Zen. Wszyscy pracują w ciszy, podziwiając wspaniały widok na Pasmo Błękitne.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info