Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-08-19 Pokaź dziś

06:00

Weterynarz z Alaski: Wizyta w Anchorage Godziny emisji

Dr Dee zabiera swojego psa do specjalisty w Anchorage. Spotyka się tam także ze swoją pasierbicą i bada konia biorącego udział w wyścigu dookoła beczek.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 10 Godziny emisji

Dr Chris jedzie do Wielkiej Brytanii, by spełnić marzenie z dzieciństwa. Podczas podróży po Kornwalii i Yorkshire leczy różne gatunki zarówno małych, jak i dużych zwierząt.

07:30

Australijscy weterynarze, odc. 6 Godziny emisji

James Carroll i Anthony Bennett wracają z jeszcze bardziej niezwykłymi przypadkami z kliniki weterynaryjnej, która opiekuje się zwierzakami na południu Nowej Południowej Walii.

08:00

Pokochaj koty, odc. 9 Godziny emisji

John Fulton jedzie do Anglii, by poznać kota, który mruczy najgłośniej na świecie. Odwiedza też uczonych, którzy twierdzą, że wiedzą, gdzie znikają nasze koty, gdy wychodzą z domu.

09:00

Kot z piekła rodem: Woody zabójca Godziny emisji

Sandy i Phil byli szczęśliwym małżeństwem do momentu, gdy nie adoptowali kota Woody'ego. Para jest przekonana, że to właśnie on był zabójcą ich drugiego kociaka.

10:00

Projekt AKWARIUM: Wysokie latanie i głębokie zatapianie Godziny emisji

Ekipa leci do Chicago prywatnym odrzutowcem, aby wykonać nietypowe zlecenie. Następnie buduje akwarium ze zdalnie sterowanymi łodziami podwodnymi w karaibskiej restauracji.

11:00

Bahamy: Wielki błękit, odc. 4 Godziny emisji

Wody wokół Wysp Bahama kryją jedno z najgroźniejszych naturalnych siedlisk na świecie. Choć życie toczy się tam zgodnie z prawami natury, czasem przybiera przerażające oblicze.

12:00

Dzika Ameryka: Urodzeni do życia w dziczy Godziny emisji

Mustangi walczą o miejsce przy wodopoju na pustyniach w Utah. Morskie żółwie składają jaja na plażach Kostaryki. W wodach Pacyfiku wieloryby i ich młode wymykają się drapieżnikom.

13:00

Z życia weterynarzy: Niezbyt wyluzowany motocyklista Godziny emisji

Panika zdrowotna niweczy plany Dr. Blue o jeździe na motocyklu wraz z bratem. Ponadto, Dr Ross leczy pogona, który składa zepsute jajka.

14:00

Kot z piekła rodem: Kocia karma Godziny emisji

Gdy Justin podarował mamie kota Bombadila, nie wiedział, że będzie prezent z piekła rodem. Buddyści Tom i Pola mieli sielankowe życie póki nie adoptowali Percy'ego.

15:00

Kot z piekła rodem: Tłusty Elvis Godziny emisji

Jeff jest fotografem, który pracuje w domu. Teraz jednak z powodu swojego krwiożerczego kota Bustera, może stracić klientów i asystenta.

16:00

Kłopotliwe zwierzaki: Kleptoman i sprytny uciekinier Godziny emisji

Niesforne i niepokorne pupile, które doprowadzają swoich właścicieli do białej gorączki. Zobaczymy m.in. wyjąkowo rozbrykanego i przebiegłego pieska oraz pełnego uroku mrówkojada.

17:00

Baseny z rozmachem: Ukryta strefa imprezowa Godziny emisji

Lucas podejmuje się niemalże niemożliwego zadania przemienienia malutkiego ogródka na przedmieściach w luksusową strefę z basenem, której nie powstydziłyby się ekskluzywne kurorty.

18:00

Mieszkanie na pniu: Przygoda: kwatera główna Godziny emisji

Pete i jego zespół budują domek marzeń dla pary lubiącej dreszczyk emocji: platforma łącząca trzy wielkie cedry zapewnia oszałamiający widok w każdym kierunku.

19:00

Poznajcie orangutany, odc. 3 Godziny emisji

Życie młodziutkich orangutanów w najstarszym na świecie sierocińcu dla tych zwierząt na Borneo. Zanim małpy powrócą na wolność, przez wiele lat uczą się trudnej sztuki przetrwania.

19:30

Poznajcie orangutany, odc. 4 Godziny emisji

Życie młodziutkich orangutanów w najstarszym na świecie sierocińcu dla tych zwierząt na Borneo. Zanim małpy powrócą na wolność, przez wiele lat uczą się trudnej sztuki przetrwania.

20:00

Baseny z rozmachem: Zielony z zazdrości Godziny emisji

Lucas tworzy mały karaibski raj w przydomowym ogrodzie. Jednak wizja projektanta znacząco różni się od wizji klienta. Jak zakończy się ten projekt?

21:00

Nowojorskie Zoo - Bronx, odc. 4 Godziny emisji

Serial obrazuje codzienną pracę opiekunów zwierząt w zoo na Bronxie, a także ukazuje sposoby edukowania zwiedzających na temat dzikich zwierząt i ochrony zagrożonych gatunków.

22:00

Interwencje w dziczy, odc. 3 Godziny emisji

Dzikim zwierzętom zagrażają kłusownicy i przemytnicy. Międzynarodowy zespół obrońców zwierząt podejmuje dramatyczne akcje ratunkowe i przenosi uwolnione osobniki do rezerwatów.

23:00

Wojny o wieloryby: Nie ma ideału Godziny emisji

Dwóch aktywistów Sea Shepherd wkracza na pokład statku Yushin Maru II, aby przekazać list z nakazem natychmiastowego zaprzestania zabijania wielorybów.

00:00

Policja dla zwierząt w Houston: Na ratunek Daisy Godziny emisji

Oficerowie śledczy otrzymują wezwanie do stajni, gdzie trzymany jest skrajnie zaniedbany koń. Czy uda się go uratować?

01:00

Obcy wewnątrz nas: Pasażerowie na gapę Godziny emisji

Co się dzieje, kiedy pasożyty postanowią wyruszyć w podróż w ciele swojego żywiciela? Historia byłego żołnierza, który wyciągnął z siebie robala o długości 30 centymetrów.

02:00

Szkoła przetrwania: Belize Godziny emisji

Pozostawiony na szczycie 210-metrowego wodospadu w Belize, Bear Grylls musi przedrzeć się przez nasiąkniętą deszczem dżunglę. W jego menu znajdą się najobrzydliwsze robale.

02:48

Dzikość bez cenzury: Atak marlina Godziny emisji

W tym odcinku zobaczymy zadziwiajęce zachowanie złowionego na wędkę marlina oraz ratowanie tonącego psa.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Zwierzęca obława Godziny emisji

Pracownicy SPCA w Houston odbierają pewnemu mężczyźnie w okręgu Fayette w stanie Teksas aż 50 zwierząt, które trzymał w swoim domu.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 4 Godziny emisji

Chris udaje się do Abu Dhabi, gdzie ma okazję odwiedzić niezwykły szpital weterynaryjny, w którym chore i ranne sokoły są traktowane jak członkowie rodziny królewskiej.

05:12

Mieszkanie na pniu: Widok z góry, cz. III Godziny emisji

Pete i jego ludzie siedzą przy ognisku i odpowiadają na pytania widzów, wspominając najciekawsze zbudowane przez siebie domki na drzewach.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info