Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-08-28 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Triki i drzewa Godziny emisji

Brett i Wayde budują akwarium wewnątrz dębu. Zaś w Las Vegas otrzymują zamówienie na zbiornik w... trumnie.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 11 Godziny emisji

Dr Chris udaje się do Sydney Harbour, aby zająć się kurczakami, psem wcinającym lody i szaloną kotką Zoe, która wyskoczyła z balkonu na drugim piętrze budynku.

07:30

Gwiazdy ze schroniska, odc. 3 Godziny emisji

Mark Vette z Auckland to ekspert od zachowań zwierząt. Wraz z zespołem pomaga źle traktowanym i porzuconym psom, przygotowując je do adopcji przez nowych, kochających właścicieli.

08:00

Kot z piekła rodem: Znakowanie moczem Godziny emisji

Koci behawiorysta Jackson Galaxy pomaga właścicielom zapanować nad niesfornymi zwierzakami, które wprowadzają w domu wielki zamęt.

09:00

Dzika Ameryka: Okrutne oblicza zwierząt Godziny emisji

Sokoły wędrowne bronią swoich gniazd przed groźnymi drapieżnikami. Delfiny ścigają ryby aż po piasek plaż. Tysiące rekinów migruje wzdłuż wybrzeża Miami.

10:00

Strażnicy Teksasu: Świeża krew Godziny emisji

Dwóch kadetów z teksańskiej Szkoły Strażników Łowieckich otrzymuje pierwsze zadania. We wschodnim Teksasie rozpoczynają się poszukiwania zagubionego myśliwego.

11:00

Kłopotliwe zwierzaki: Psy kopiące Godziny emisji

Pies kopiący rowy, które jego właściciele z powrotem zasypują za pomocą spycharki. Kozy, wywołujące chaos podczas przyjęcia. Pies kleptoman, który kradnie bieliznę.

12:00

Baseny z rozmachem: Dla ptaków Godziny emisji

Żyjąca ekologicznie rodzina, mieszkająca w schronisku dla ptaków na Florydzie, prosi speca od basenów, Lucasa, o stworzenie basenowego raju dla ludzi oraz wodnej oazy dla ptaków.

13:00

Ratownicy psów, odc. 6 Godziny emisji

W odcinku dylematy inspektora Nicka Wheelhouse'a, dotyczące psa z chorobą skóry, który stracił całą sierść, a także wodne przygody pewnego owczarka niemieckiego.

14:00

Wybryki ewolucji: Chiny Godziny emisji

W wyniku kolizji płyt indyjskiej i azjatyckiej wypiętrzył się najwyższy łańcuch górski na Ziemi. Przetrwały tylko te gatunki, które przystosowały się do warunków wysokogórskich.

15:00

Mieszkanie na pniu: Świątynia przygód Godziny emisji

Pete buduje dom na drzewie dla rodziny odkrywców, która mieszka w górach Pocono w Pensylwanii. To dwupiętrowe cacko jest pełne niezwykłych atrakcji.

16:00

Projekt AKWARIUM: 2 Chainz, 1 akwarium Godziny emisji

2 Chainz, raper z Atlanty, marzy o naprawdę wyjątkowym akwarium. W trakcie pracy Wayde gubi istotne pomiary — sprawy mocno się komplikują.

17:00

Na straży przyrody: Awantura na plaży Godziny emisji

Strażnicy zatrzymują człowieka, na którym ciąży kilka nakazów aresztowania, ścigają napastnika, który brał udział w awanturze na plaży, i aresztują kłusownika łowiącego łososie.

18:00

Pokochaj koty, odc. 6 Godziny emisji

John Fulton bada pochodzenie kota domowego. Dowiemy się też, jakie rasy kotów pokazuje się na amerykańskich wystawach.

19:00

Kot z piekła rodem: O kocie, który otwierał drzwi Godziny emisji

Sebastian, agresywny kot, zagraża bezpieczeństwu niemowlęcia. Kot Zeus, który potrafi otwierać drzwi, usiłuje uciec z domu.

20:00

Mieszkanie na pniu: Szkocki ogród w chmurach Godziny emisji

Ekipa buduje domek w szkockim stylu na wysokim dębie błotnym. Pete tworzy swój pierwszy w życiu „podniebny most", który połączy dom właścicieli z ich nową oazą na drzewie.

21:00

Premiera Z życia weterynarzy: Sen o Kalifornii Godziny emisji

Dr Ross przyjmuje kinkażu cierpiącego na napady złości, natomiast pacjentem Dr. Lavigne'a jest kot, który prawdopodobnie cierpi na chorobę zakaźną.

22:00

Afryka: kraina węży, odc. 3 Godziny emisji

Kurdt Greenwood przemierza najdziksze tereny RPA w poszukiwaniu 12 gatunków śmiertelnie niebezpiecznych węży. Chce pomóc ludziom lepiej zrozumieć te często nielubiane zwierzęta.

23:00

Strażnicy Teksasu: Przydrożne ukłucie Godziny emisji

Rozpoczęcie sezonu polowań na jelenie. We wschodnim Teksasie ranna sowa trafia do weterynarza. Na Zatoce Meksykańskiej strażnicy mają ręce pełne roboty przez poławiacza ostryg.

00:00

Baseny z rozmachem: Górska oaza na Florydzie Godziny emisji

Ekipa Lucas Lagoons staje przed trudnym zadaniem. Dla rodziny mieszkającej na mokradłach na Florydzie ma zbudować lagunę rodem z Gór Skalistych.

01:00

Z życia weterynarzy: Sen o Kalifornii Godziny emisji

Dr Ross przyjmuje kinkażu cierpiącego na napady złości, natomiast pacjentem Dr. Lavigne'a jest kot, który prawdopodobnie cierpi na chorobę zakaźną.

02:00

Szkoła przetrwania: Alaska Godziny emisji

W Chugach Mountains w południowej Alasce Bear Grylls musi stawić czoła nie tylko pogodzie, ale pokonać lasy zamieszkałe przez groźne niedźwiedzie brunatne.

02:48

Dzikość bez cenzury: Lwy, kamera, akcja! Godziny emisji

Seria przedstawia dziwne zachowania zwierząt, uchwycone przez obiektywy kamer. Widzowie zobaczą zarówno mrożące krew w żyłach, jak i wzruszające spotkania ludzi ze zwierzętami.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Walka o przetrwanie Godziny emisji

Szokujące odkrycie prowadzi do ostrej bitwy o miot szczeniąt. Weterynarze muszą pomóc wychudzonej klaczy przy porodzie źrebaka.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 13 Godziny emisji

Transport zwierzęcia nigdy nie jest prosty — zwłaszcza zdenerwowanego aligatora. Dlaczego mały gepard o imieniu Gizmo nagle przestał jeść? Czy ktoś go otruł?

05:12

Mieszkanie na pniu: Nadrzewny mikrobrowar Godziny emisji

Pewna rodzina prosi Pete'a o wybudowanie na terenie ich posiadłości podniebnego browaru. Pete tworzy nadrzewną karczmę z instalacją browarniczą, do której wchodzi się po linie.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info