Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-08-15 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Nigiri i NBA Godziny emisji

Wayde i Brett utworzą tymczasowy zbiornik dla gwiazdy NBA Dwyane'a Wade'a, który wprowadza na rynek nową linię obuwia. Projektują też akwarium z sushi i burgerami dla restauracji.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 2 Godziny emisji

Do kliniki trafia nietypowy pacjent. Czy Chris będzie w stanie stwierdzić, co dolega agamie brodatej o imieniu Zaza? Z kolei pies chorujący na epilepsję połknął pluszową zabawkę.

07:30

Kot na drzewie: Koty na szczycie Godziny emisji

Shaun udaje się do La Conner, aby uratować kotkę Play-Play, której zrozpaczona właścicielka czeka 21 metrów poniżej. Tymczasem Tom zostaje wezwany na nocną misję.

08:00

Kot z piekła rodem: Kot, który zjada wszystko! Godziny emisji

Behawiorysta pomaga właścicielowi kota, który ma niespożyty apetyt. Następnie próbuje rozwiązać problemy kolejnego pupila, który jest obsesynie zazdrosny o swoją właścicielkę.

09:00

Bahamy: Wielki błękit, odc. 1 Godziny emisji

Wody wokół Wysp Bahama kryją jedno z najgroźniejszych naturalnych siedlisk na świecie. Choć życie toczy się tam zgodnie z prawami natury, czasem przybiera przerażające oblicze.

10:00

Strażnicy Teksasu: Polowanie na kłusownika Godziny emisji

Strażnicy organizują dużą operację przeciwko nielegalnym nocnym polowaniom na drogach. Zabity strzałą jeleń okaże się tropem, który doprowadzi stróżów prawa do pewnego kłusownika.

11:00

Kłopotliwe zwierzaki: Urwis z natury Godziny emisji

Od niesfornego psa gończego i przebiegłego kota po psotnego szopa pracza - oto domowe zwierzaki, które sieją chaos i doprowadzają właścicieli do białej gorączki.

12:00

Z życia weterynarzy: Niezbyt wyluzowany motocyklista Godziny emisji

Panika zdrowotna niweczy plany Dr. Blue o jeździe na motocyklu wraz z bratem. Ponadto, Dr Ross leczy pogona, który składa zepsute jajka.

13:00

Ratownicy psów, odc. 8 Godziny emisji

Inspektor Annie zostaje wezwana w sprawie dwóch psów rasy husky oraz mieszańca bulteriera. Jeden z husky jest poważnie zraniony i potrzebuje pilnej pomocy weterynaryjnej.

14:00

Wybryki ewolucji: Nowa Zelandia Godziny emisji

Nowa Zelandia to baśniowa kraina. Oddzieliła się od kontynentu 80 milionów temu. Zasiedla ją wiele osobliwych gatunków zwierząt, niespotykanych nigdzie indziej.

15:00

Mieszkanie na pniu: Superdomki na drzewach, część V Godziny emisji

Pete Nelson wraz z ekipą projektuje i buduje urocze prywatne domki dla osób chcących nawiązać kontakt z naturą i odkryć w sobie wewnętrzne dziecko.

16:00

Projekt AKWARIUM: Stateczne akwarium dla Billa Engvalla Godziny emisji

Komik Bill Engvall zleca firmie budowę akwarium w stylu Zen w jego nowym biurze w Hollywood. Jednakże przepisy odnośnie obciążenia stropów w budynku krzyżują mu plany.

17:00

Na straży przyrody: W ogniu Godziny emisji

Sierżant Jewell odkrywa pustynną kryjówkę ojca i syna poszukiwanych listem gończym za handel narkotykami. Jacobson prowadzi dochodzenie w sprawie grupy rozrabiających myśliwych.

18:00

Wszystko o kotach, odc. 1 Godziny emisji

Spotkanie z niezwykłym kotem, który jest etatowym pracownikiem zakładu pogrzebowego dla zwierząt. Jego zadaniem jest pocieszanie właścicieli po utracie ukochanego pupila.

19:00

Kot z piekła rodem: Nadchodzi ciemność Godziny emisji

Steev i Laura spotykają się od siedmiu lat, ale na drodze do szczęścia staje im kot Steeva. Czy Jackson potrafi im pomóc?

20:00

Mieszkanie na pniu: Świątynia przygód Godziny emisji

Pete buduje dom na drzewie dla rodziny odkrywców, która mieszka w górach Pocono w Pensylwanii. To dwupiętrowe cacko jest pełne niezwykłych atrakcji.

21:00

Premiera Mój przyjaciel Grizzly, odc. 1 Godziny emisji

Treser niedźwiedzi Jeff Watson pragnie zwrócić wolność dwóm uratowanym niedźwiedziom, Bobowi i Screetch'owi. Czy uda mu się nauczyć je wszelkich umiejętności potrzebnych w dziczy?

22:00

Strefa Czarnobyl Godziny emisji

Jak wygląda Strefa Wykluczenia w Czarnobylu 30 lat od tragedii? Naukowcy po raz pierwszy otrzymali nieograniczony dostęp do najbardziej skażonego miejsca na Ziemi.

23:00

Strażnicy Teksasu: Zew krwi Godziny emisji

Zaczyna się sezon polowań na jelenie. Strażnicy kontrolują myśliwych polujących w lasach Teksasu, tropią złodziei okradających ambony strzeleckie i ratują trzy pisklęta jastrzębia.

00:00

Baseny z rozmachem: Witamy w dżunglii Godziny emisji

Pewien stary basen potrzebuje pomocy Lucasa. Jego misją będzie stworzenie w ogródku na przedmieściach pełnej niespodzianek, przypominającej dżunglę oazy.

01:00

Mój przyjaciel Grizzly, odc. 1 Godziny emisji

Treser niedźwiedzi Jeff Watson pragnie zwrócić wolność dwóm uratowanym niedźwiedziom, Bobowi i Screetch'owi. Czy uda mu się nauczyć je wszelkich umiejętności potrzebnych w dziczy?

02:00

Szkoła przetrwania: Południowa Dakota Godziny emisji

Bear Grylls zapuszcza się w najdziksze rejony Południowej Dakoty, aby przekonać nas, że człowiek jest w stanie przetrwać w najtrudniejszych warunkach.

02:48

Dzikość bez cenzury: Atak dwóch żarłaczy białych Godziny emisji

Najbardziej niesamowite zachowania zwierząt, jakie kiedykolwiek sfilmowano. W tym odcinku niezwykle rzadki przypadek spotkania surfera z dwoma rekinami.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Kwarantanna dla koni Godziny emisji

U koni zamieszkałych w schronisku SPCA pojawiła się groźna choroba, która poważnie zagraża ich życiu.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 14 Godziny emisji

Chris zostaje wezwany do parku Cairns Rainforestation Nature Park, aby sprawdzić złamaną szczękę krokodyla Agro, który zabił pozostałe dziewięć krokodyli w swoim stawie.

05:12

Mieszkanie na pniu: Co powiecie na jabłka? Godziny emisji

Pete udaje się do Walden w stanie Nowy Jork by stworzyć domek na drzewie do degustacji cydru dla Angry Orchard. Konstrukcja w stylu pawilonu będzie miała widok na sad jabłkowy.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info