Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-08-18 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Z popcornem na pełnym morzu Godziny emisji

Wayde i Brett przerabiają na akwarium urządzenie do robienia popcornu dla miłośniczki tego smakołyku. Następnie budują zbiornik w kształcie żaglówki.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 5 Godziny emisji

Chris wykrył u jednego ze swoich najstarszych pacjentów szybko powiększającego się guza zagrażającemu życiu zwierzęcia. Z kolei Tim sprawdza, co dolega krokodylowi o imieniu Elvis.

07:30

Kot na drzewie: Uwięziony w żywopłocie Godziny emisji

Tom musi wykorzystać swoje umiejętności i doświadczenie, aby wydostać z gęstego żywopłotu kotkę Ruby i zwrócić ją jej właścicielce.

08:00

Kot z piekła rodem: Pokąsani Godziny emisji

Jackson pomaga właścicielom dwóch zwaśnionych kotów. Czy Bitten i Chompy zaczną żyć w harmonii i zgodzie?

09:00

Bahamy: Wielki błękit, odc. 4 Godziny emisji

Wody wokół Wysp Bahama kryją jedno z najgroźniejszych naturalnych siedlisk na świecie. Choć życie toczy się tam zgodnie z prawami natury, czasem przybiera przerażające oblicze.

10:00

Strażnicy Teksasu: Zew krwi Godziny emisji

Zaczyna się sezon polowań na jelenie. Strażnicy kontrolują myśliwych polujących w lasach Teksasu, tropią złodziei okradających ambony strzeleckie i ratują trzy pisklęta jastrzębia.

11:00

Kłopotliwe zwierzaki: Twardziele Godziny emisji

Wybryki kota, który nawąchał się kocimiętki i psa, który opanował do perfekcji sztukę wchodzenia do opiekacza. Oto rozbrykane pupile, potafiące nieźle namieszać.

12:00

Nowojorskie Zoo - Bronx, odc. 5 Godziny emisji

Serial obrazuje codzienną pracę opiekunów zwierząt w zoo na Bronxie, a także ukazuje sposoby edukowania zwiedzających na temat dzikich zwierząt i ochrony zagrożonych gatunków.

13:00

Ratownicy psów, odc. 11 Godziny emisji

Inspektorka Kate Fletcher zostaje wezwana w sprawie wychudzonego owczarka belgijskiego. Z kolei Jason Bowles sprawdza psa rasy husky o imieniu Tyson.

14:00

Wybryki ewolucji: Jeziora Wielkich Rowów Afrykańskich Godziny emisji

Jeziora Rift Valley zamieszkuje niemal 1900 gatunków pielęgnic. Jak to możliwe, że są tak troskliwymi rodzicami jak ssaki? I dlaczego szympansy polują?

15:00

Mieszkanie na pniu: Świątynia natchnienia Godziny emisji

Pisarka marzy o miejscu, gdzie będzie mogła się ukryć i w pełni oddać twórczości. Pete przemienia stare drzewo cedrowe w nastrojowe, pełne osobliwości ustronie.

16:00

Projekt AKWARIUM: Oldskulowy boombox w Chicago Godziny emisji

Jimmy Butler, gwiazdor drużyny Chicago Bulls, prosi Wayde'a i Bretta o zbudowanie akwarium w kształcie oldskulowego boomboxa, które ma odtwarzać muzykę i być podświetlone.

17:00

Na straży przyrody: W pogoni za uciekinierem Godziny emisji

Strażnicy aresztują dwóch niebezpiecznych mężczyzn, łapią także poszukiwanego zbiega. Jeden z funkcjonariuszy pomaga ofiarom wypadku samochodowego.

18:00

Wszystko o kotach, odc. 4 Godziny emisji

Poznaj rzadką rasę kota, który idealnie nadaje się na pupila dla osoby uczulonej na kocią sierść. Dowiedz się, jaka kocia cecha charakteru uzależniona jest od... ubarwienia futra.

19:00

Kot z piekła rodem: Tłusty Elvis Godziny emisji

Jeff jest fotografem, który pracuje w domu. Teraz jednak z powodu swojego krwiożerczego kota Bustera, może stracić klientów i asystenta.

20:00

Mieszkanie na pniu: Przystań dla motyli Godziny emisji

Pete tworzy kolejną nadrzewną oazę. Tym razem będzie to chata z motywem motyla, położona na terenie ośrodka terapeutycznego wśród koron 6 drzew, z siatką wspinaczkową i strychem.

21:00

Premiera Baseny z rozmachem: Ukryta strefa imprezowa Godziny emisji

Lucas podejmuje się niemalże niemożliwego zadania przemienienia malutkiego ogródka na przedmieściach w luksusową strefę z basenem, której nie powstydziłyby się ekskluzywne kurorty.

22:00

Dziki świat Tima, odc. 13 Godziny emisji

Tim odwiedza rezerwat Trowunna Wildlife Park, gdzie żyją diabły tasmańskie. Po powrocie udaje się na szkolenie z zakresu bezpiecznego obchodzenia się z jadowitymi wężami.

22:30

Dziki świat Tima, odc. 14 Godziny emisji

Tim jedzie do środkowej Australii na czerwoną pustynię, aby wytropić jaszczurkę o nazwie moloch straszliwy. Po powrocie do rezerwatu gadów odwiewdza swoje ulubione warany z Komodo.

23:00

Strażnicy Teksasu: Aligator kontra strażnik Godziny emisji

Teksańscy strażnicy przyrody otrzymują zawiadomienie o kłopotliwym aligatorze. Ponadto, mężczyzna polujący na wiewiórki zostaje przyłapany na wtargnięciu na cudzy teren.

00:00

Baseny z rozmachem: Fiesta nad laguną Godziny emisji

Lucas Congdon wraz z ekipą podejmują wyzwanie stworzenia repliki meksykańskiego kurortu w pewnym ogródku w miejscowości Venice na Florydzie. Czas rozpocząc fiestę!

01:00

Baseny z rozmachem: Ukryta strefa imprezowa Godziny emisji

Lucas podejmuje się niemalże niemożliwego zadania przemienienia malutkiego ogródka na przedmieściach w luksusową strefę z basenem, której nie powstydziłyby się ekskluzywne kurorty.

02:00

Szkoła przetrwania: Turcja Godziny emisji

Na Wyżynie Anatolijskiej w Turcji Bear Grylls skacze ze spadochronem do lodowatych, górskich jezior i pokonuje rwące rzeki. Ostatnią przeszkodą jest wodospad o wysokości 36-metrów.

02:48

Dzikość bez cenzury: Zemsta byka Godziny emisji

Najbardziej niesamowite zachowania zwierząt, jakie kiedykolwiek sfilmowano. W tym odcinku zaskakujące zachowanie byka podczas rodeo i niewiarygodna ucieczka koni w czasie pożaru.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Kłopoty Godziny emisji

Akcja ratowania życia psa, któremu w szyję wbił się fragment zardzewiałego łańcucha, niezwykle porusza wszystkich pracowników schroniska SPCA w Houston.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 3 Godziny emisji

Dr Lisa stara się pomóc szczeniakowi, nad którym znęcał się jego właściciel. Tymczasem dr Chris wybiera się do Adelajdy, aby zbadać agresywnego pekari.

05:12

Mieszkanie na pniu: Roderick Godziny emisji

Pete Nelson wraz z ekipą projektuje i buduje urocze prywatne domki dla osób chcących nawiązać kontakt z naturą i odkryć w sobie wewnętrzne dziecko.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info