Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-08-22 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Według zaleceń lekarza Godziny emisji

Wayde i Brett budują akwarium dla ośrodka rehabilitacyjnego, w którym umieszczą model kręgosłupa. Następnie tworzą podwodny las.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 7 Godziny emisji

Chris zostaje wezwany, aby wykonać niespodziewane badanie miniaturowego konia Charleya, jednak mały i zaniedbany rumak nie daje się schwytać. Z kolei Lisa obawia się o chorego psa.

07:30

Kot na drzewie: Humorzasty kot Godziny emisji

Ekipa zostaje wezwana do humorzastego kota Malcolma - recydywisty, który nie życzy sobie niczyjej pomocy. Jego nieprzewidywalne zachowanie szybko da się zauważyć.

08:00

Kot z piekła rodem: Piekielni współlokatorzy Godziny emisji

Callie obawia się o zdrowie i życie swojej 95-letniej matki. Staruszka stała się obiektem wściekłych ataków ze strony kotki Allie. Czy Jackson pomoże poskromić pupila?

09:00

Bahamy: Wielki błękit, odc. 6 Godziny emisji

Wody wokół Wysp Bahama kryją jedno z najgroźniejszych naturalnych siedlisk na świecie. Choć życie toczy się tam zgodnie z prawami natury, czasem przybiera przerażające oblicze.

10:00

Strażnicy Teksasu: Porządek na granicy Godziny emisji

Sezon polowań na jelenie w pełni. Strażnicy sprawdzają obozy łowieckie. Nad Rio Grande zatrzymują meksykańskiego rybaka kłusującego na amerykańskich wodach.

11:00

Kłopotliwe zwierzaki: Czworonożne łakomczuchy Godziny emisji

Spotkanie z psem, który uwielbia lody oraz innym czworonożnym smakoszem, przysparzającym właścicielom sporo kłopotu. Poznamy też papugę, która klnie i rapuje.

12:00

Z życia weterynarzy: Wieprz syty i meble całe Godziny emisji

Dr Ross i Tauvia postanawiają wyprowadzić się z domu jego mamy. Ponadto, pacjentem Dr. Blue jest świnka, która odczuwa pociąg do domowych mebli.

13:00

Ratownicy psów, odc. 1 Godziny emisji

Zespół jedzie na ratunek rottweilerowi, który utknął na równinie błotnej rzeki Dee w Merseyside, a skoczny spaniel zostaje wysłany do psiego trenera.

14:00

Wybryki ewolucji: Japonia Godziny emisji

Wizyta na wyspie zasiedlonej przez zwierzęta, które doskonale radzą sobie w trudnych warunkach, jakie tam panują: mrozy, trzęsienia ziemi, aktywność wulkaniczna, deszcze i głód.

15:00

Mieszkanie na pniu: Kolos na drzewie Godziny emisji

Para z Teksasu zleca Nelsonowi wybudowanie największego jak dotąd domu na drzewie. Pete projektuje dom w stylu ranczo, osadzony na starych wiązowcach, rosnących na ich posiadłości.

16:00

Projekt AKWARIUM: 100 odcinków z mocą! Godziny emisji

Wayde King i Brett Raymer — partnerzy biznesowi, najlepsi kumple i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów.

17:00

Na straży przyrody: Pożar! Godziny emisji

Strażnicy gaszą szybko rozprzestrzeniający się pożar zarośli i odkrywają plantację marihuany. Łapią także sprawcę przestępstwa seksualnego i powstrzymują nielegalny połów ryb.

18:00

Pokochaj koty, odc. 2 Godziny emisji

John Fulton sprawdza najlepsze metody na szybkie i bezpieczne ściągnięcie kota z drzewa. Dowiemy się też, jakie rośliny lubią nasi podopieczni.

19:00

Kot z piekła rodem: Żyli długo i nieszczęśliwie Godziny emisji

Debbie musi wybrać między swoim chłopakiem a jej siusiającym kotem Blinkiem. Krisi i Jason chcą się pobrać, ale na ich drodze stoi Frankie - szalony kot kobiety.

20:00

Mieszkanie na pniu: Lewitująca latarnia Godziny emisji

Pewna para marzy o nadrzewnym domku położonym na nadmorskim wale ochronnym. Budowa obiektu na tak trudnym gruncie stanowi poważne ryzyko. Czy zespół podoła wyzwaniu?

21:00

Premiera Mój przyjaciel Grizzly: Ucząc niedźwiedzie łowić ryby Godziny emisji

Jeff rozpoczyna aklimatyzowanie Boba i Screetcha z dziką przyrodą. Niestety, wychodzi na jaw, że łowienie ryb jest dość trudne, zwłaszcza dla Boba.

22:00

Premiera Człowiek w roli ofiary: Zabójcy na wolności Godziny emisji

Wizyta w schronisku dla szympansów staje się groźna gdy samiec alfa atakuje pewnego mężczyznę i jego przewodnika, natomiast zbiegły tygrys przysparza strachu podczas imprezy w zoo.

23:00

Strażnicy Teksasu: Nawet nie próbuj uciekać Godziny emisji

W Teksasie rozpoczyna się sezon polowań na gołębie. W Beaumont, strażnicy przygotowują zasadzkę na myśliwych, którzy polują na jelenie przed oficjalnym rozpoczęciem sezonu.

00:00

Baseny z rozmachem: Zen i sztuka tworzenia basenów Godziny emisji

Ekipa projektantów basenów ogrodowych, z Lucasem Congdonem na czele, potrafi stworzyć istne perełki. Ich projekty są coraz większe, coraz wspanialsze i pełne niesamowitych funkcji.

01:00

Mój przyjaciel Grizzly: Ucząc niedźwiedzie łowić ryby Godziny emisji

Jeff rozpoczyna aklimatyzowanie Boba i Screetcha z dziką przyrodą. Niestety, wychodzi na jaw, że łowienie ryb jest dość trudne, zwłaszcza dla Boba.

02:00

Szkoła przetrwania: Najlepsze z najlepszych, część 1 Godziny emisji

Podróżnik Bear Grylls, wykorzystując swoje wojskowe doświadczenia, próbuje nas przekonać, że człowiek jest w stanie przetrwać w najbardziej nieprzyjaznym środowisku.

02:48

Dzikość bez cenzury: Pokerowy byk Godziny emisji

Najbardziej niesamowite zachowania zwierząt, jakie kiedykolwiek sfilmowano. Zobaczymy agresywne zachowanie byka i ratowanie młodego nosorożca na afrykańskiej sawannie.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Łzy na kempingu Godziny emisji

Podczas nalotu w domu pewnego „kolekcjonera" kotów dochodzi do groźnego wypadku, w którym zostaje poważnie zraniony starszy śledczy. Trzeba go natychmiast zawieść do szpitala.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 7 Godziny emisji

Chris pomaga psu poranionemu przez narzędzie do strzyżenia żywopłotów. Sash zajmuje się przerażonym kormoranem.

05:12

Mieszkanie na pniu: Bungalow w ogrodzie Godziny emisji

Pete powiększa przestrzeń mieszkalną na zlecenie pewnej rodziny. W obliczu zmieniających się wymagań klienta, przekształca swój projekt w wielofunkcyjny apartament dla gości.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info