Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-08-17 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Zdrowa dawka pracy Godziny emisji

Wayde i Brett wykonują zamówienie na akwarium w kształcie strzykawki. Następnie muszą wybudować akwarium dla siebie, ponieważ ich firma ATM przenosi się w inne miejsce.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 4 Godziny emisji

Do szpitala trafia młodziutkie szczenię, zarażone bardzo poważną chorobę, która może szybko rozprzestrzeniać się w szpitalu. Chris zostaje wezwany do wyjątkowego pacjenta.

07:30

Kot na drzewie: Drapiący kociak Godziny emisji

Shaun przekonuje się na własnej skórze, że "ciasteczko" nie jest wcale takie słodkie, próbując ściągnąć z drzewa niezwykle płochliwego kota o tym smakowitym imieniu.

08:00

Kot z piekła rodem: Nieznośny kocur Godziny emisji

Kobieta w ciąży prowadzi nieustanną walkę ze swoim upartym kotem. Z kolei inny kot rujnuje związek swoich właścicieli. Czy Jackson jest w stanie im pomóc?

09:00

Bahamy: Wielki błękit, odc. 3 Godziny emisji

Wody wokół Wysp Bahama kryją jedno z najgroźniejszych naturalnych siedlisk na świecie. Choć życie toczy się tam zgodnie z prawami natury, czasem przybiera przerażające oblicze.

10:00

Strażnicy Teksasu: Twarde dowody Godziny emisji

W górach na zachodzie Teksasu strażnicy szukają nieuchwytnej owcy kanadyjskiej. Polują także na kłusownika z łukiem, którego obciążają nagrania z jego własnej kamery.

11:00

Kłopotliwe zwierzaki, odc. 6 Godziny emisji

Ciekawski kot, wielbłąd taranujący samochody czy terier, który zakopuje hamburgery. Który z nich zdobędzie tytuł największego łobuziaka?

12:00

Gang obrońców zwierząt, odc. 6 Godziny emisji

Przyjrzyj się z bliska pracy niezawodnego Gangu Obrońców Zwierząt, w którego skład wchodzą tajni agenci, członkowie FBI, żołnierze Navy SEALs i Marines, a także prywatni detektywi.

13:00

Ratownicy psów, odc. 10 Godziny emisji

Jayne Bashford znajduje szczenię labradora w szokującym stanie zaniedbania w brudnym domu w Staffordshire. Z kolei Chris Shaw próbuje znaleźć nowy dom dla malamuta alaskańskiego.

14:00

Wybryki ewolucji: Brazylijska sawanna Godziny emisji

Życie na brazylijskim cerrado zdominowane jest przez porę suchą, naturalne pożary i porę deszczową. Gdy tylko zaczyna padać rozpoczynają się wielkie "spektakle przyrody".

15:00

Mieszkanie na pniu: Klub w koronie drzewa Godziny emisji

Pete projektuje bawialnię, która ma służyć całej rodzinie. Domek w koronie drzew będzie miał salon i taras z miejscem na grilla. Czy spełni oczekiwania wszystkich grup wiekowych?

16:00

Projekt AKWARIUM: Boyz II Men w ATM Godziny emisji

Brett i Wayde muszą zaprojektować i zbudować niestandardowe akwarium wewnątrz starego kominka. Zleceniodawcą jest założyciel słynnej grupy Boyz II Men.

17:00

Na straży przyrody: Bezprawna śmierć Godziny emisji

Strażnicy trafiają na kłusowników polujących na niedźwiedzie. Jeden z podejrzanych, pijany, zostaje przewieziony do więzienia. Mężczyzna z nakazem aresztowania ma romans z kobietą.

18:00

Wszystko o kotach, odc. 3 Godziny emisji

W tym odcinku spotkanie z mruczkiem o sześciu palcach w każdej łapie. Dowiemy się też, jaką rasę kotów najbardziej lubił Juliusz Cezar.

19:00

Kot z piekła rodem: Kocia karma Godziny emisji

Gdy Justin podarował mamie kota Bombadila, nie wiedział, że będzie prezent z piekła rodem. Buddyści Tom i Pola mieli sielankowe życie póki nie adoptowali Percy'ego.

20:00

Mieszkanie na pniu: Bungalow pod niedźwiedziem Godziny emisji

Dwie siostry proszą Pete'a, aby w ich ogródku zbudował domek na drzewie do obserwacji niedźwiedzi. Pete tworzy swoją pierwszą dziesięcioboczną wieżyczkę ze szklanymi ścianami.

21:00

Premiera Nowojorskie Zoo - Bronx, odc. 5 Godziny emisji

Serial obrazuje codzienną pracę opiekunów zwierząt w zoo na Bronxie, a także ukazuje sposoby edukowania zwiedzających na temat dzikich zwierząt i ochrony zagrożonych gatunków.

22:00

Królowa lwów, odc. 3 Godziny emisji

Andi Rive porzuciła miejski styl życia, aby całkowicie poświęcić się opiece nad stadem lwów oraz podnoszeniu poziomu świadomości na temat zagrożenia wyginięciem tego gatunku.

23:00

Strażnicy Teksasu: Porządek na granicy Godziny emisji

Sezon polowań na jelenie w pełni. Strażnicy sprawdzają obozy łowieckie. Nad Rio Grande zatrzymują meksykańskiego rybaka kłusującego na amerykańskich wodach.

00:00

Baseny z rozmachem: Wodny raj Godziny emisji

Mistrz w dziedzinie basenów, Lucas, przemienia zaniedbany ogródek w istny wodny raj! W ramach tego ekstremalnego projektu Lucas tworzy idealną strefę rozrywki dla całej rodziny.

01:00

Nowojorskie Zoo - Bronx, odc. 5 Godziny emisji

Serial obrazuje codzienną pracę opiekunów zwierząt w zoo na Bronxie, a także ukazuje sposoby edukowania zwiedzających na temat dzikich zwierząt i ochrony zagrożonych gatunków.

02:00

Szkoła przetrwania: Rumunia Godziny emisji

Bear Grylls wkracza do krainy Drakuli. W Transylwanii nie tylko stanie oko w oko z ogromnym niedźwiedziem, ale zejdzie również pod ziemię, do koryta tajemniczej rzeki.

02:48

Dzikość bez cenzury: Na ratunek tygrysicy Godziny emisji

Najbardziej niesamowite zachowania zwierząt, jakie kiedykolwiek sfilmowano. W tym odcinku próba ratowania ciężarnej tygrysicy oraz pomoc słoniątku, uwięzionemu w korycie na wodę.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: W centrum chaosu Godziny emisji

Zastępca głównego śledczego, Charles Jantzen, próbuje wydostać 70 kotów i psów z prywatnego schroniska, w którym panują okropne warunki sanitarne.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 2 Godziny emisji

Gdy dr Chris opiekuje się zakatarzonym Lulu, pieskiem rasy Labrador, dr Lisa walczy o życie psa ukąszonego przez zainfekowanego kleszcza.

05:12

Mieszkanie na pniu: Szwajcarska rodzinna niespodzianka Godziny emisji

Pete jedzie do Michigan by pomóc mężowi zrobić niespodziankę żonie z okazji rocznicy ślubu. Ekipa stworzy domek na drzewie inspirowany filmem "Szwajcarska rodzina Robinsonów".

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info