Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-08-29 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Szalone zamówienia Godziny emisji

Brett i Wayde wykonają nawet najbardziej ekstrawaganckie zamówienia, aby urzeczywistnić marzenia swoich klientów, choć czasami nie są to łatwe zadania dla całej ekipy ATM.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 12 Godziny emisji

Lisa zajmuje się kotem uderzonym przez samochód, Chris stosuje radykalną metodę leczenia rannego ptaka, a foka Pearl przechodzi ryzykowną operację, która ma przywrócić jej wzrok.

07:30

Gwiazdy ze schroniska, odc. 4 Godziny emisji

Mark Vette z Auckland to ekspert od zachowań zwierząt. Wraz z zespołem pomaga źle traktowanym i porzuconym psom, przygotowując je do adopcji przez nowych, kochających właścicieli.

08:00

Kot z piekła rodem: Chubs Godziny emisji

Koci behawiorysta Jackson Galaxy pomaga właścicielom zapanować nad niesfornymi zwierzakami, które wprowadzają w domu wielki zamęt.

09:00

Dzika Ameryka: Szkielety i wyjęci spod prawa Godziny emisji

Jaguary krążą wzdłuż granicy z Meksykiem. Po nagłym deszczu w Teksasie na powierzchni ziemi pojawia się gromada przedziwnych żab. Myszołowy polują na małe króliki.

10:00

Strażnicy Teksasu: Ruchomy cel Godziny emisji

Strażnicy zwiększają częstotliwość patroli podczas sezonu polowań na widłorogi. Pomoc zostanie udzielona rannemu orłowi oraz zagubionemu na terenie przemysłowym jeleniowi.

11:00

Kłopotliwe zwierzaki: Łakomczuchy Godziny emisji

Mops mający obsesję na punkcie pizzy. Pies niszczący wszystko w domu i w ogrodzie. Koń umiejący wydostać się z boksu i wypuścić inne konie.

12:00

Z życia weterynarzy: Sen o Kalifornii Godziny emisji

Dr Ross przyjmuje kinkażu cierpiącego na napady złości, natomiast pacjentem Dr. Lavigne'a jest kot, który prawdopodobnie cierpi na chorobę zakaźną.

13:00

Ratownicy psów, odc. 7 Godziny emisji

Inspektor Jason Bowles znajduje dwa niedożywione mastify mieszkające w rozpadającej się budzie w Bury, a w Derby ratownicy znajdują dwa psy rasy lhasa apso ze skołtunioną sierścią.

14:00

Wybryki ewolucji: Namibia Godziny emisji

Namib to najstarsza pustynia świata. Żyje na niej wiele endemicznych gatunków zwierząt, które przez 50 mln lat ewoluowały i adaptowały się do życia w tym nieprzyjaznym środowisku.

15:00

Mieszkanie na pniu: Warsztat świętego Mikołaja Godziny emisji

Pete i jego ekipa budują magiczną chatę nadrzewną w stylu alpejskim. Czy ich dzieło przypadnie do gustu ekscentrycznej rodzinie?

16:00

Projekt AKWARIUM: Książęce akwarium dla Prince'a Royce'a Godziny emisji

Prince Royce, gwiazda muzyki, chce mieć w swojej rezydencji w Miami akwarium zrobione na zamówienie przez ATM. Wayde i Brett robią co mogą, by stworzyć akwarium godne Księcia...

17:00

Na straży przyrody: Opór przy aresztowaniu Godziny emisji

Niedźwiedź zagrażający ludziom zostaje przetransportowany do lasu. Łódź z pasażerami grozi zatonięciem. Aresztowany sprawca przestępstw seksualnych próbuje uciekać.

18:00

Pokochaj koty, odc. 7 Godziny emisji

John odwiedza klub pływacki dla kotów. Następnie spotyka kobietę, która robi biżuterię z kociej sierści. A na koniec zagląda do niezwykłego kociego hotelu.

19:00

Kot z piekła rodem: Dwóch na jednego Godziny emisji

Nerwowy kot boi się dwóch innych mieszkających w tym samym domu. Jackson uczy właściciela, jak postępować z wyjątkowo kłopotliwym kotem.

20:00

Mieszkanie na pniu: Ptasie gniazdo Godziny emisji

Pete buduje domek na drzewie z gankiem do obserwacji ptaków oraz balustradą wykonaną ze splecionych gałęzi, sprawiających wrażenie naturalnego gniazda.

21:00

Premiera Mój przyjaciel Grizzly: Co będzie z Bobem? Godziny emisji

Jeff uczy niedźwiedzie jak szukać pożywienia. Gdy Bob rani Jeffa w ramię, ten odmawia pomocy lekarskiej. Opuszczanie gniazda okazuje się trudnym przeżyciem również dla niedźwiedzi.

22:00

Premiera Człowiek w roli ofiary: Zabójcy z sawanny Godziny emisji

Działacz ruchu na rzecz ochrony przyrody staje twarzą w twarz z agresywnym lwem, a pilot nocujący na sawannie bez namiotu przyciąga uwagę hieny. Czy uda im się przeżyć?

23:00

Strażnicy Teksasu: Starcie z aligatorem Godziny emisji

Strażnicy łowieccy prowadzą dochodzenie w sprawie kłusownika. Ponadto, samica aligatora wraz z potomstwem musi zostać schwytana i przeniesiona poza teren szkoły.

00:00

Baseny z rozmachem: Raj w ogrodzie Godziny emisji

Lucas dostaje zlecenie stworzenia wodnego raju w przydomowym ogródku. Ekipa musi najpierw całkowicie zniszczyć ogród i stworzyć zupełnie nową przestrzeń.

01:00

Mój przyjaciel Grizzly: Co będzie z Bobem? Godziny emisji

Jeff uczy niedźwiedzie jak szukać pożywienia. Gdy Bob rani Jeffa w ramię, ten odmawia pomocy lekarskiej. Opuszczanie gniazda okazuje się trudnym przeżyciem również dla niedźwiedzi.

02:00

Szkoła przetrwania: Od kulis Godziny emisji

Podczas swoich niebezpiecznych wypraw Bear Grylls nigdy nie jest sam. Zawsze towarzyszy mu pełna oddania i poświęcenia ekipa techniczna i kamerzyści.

02:48

Dzikość bez cenzury: Gaucho Godziny emisji

Seria przedstawia dziwne zachowania zwierząt, uchwycone przez obiektywy kamer. Widzowie zobaczą zarówno mrożące krew w żyłach, jak i wzruszające spotkania ludzi ze zwierzętami.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Wielka siła małych koni Godziny emisji

Oficerowie śledczy SPCA próbują uratować 30 wygłodniałych koni. Jest to jak dotychczas największa i najtrudniejsza tego typu operacja przeprowadzana przez funkcjonariuszy.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 14 Godziny emisji

Charyzmatyczny, pełen energii lekarz weterynarii Chris Brown oraz jego zespół całymi dniami pomagają małym i dużym zwierzętom w okolicy słynnej plaży Bondi.

05:12

Mieszkanie na pniu: Irlandzka chata Godziny emisji

Pete projektuje chatkę na drzewie w stylu celtyckim dla pewnej irlandzkiej rodziny. Wymyśla urządzenie, które stworzy iluzję wilgotnego klimatu, panującego w ich rodzimym kraju.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info