Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-08-12 Pokaź dziś

06:00

Weterynarz z Alaski: Świąteczne kłopoty Godziny emisji

Dr Dee musi opiekować się swoją mamą i zajmować kliniką, gdzie jeden z weterynarzy operuje szczeniaka. Dr Terry musi także uratować jednego z reniferów Świętego Mikołaja.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 8 Godziny emisji

Doktor Lisa bada psa, który ma bardzo dziwny problem z oczami. Z kolei Chris musi pożegnać się z jednym ze swoich ulubionych pacjentów.

07:30

Australijscy weterynarze, odc. 4 Godziny emisji

James Carroll i Anthony Bennett wracają z jeszcze bardziej niezwykłymi przypadkami z kliniki weterynaryjnej, która opiekuje się zwierzakami na południu Nowej Południowej Walii.

08:00

Pokochaj koty, odc. 7 Godziny emisji

John odwiedza klub pływacki dla kotów. Następnie spotyka kobietę, która robi biżuterię z kociej sierści. A na koniec zagląda do niezwykłego kociego hotelu.

09:00

Kot z piekła rodem: Żyli długo i nieszczęśliwie Godziny emisji

Debbie musi wybrać między swoim chłopakiem a jej siusiającym kotem Blinkiem. Krisi i Jason chcą się pobrać, ale na ich drodze stoi Frankie - szalony kot kobiety.

10:00

Projekt AKWARIUM: Z duchem czasu Godziny emisji

Drużyna baseballowa z Pensacoli chce przerobić stary autobus na mobilne akwarium. Kolejne wyzwanie to umieszczenie niewielkiego zbiornika w suszarce do rąk.

11:00

Bahamy: Wielki błękit, odc. 3 Godziny emisji

Wody wokół Wysp Bahama kryją jedno z najgroźniejszych naturalnych siedlisk na świecie. Choć życie toczy się tam zgodnie z prawami natury, czasem przybiera przerażające oblicze.

12:00

Jadowita Australia , odc. 3 Godziny emisji

W programie: jad tarantuli rewolucjonizuje przemysł hodowlany, mrówki pomagają w rozwoju sztucznej inteligencji i pigment skorpiona, który może pomóc w leczeniu nowotworów.

13:00

Z życia weterynarzy: Zanurzony lekarz Godziny emisji

Dr Ross leczy małe kangury i spotyka właścicieli małego zoo, którzy chcą wraz z kliniką zorganizować wspólną imprezę. Dr Lavigne leczy doga niemieckiego o słabym wzroku i słuchu.

14:00

Kot z piekła rodem: Nadchodzi ciemność Godziny emisji

Steev i Laura spotykają się od siedmiu lat, ale na drodze do szczęścia staje im kot Steeva. Czy Jackson potrafi im pomóc?

15:00

Kot z piekła rodem: Prawdziwy kot z Orange County Godziny emisji

Peggy to „prawdziwa gospodyni z Orange County". Przywykła do kocich awantur, ale tym razem draka dotyczy jej kota.

16:00

Kłopotliwe zwierzaki: Kto tu rządzi? Godziny emisji

Niesforne i niepokorne pupile, które doprowadzają swoich właścicieli do białej gorączki. Poznamy m.in. psa, który z pasją wykrywa wszelkie łakocie oraz obsesyjnie dziobiącą gęś.

17:00

Baseny z rozmachem: Nadmorski pałac Godziny emisji

Lucasa czeka wyzwanie zbudowania nad Zatoką Meksykańską basenu godnego rzymskiego pałacu. Poszukiwanie inspiracji zaprowadzi go aż do samego Cezara.

18:00

Mieszkanie na pniu: Magia i nowoczesność Godziny emisji

W Georgii Pete buduje domek, którego konstrukcja łamie wszelkie reguły. Odwiedza także legendę wyścigów samochodowych, Dale'a Earnhardta Jr., który ma własny domek na drzewie.

19:00

Poznajcie orangutany, odc. 1 Godziny emisji

Kulisy opieki nad osieroconymi orangutanami w schronisku dla tych małp na Borneo. Zanim zwierzęta wrócą na wolność, muszą nauczyć się sztuki przetrwania.

19:30

Poznajcie orangutany, odc. 2 Godziny emisji

Do ośrodka przybywa kolejny osierocony orangutan, który potrzebuje wsparcia ze strony doświadczonego pobratymca. Te maleństwa są też wysoce narażone na zakażenia pasożytami.

20:00

Baseny z rozmachem: Raj w ogrodzie Godziny emisji

Lucas dostaje zlecenie stworzenia wodnego raju w przydomowym ogródku. Ekipa musi najpierw całkowicie zniszczyć ogród i stworzyć zupełnie nową przestrzeń.

21:00

Nowojorskie Zoo - Bronx, odc. 3 Godziny emisji

Serial obrazuje codzienną pracę opiekunów zwierząt w zoo na Bronxie, a także ukazuje sposoby edukowania zwiedzających na temat dzikich zwierząt i ochrony zagrożonych gatunków.

22:00

Interwencje w dziczy, odc. 2 Godziny emisji

Dzikim zwierzętom zagrażają kłusownicy i przemytnicy. Międzynarodowy zespół obrońców zwierząt podejmuje dramatyczne akcje ratunkowe i przenosi uwolnione osobniki do rezerwatów.

23:00

Na straży przyrody: Kraby i fajki Godziny emisji

Waszyngtońscy strażnicy przyrody przesłuchują kłamliwego myśliwego. Radzą też sobie z wędkarzami nielegalnie poławiającymi łososie.

00:00

Policja dla zwierząt w Houston: Dzikie koty Godziny emisji

Kamera śledzi codzienną pracę policjantów ze specjalnej jednostki ds. ochrony zwierząt SPCA, która pomaga wszystkim stworzeniom, które znalazły się w opresji.

01:00

Obcy wewnątrz nas: Mięsożercy Godziny emisji

Historie ludzi, którym ciało oszpeciły pasożyty żywiące się ludzką tkanką. Przypadek studenta, któremu z ramienia zaczął wyciekać dziwny płyn.

02:00

Szkoła przetrwania: Półwysep Baja Godziny emisji

Bear Grylls próbuje udowodnić, że przetrwać można nawet na Półwyspie Baja w Meksyku, gdzie panują wysokie temperatury, a w załomach skał kryją się śmiercionośne grzechotniki.

02:48

Dzikość bez cenzury: Atak niedźwiedzia polarnego Godziny emisji

Najbardziej niesamowite zachowania zwierząt, jakie kiedykolwiek sfilmowano. Zobaczymy atak niedźwiedzia na człowieka, który podszedł zbyt blisko jego klatki oraz atak orek na fokę.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Hodowla psów Godziny emisji

Oficerowie śledczy ds. okrucieństwa wobec zwierząt dokonują nalotu na podejrzaną hodowlę psów w oddalonym od Houston o ponad 170 km hrabstwie Grimes w Teksasie.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 11 Godziny emisji

Chris i jego zespół leczą kolejne zwierzęta z Wysp Cooka — między innymi kota zwanego „Małym", który stracił część nosa, oraz ogromnego, 5-metrowego krokodyla o imieniu Bluey.

05:12

Mieszkanie na pniu: Przygoda: kwatera główna Godziny emisji

Pete i jego zespół budują domek marzeń dla pary lubiącej dreszczyk emocji: platforma łącząca trzy wielkie cedry zapewnia oszałamiający widok w każdym kierunku.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info