Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-08-25 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Najlepszy pracownik miesiąca Godziny emisji

Tym razem firma ATM projektuje rafę koralową na luksusowym osiedlu mieszkaniowym Bella Terra. Fale oceanu zostaną zrobione z akrylu.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 10 Godziny emisji

Dr Chris jedzie do Wielkiej Brytanii, by spełnić marzenie z dzieciństwa. Podczas podróży po Kornwalii i Yorkshire leczy różne gatunki zarówno małych, jak i dużych zwierząt.

07:30

Gwiazdy ze schroniska, odc. 2 Godziny emisji

Mark Vette z Auckland to ekspert od zachowań zwierząt. Wraz z zespołem pomaga źle traktowanym i porzuconym psom, przygotowując je do adopcji przez nowych, kochających właścicieli.

08:00

Kot z piekła rodem: Kot macho Godziny emisji

Koty Ryann i Derka nie żyją w zgodzie, gdyż Buddy terroryzuje Lita. Z kolei relacje pomiędzy Jen i Nicole popsuły się, od kiedy nowy kot Jen zaczął wszystko znaczyć moczem.

09:00

Dzika Ameryka: Nauka za młodu Godziny emisji

Grizzly sprytnie unikają lawin. Owce kanadyjskie toczą zacięte walki. Pumy przemykają się tylko sobie znanymi szlakami. Jak te zwierzęta radzą sobie w kolejnych porach roku?

10:00

Strażnicy Teksasu: Nawet nie próbuj uciekać Godziny emisji

W Teksasie rozpoczyna się sezon polowań na gołębie. W Beaumont, strażnicy przygotowują zasadzkę na myśliwych, którzy polują na jelenie przed oficjalnym rozpoczęciem sezonu.

11:00

Kłopotliwe zwierzaki: Pies zniknął Godziny emisji

Spotkanie z psem, który ma zwyczaj biegania za każdą furgonetką z lodami, dopóki nie otrzyma od sprzedawcy loda. Zobaczymy też kota i królika, siejących spustoszenie w lodówce.

12:00

Nowojorskie Zoo - Bronx, odc. 6 Godziny emisji

Serial obrazuje codzienną pracę opiekunów zwierząt w zoo na Bronxie, a także ukazuje sposoby edukowania zwiedzających na temat dzikich zwierząt i ochrony zagrożonych gatunków.

13:00

Ratownicy psów, odc. 4 Godziny emisji

W hrabstwie Essex, inspektor Matt Gough otrzymuje wezwanie do małego teriera Ediego, który znalazł się w potrzasku. Okazuje się, że niezbędna będzie pomoc strażaków.

14:00

Wybryki ewolucji: Indie Godziny emisji

Bujna dżungla Ghatów Zachodnich jest domem dla wielu wyjątkowych i osobliwych gatunków zwierząt, które są idealnie przystosowane do życia w klimacie monsunowym.

15:00

Mieszkanie na pniu: Irlandzka chata Godziny emisji

Pete projektuje chatkę na drzewie w stylu celtyckim dla pewnej irlandzkiej rodziny. Wymyśla urządzenie, które stworzy iluzję wilgotnego klimatu, panującego w ich rodzimym kraju.

16:00

Projekt AKWARIUM: Nick Carter: ma być tak, i już! Godziny emisji

Nick Carter, członek zespołu Backstreet Boys, marzy o akwarium przypominającym stare parowce rzeczne. Zadanie wydaje się niewykonalne, ale Wayde znajduje sposób na jego realizację.

17:00

Na straży przyrody: Śmiertelne groźby Godziny emisji

Strażnicy pomagają orkom oraz pewnej kurze z małym kurczakiem. Trafiają także na niebezpiecznego przestępcę.

18:00

Pokochaj koty, odc. 5 Godziny emisji

John Fulton bada historię powstania popularnego komiksu o kocie. Następnie dowiemy się, jak produkuje się koci żwirek oraz czy kot z dodatkową parą uszu słyszy lepiej.

19:00

Kot z piekła rodem: Koty u medium Godziny emisji

Mike i Patricia uwielbiają swoje koty, ale niestety te pałają do siebie nieukrywaną nienawiścią. Łowca duchów Patricia sądzi, że jest to sprawka sił nieczystych.

20:00

Mieszkanie na pniu: Męska jaskinia Godziny emisji

Pete buduje w Teksasie na drzewie prawdziwą męską oazę. Będzie ona wyposażona w okazałą grillo-wędzarnię oraz wieżyczki z armatkami wodnymi do odpędzania dziewcząt.

21:00

Premiera Baseny z rozmachem: Dla ptaków Godziny emisji

Żyjąca ekologicznie rodzina, mieszkająca w schronisku dla ptaków na Florydzie, prosi speca od basenów, Lucasa, o stworzenie basenowego raju dla ludzi oraz wodnej oazy dla ptaków.

22:00

Dziki świat Tima, odc. 15 Godziny emisji

Obserwujemy codzienny rytm życia szefa rezerwatu dla gadów Tima Faulknera. Australijski obrońca zwierząt dzień zaczyna od zapasów z krokodylem i zmagań z niebezpiecznym tajpanem.

22:30

Dziki świat Tima, odc. 16 Godziny emisji

Obserwujemy codzienny rytm życia szefa rezerwatu dla gadów Tima Faulknera. Australijski obrońca zwierząt dzień zaczyna od zapasów z krokodylem i zmagań z niebezpiecznym tajpanem.

23:00

Strażnicy Teksasu: Łapanka przy granicy Godziny emisji

Przy granicy amerykańsko-meksykańskiej, Strażnicy Łowieccy wyławiają nielegalne sieci. Ponadto, bezprawnie przekraczająca granicę grupa ma przy sobie broń i narkotyki.

00:00

Baseny z rozmachem: Pływając z rybami Godziny emisji

W Siesta Key ekipa Lucasa zamienia oczko wodne w ogrodową oazę, w której schronienie znajdą zwierzęta i cała rodzina. Potem stary basen przemienia się w piękną lagunę.

01:00

Baseny z rozmachem: Dla ptaków Godziny emisji

Żyjąca ekologicznie rodzina, mieszkająca w schronisku dla ptaków na Florydzie, prosi speca od basenów, Lucasa, o stworzenie basenowego raju dla ludzi oraz wodnej oazy dla ptaków.

02:00

Szkoła przetrwania: Koło podbiegunowe północne Godziny emisji

Bear Grylls staje przed najtrudniejszym zadaniem w swojej karierze. W najzimniejszym miejscu na ziemi poluje na renifery, pokonuje zamarznięte wodospady i... próbuje przeżyć.

02:48

Dzikość bez cenzury: Atak lamparta Godziny emisji

Najbardziej niesamowite zachowania zwierząt, uchwycone obiektywami kamer. Widzowie zobaczą niewiarygodne, szokujące, a niekiedy wspaniałe spotkania ludzi ze zwierzętami.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Na ratunek szczeniakom Godziny emisji

Oficer śledczy Deborah Turner próbuje uratować szczeniaki, które przypadkowo wpadły do ścieku kanalizacyjnego. Niestety, jednego ze zwierzaków nie udaje się już uratować.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 10 Godziny emisji

Jak piękny czarny łabędź znalazł się w przydomowym ogródku? Tim mierzy się ze straszliwym wyzwaniem. Chris leczy dwa psy zamożnych właścicieli.

05:12

Mieszkanie na pniu: Spa między ziemią a niebem Godziny emisji

Przedsiębiorca zatrudnia Pete'a do zbudowania pierwszego spa na drzewie. Nelson stawia czoło wszelkim hydraulicznym wyzwaniom i tworzy jedyny w swoim rodzaju gabinet odnowy.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info