Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-08-16 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Fermentujące pączki Godziny emisji

Wayde i Brett nurkują, aby zainstalować w akwarium w pełni funkcjonujący fermentor piwa. Następnie budują zbiornik w kształcie pączka zainspirowany siecią kawiarni Dunkin' Donuts.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 3 Godziny emisji

Doktor Lisa martwi się o małe kocię, które ma trudności w oddychaniu. Z kolei Chris leczy psa, który ma infekcją ucha.

07:30

Kot na drzewie: Recydywista Godziny emisji

Shaun zmaga się z silnym wiatrem, próbując uratować sympatycznego kota Tiggera, który notorycznie wdrapuje się na drzewa. Tymczasem Tom udaje się na ratunek kota Frittera.

08:00

Kot z piekła rodem: Koci tyran Godziny emisji

Koci behawiorysta pomaga parze, której kot stanął na drodze do ich szczęścia. Następnie zajmuje się pupilem, który został przygarnięty ze schroniska.

09:00

Bahamy: Wielki błękit, odc. 2 Godziny emisji

Wody wokół Wysp Bahama kryją jedno z najgroźniejszych naturalnych siedlisk na świecie. Choć życie toczy się tam zgodnie z prawami natury, czasem przybiera przerażające oblicze.

10:00

Strażnicy Teksasu: Aligator kontra pies Godziny emisji

Strażnicy muszą schwytać i przetransportować ponad 200-kilogramowego aligatora siejącego popłoch na przedmieściach, a w rezerwacie przyrody znajdują plantację marihuany.

11:00

Kłopotliwe zwierzaki: Psie diwy i koty włamywacze Godziny emisji

Tym razem widzowie poznają buldoga, który jest wyjątkowym śpiochem, kota kleptomana oraz parę rozbrykanych świnek, doprowadzających swoich opiekunów do białej gorączki.

12:00

Mój przyjaciel Grizzly, odc. 1 Godziny emisji

Treser niedźwiedzi Jeff Watson pragnie zwrócić wolność dwóm uratowanym niedźwiedziom, Bobowi i Screetch'owi. Czy uda mu się nauczyć je wszelkich umiejętności potrzebnych w dziczy?

13:00

Ratownicy psów, odc. 9 Godziny emisji

Inspektorka Cathy Hyde współpracuje z policją w sprawie nielegalnego handlu psami w Lancashire. Jest w szoku, gdy odkrywa, że niektóre czworonogi zarażone są śmiertelnym wirusem.

14:00

Wybryki ewolucji: Australia Godziny emisji

Australia to żywe laboratorium. Izolacja, procesy geologiczne i zmiany klimatu wywołały u rodzimych gatunków zwierząt niewielkie, ale istotne mutacje.

15:00

Mieszkanie na pniu: Bungalow w ogrodzie Godziny emisji

Pete powiększa przestrzeń mieszkalną na zlecenie pewnej rodziny. W obliczu zmieniających się wymagań klienta, przekształca swój projekt w wielofunkcyjny apartament dla gości.

16:00

Projekt AKWARIUM: Sztuczki dla gwiazdy NBA Godziny emisji

Gwiazdor NBA John Wall zleca firmie budowę akwarium w kształcie kostek to gry, a w restauracji w stanie Georgia ma powstać ogromny zbiornik przypominający latarnię morską.

17:00

Na straży przyrody: To nie są pluszowe misie Godziny emisji

Funkcjonariusze Agencji ds. Ryb i Dzikich Zwierząt mają za zadanie wypuścić groźnego niedźwiedzia z powrotem do jego naturalnego środowiska. Zatrzymują także pijanego kierowcę.

18:00

Wszystko o kotach, odc. 2 Godziny emisji

Spotkanie z kotem, który jest współgospodarzem radiowego talk-show. A także odpowiedź na pytania: czy koty rzeczywiście maja dziewięć żyć i którego kota udomowiono jako pierwszego.

19:00

Kot z piekła rodem: Prawdziwy kot z Orange County Godziny emisji

Peggy to „prawdziwa gospodyni z Orange County". Przywykła do kocich awantur, ale tym razem draka dotyczy jej kota.

20:00

Mieszkanie na pniu: Warsztat świętego Mikołaja Godziny emisji

Pete i jego ekipa budują magiczną chatę nadrzewną w stylu alpejskim. Czy ich dzieło przypadnie do gustu ekscentrycznej rodzinie?

21:00

Premiera Gang obrońców zwierząt, odc. 6 Godziny emisji

Przyjrzyj się z bliska pracy niezawodnego Gangu Obrońców Zwierząt, w którego skład wchodzą tajni agenci, członkowie FBI, żołnierze Navy SEALs i Marines, a także prywatni detektywi.

22:00

Dzikie renowacje: Powrót na tory Godziny emisji

Ekspert od renowacji Jay Chaikin jedzie na farmę w Shucks, w nadziei, iż uda mu się nadać nowe życie wagonowi z końca XIX wieku, przekształcając go w stylowy bar.

23:00

Strażnicy Teksasu: Żywy towar Godziny emisji

Strażnicy patrolują granicę z Meksykiem, zwalczając nielegalne połowy ryb. Ścigają także trapera, który sprzedaje żywe kojoty. Tajna operacja ujawnia poważne przestępstwo.

00:00

Baseny z rozmachem: Na dnie morza Godziny emisji

Lucas Congdon ma stworzyć wodny pokój, w którym mogłaby żyć syrena. Stali klienci zakochani w morskich klimatach proszą by odnowił ich niewielki basen.

01:00

Gang obrońców zwierząt, odc. 6 Godziny emisji

Przyjrzyj się z bliska pracy niezawodnego Gangu Obrońców Zwierząt, w którego skład wchodzą tajni agenci, członkowie FBI, żołnierze Navy SEALs i Marines, a także prywatni detektywi.

02:00

Szkoła przetrwania: Jukon Godziny emisji

Tym razem celem wyprawy Beara Gryllsa jest najzimniejszy rejon Ameryki Północnej - Jukon. Jednym z najtrudniejszych zadań jest pokonanie skutego lodem polodowcowego pustkowia.

02:48

Dzikość bez cenzury: Atak rekina Godziny emisji

W tym odcinku zobaczymy atak żarłacza białego na dwóch nurków oraz groźne zachowanie byka, który podszedł bardzo blisko widowni.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Walki psów Godziny emisji

Oficerowie śledczy z SPCA biorą udział w szeroko zakrojonej akcji likwidacyjnej największych w mieście nielegalnych walk psów.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 1 Godziny emisji

Dr Chris próbuje ocalić życie osieroconego, trzydniowego źrebięcia, a dr Lisa stara się pomóc kotu, który połknął półmetrową wstążkę.

05:12

Mieszkanie na pniu: Kosmiczny krab Godziny emisji

Gwiazda muzyki country, Zac Brown, prosi Pete'a o skonstruowanie nieziemskiego domku na drzewie na potrzeby letniej kolonii dla dzieci, Camp Southern Ground.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info