Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-08-27 Pokaź dziś

06:00

Weterynarz z Alaski: Wbrew przeciwnościom Godziny emisji

Doktorzy Dee i Ken prowadzą klinikę weterynaryjną, dr Terry operuje psa, który ucierpiał wskutek ataku, a tajemnica zakochanego żółwia znajduje wreszcie swoje wyjaśnienie.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 13 Godziny emisji

Chris i Tim muszą uratować węża będącego w potrzasku. Chris udziela także pomocy rannemu żółwiowi i dokonuje szokującego odkrycia związanego ze szczeniakiem Tysonem.

07:30

Australijscy weterynarze, odc. 9 Godziny emisji

James Carroll i Anthony Bennett powracają z jeszcze bardziej niezwykłymi przypadkami z kliniki weterynaryjnej, która opiekuje się zwierzakami na południu Nowej Południowej Walii.

08:00

Pokochaj koty, odc. 12 Godziny emisji

John poznaje detektywów, pomagających w odnajdowaniu zaginionych kotów. Przygląda się też różnym rodzajom fizykoterapii, jakim poddawane są ranne zwierzęta.

09:00

Kot z piekła rodem: Dwóch na jednego Godziny emisji

Nerwowy kot boi się dwóch innych mieszkających w tym samym domu. Jackson uczy właściciela, jak postępować z wyjątkowo kłopotliwym kotem.

10:00

Projekt AKWARIUM: Znów w drodze Godziny emisji

Wayde i Brett powracają na wyspy Turks i Caicos, gdzie wybudowali niesamowite baseny. Następnie wpadają w tarapaty 4800 kilometrów od swojego warsztatu.

11:00

Premiera Psy na froncie Godziny emisji

Opowieści o bohaterskich psach służących w amerykańskiej armii. Ich odwadze, bezgranicznej wierności oraz więzach, tworzących się między czworonogami i przewodnikami.

13:00

Dzika Kostaryka Godziny emisji

Poznajmy niezwykłe stworzenia zamieszkujące Kostarykę — jeden z najbardziej zróżnicowanych biologicznie rejonów świata. Zobaczymy pumę, ocelota i wiele innych zwierząt.

14:00

Nowojorskie Zoo - Bronx, odc. 6 Godziny emisji

Serial obrazuje codzienną pracę opiekunów zwierząt w zoo na Bronxie, a także ukazuje sposoby edukowania zwiedzających na temat dzikich zwierząt i ochrony zagrożonych gatunków.

15:00

Mój przyjaciel Grizzly: Ucząc niedźwiedzie łowić ryby Godziny emisji

Jeff rozpoczyna aklimatyzowanie Boba i Screetcha z dziką przyrodą. Niestety, wychodzi na jaw, że łowienie ryb jest dość trudne, zwłaszcza dla Boba.

16:00

Przebojowa przyroda: Ellie Goulding prezentuje Godziny emisji

Czy z pomocą muzyki można zilustrować historię naturalną? W programie usłyszymy Ellie Goulding, która własnymi kompozycjami opowie o przyrodzie.

16:30

Sheila - łowczyni węży, odc. 4 Godziny emisji

Johnny i Julia ratują papużkę falistą przed tym samym losem, jaki spotkał jej towarzyszkę. Później para wita nowego psiego członka zespołu.

17:00

Życie na Ziemi, odc. 3 Godziny emisji

Przyjrzyjmy się rewolucyjnym odkryciom paleontologii: znakomita grafika komputerowa przybliży nam wygląd dawno wymarłych stworzeń, o który naukowcy spierali się przez lata.

18:00

Kot z piekła rodem: Ślepy, głuchy i gryzie Godziny emisji

Kot imieniem Burberry niedowidzi i niedosłyszy. Od pewnego czasu przestał załatwiać się do kuwety i zachowuje się niezwykle agresywnie. Czy Jackson będzie mógł pomóc?

19:00

Kot z piekła rodem: Piekielni współlokatorzy Godziny emisji

Callie obawia się o zdrowie i życie swojej 95-letniej matki. Staruszka stała się obiektem wściekłych ataków ze strony kotki Allie. Czy Jackson pomoże poskromić pupila?

20:00

Baseny z rozmachem: Na dnie morza Godziny emisji

Lucas Congdon ma stworzyć wodny pokój, w którym mogłaby żyć syrena. Stali klienci zakochani w morskich klimatach proszą by odnowił ich niewielki basen.

21:00

Z życia weterynarzy: Wieprz syty i meble całe Godziny emisji

Dr Ross i Tauvia postanawiają wyprowadzić się z domu jego mamy. Ponadto, pacjentem Dr. Blue jest świnka, która odczuwa pociąg do domowych mebli.

22:00

Człowiek w roli ofiary: Zabójcy na wolności Godziny emisji

Wizyta w schronisku dla szympansów staje się groźna gdy samiec alfa atakuje pewnego mężczyznę i jego przewodnika, natomiast zbiegły tygrys przysparza strachu podczas imprezy w zoo.

23:00

Wojny o wieloryby: Walka ze sztormem Godziny emisji

Załoga musi zrezygnować z planów płynięcia za japońskim statkiem wielorybniczym. Muszą popłynąć do Melbourne i naprawić dwa silniki. Rejsowi towarzyszy niespodziewany sztorm.

00:00

Policja dla zwierząt w Houston: O każdy oddech Godziny emisji

Pracownicy SPCA zostają wezwani do martwego szczenięcia. Kiedy przybywają na miejsce okazuje się, że pies jeszcze żyje. Czy uda się go uratować?

01:00

Obcy wewnątrz nas: Silniejsze od człowieka Godziny emisji

Pasożyty prowadzą ciągłą wojnę ze swoimi żywicielami a ciało człowieka stara się zwalczyć intruzów. Przyjrzyjmy się tym pasożytom, które potrafią pokonać człowieka.

02:00

Szkoła przetrwania: Teksas Godziny emisji

W zachodnim Teksasie Bear Grylls zostanie zrzucony na spaloną słońcem pustynię Chihuahua. Potem pokona kilka głębokich kanionów, gdzie spotka groźnego grzechotnika.

02:48

Dzikość bez cenzury: Zderzenie z koniem Godziny emisji

Najbardziej niesamowite zachowania zwierząt, uchwycone obiektywami kamer. Widzowie zobaczą niewiarygodne, szokujące, a niekiedy wspaniałe spotkania ludzi ze zwierzętami.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Koniec z porzuceniem Godziny emisji

Oficerowie śledczy ratują ponad 200 psów z przepełnionej hodowli. Porzucony pies zdobywa sympatię śledczego Scotta Wernicka.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 12 Godziny emisji

W stanie Wiktoria Chris próbuje przyciąć kły ważącej 220 kilogramów świni o imieniu Burpy. Pomaga także krowie o trzech nogach i leczy Bello — psa cierpiącego na zawroty głowy.

05:12

Mieszkanie na pniu: Miłość w powietrzu Godziny emisji

Para narzeczonych marzy o domu na drzewie, w którym może urządzić wesele i spędzić miesiąc miodowy. Pete buduje dla nich magiczny apartament, zawieszony 75 metrów nad ziemią.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info