Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-08-11 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Jurajskie obozowisko Godziny emisji

Wayde i Brett projektują akwarium w przyczepie kempingowej. Następnie budują niezwykły zbiornik, w którym umieszczą aligatory i rekiny.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 15 Godziny emisji

Codzienna praca weterynarza, który prowadzi popularną praktykę weterynaryjną w Sydney. Do kliniki doktora Chrisa trafiają przeróżne zwierzęta od kotów i kanarków po skorupiaki.

07:30

Kot na drzewie: Promeo, Promeo! Godziny emisji

Shaun i Tom muszą sprawdzić czy kociak uwięziony na drzewie należy do osób, które wezwały ich na pomoc. Tom uratuje także kota, na którego czeka jego psi przyjaciel.

08:00

Kot z piekła rodem: Koci rozrabiaka Godziny emisji

Koci behawiorysta odwiedza parę, która planuje wkrótce się pobrać, ale na przeszkodzie do ich szczęścia stanął... kot. Czy Galaxy będzie w stanie szybko okiełznać pupila?

09:00

Najdziksza Europa: Lasy Godziny emisji

Od gór do morza, od rozpalonych pustyń po arktyczną tundrę: w tym programie odkryjemy ostatnie naprawdę dzikie tereny Europy, pełne niezwykłych przejawów życia.

10:00

Strażnicy Teksasu, odc. 5 Godziny emisji

Strażnicy badają wypadek skutera wodnego, po którym mężczyzna trafił do szpitala. Później, nad jeziorem Lewisville, muszą radzić sobie z imprezowiczem, który trochę za dużo wypił.

11:00

Kłopotliwe zwierzaki: Psia obsesja Godziny emisji

Od psa, który obsesyjnie kopie doły pod domem właścicieli, po kota włamywacza, który kradnie ryby z zamrażarki. Oto najbardziej rozbrykane pupile, jakie można sobie wyobrazić.

12:00

Nowojorskie Zoo - Bronx, odc. 4 Godziny emisji

Serial obrazuje codzienną pracę opiekunów zwierząt w zoo na Bronxie, a także ukazuje sposoby edukowania zwiedzających na temat dzikich zwierząt i ochrony zagrożonych gatunków.

13:00

Ratownicy psów, odc. 6 Godziny emisji

Inspektor RSPCA Scott znajduje w brudnym ogrodzie młodego psa uwięzionego w prowizorycznej budzie. Z kolei w Londynie inspektor Herchy odkrywa szokująco chudego labradora.

14:00

Dzika Ameryka: Od kulis Godziny emisji

Jak udało się utrwalić na filmie jaguary, pumy i walczące bizony? Kulisy pracy filmowców, którzy podczas zdjęć musieli pokonać granice ośmiu państw.

15:00

Mieszkanie na pniu: Widok z góry, cz. III Godziny emisji

Pete i jego ludzie siedzą przy ognisku i odpowiadają na pytania widzów, wspominając najciekawsze zbudowane przez siebie domki na drzewach.

16:00

Projekt AKWARIUM: Shaq też chce mieć rybki Godziny emisji

Do ATM dzwoni ulubiony klient Wayde'a i Bretta - Shaquille O'Neal. Byłemu gwiazdorowi NBA tak spodobało się poprzednie dzieło chłopaków, że teraz zamarzył o drugim akwarium.

17:00

Na straży przyrody: Przepis na klęskę Godziny emisji

Myśliwy, który zastrzelił łosia próbuje wywinąć się z rąk funkcjonariuszy. Na pustyni dzieje się coś podejrzanego, a niedźwiedź niszczy samochód.

18:00

Wszystko o kotach: Manx, burmski, syberyjski, rosyjski niebieski, cornish rex, singapurski Godziny emisji

Jakie domowe koty nazywa się chartami kociego świata? Jaka rasa pochodzi z wyspy Man? Które z mruczków są najmniejsze? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziemy w tym programie.

19:00

Kot z piekła rodem: Ratunku - mój kota trzyma mnie jako zakładnika Godziny emisji

Jackson jedzie do Portland, by pomóc Teresie i Lee okiełznać nieobliczalnego kota. Zwierzak dotkliwie podrapał ich syna po tym, jak ten pociągnął go za ogon.

20:00

Mieszkanie na pniu: Nadrzewny mikrobrowar Godziny emisji

Pewna rodzina prosi Pete'a o wybudowanie na terenie ich posiadłości podniebnego browaru. Pete tworzy nadrzewną karczmę z instalacją browarniczą, do której wchodzi się po linie.

21:00

Premiera Baseny z rozmachem: Nadmorski pałac Godziny emisji

Lucasa czeka wyzwanie zbudowania nad Zatoką Meksykańską basenu godnego rzymskiego pałacu. Poszukiwanie inspiracji zaprowadzi go aż do samego Cezara.

22:00

Dziki świat Tima, odc. 11 Godziny emisji

Tim wyrusza do Tasmanii, aby podziwiać dziewiczą przyrodę niezwykłej Tessellated Pavements. Następnie z bliska przygląda się waranowi wielkiemu, jaszczurce rodem z Australii.

22:30

Dziki świat Tima, odc. 12 Godziny emisji

Tim odwiedza kangura nadrzewnego o imieniu Kimberley. Następnie wraca do rezerwatu gadów, aby sprawdzić, jak miewa się Elvis - najdziwniejszy krokodyl Australii.

23:00

Strażnicy Teksasu: Aligator kontra pies Godziny emisji

Strażnicy muszą schwytać i przetransportować ponad 200-kilogramowego aligatora siejącego popłoch na przedmieściach, a w rezerwacie przyrody znajdują plantację marihuany.

00:00

Baseny z rozmachem: Zielony z zazdrości Godziny emisji

Lucas tworzy mały karaibski raj w przydomowym ogrodzie. Jednak wizja projektanta znacząco różni się od wizji klienta. Jak zakończy się ten projekt?

01:00

Baseny z rozmachem: Nadmorski pałac Godziny emisji

Lucasa czeka wyzwanie zbudowania nad Zatoką Meksykańską basenu godnego rzymskiego pałacu. Poszukiwanie inspiracji zaprowadzi go aż do samego Cezara.

02:00

Szkoła przetrwania: Szkocja Godziny emisji

W Szkocji, w Parku Narodowym Cairngorm, Bear Grylls sprawdza techniki przetrwania w ekstremalnych warunkach. Nauczy nas, jak odnaleźć drogę wykorzystując formacje z lodu i śniegu.

02:48

Dzikość bez cenzury: Atak kobry Godziny emisji

Najbardziej niesamowite zachowania zwierząt, jakie kiedykolwiek sfilmowano. W tym odcinku zobaczymy, jak śmiercionośna kobra monoklowa daje nauczkę treserowi.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Głębokie rany Godziny emisji

Nagła powódź wywołana intensywnym deszczem spowodowała w Houston wiele problemów. Policjanci z oddziału ochrony zwierząt SPCA zostają wezwani do koni, którym grozi utonięcie.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 10 Godziny emisji

Tym razem trafiamy na Wyspy Cooka. Chris zajmuje się zwierzęciem potrąconym przez samochód, leczy wilczarza z chorymi oczyma i psotną kozę o imieniu Brownie.

05:12

Mieszkanie na pniu: Magia i nowoczesność Godziny emisji

W Georgii Pete buduje domek, którego konstrukcja łamie wszelkie reguły. Odwiedza także legendę wyścigów samochodowych, Dale'a Earnhardta Jr., który ma własny domek na drzewie.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info