Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-09-16 Pokaź dziś

06:00

Weterynarz z Alaski: Operacja sówki Godziny emisji

Dr Dee rusza na ratunek sześciu małym sówkom, których rodziców zabił orzeł. W klinice pies lekarki zostaje krwiodawcą dla chorego labradora.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 3 Godziny emisji

Dr Lisa stara się pomóc szczeniakowi, nad którym znęcał się jego właściciel. Tymczasem dr Chris wybiera się do Adelajdy, aby zbadać agresywnego pekari.

07:30

Australijscy weterynarze, odc. 14 Godziny emisji

James Carroll i Anthony Bennett powracają z jeszcze bardziej niezwykłymi przypadkami z kliniki weterynaryjnej, która opiekuje się zwierzakami na południu Nowej Południowej Walii.

08:00

Kot z piekła rodem: Koszmar spadochroniarza Godziny emisji

Jackson pomaga znanemu skoczkowi spadochronowemu w okiełznaniu jego dwóch kotów rasy savannah. Usiłuje też rozwiązać problem kota, który niechętnie dzieli się swoim terytorium.

09:00

Kot z piekła rodem: Spragniony krwi Godziny emisji

Jackson przychodzi z pomocą strażakowi z Los Angeles, który nie może poradzić sobie ze swoim szalonym kotem Coco. Pomaga też parze z Teksasu, nocami terroryzowanej przez kota.

10:00

Projekt AKWARIUM: Niezły sarkofag Godziny emisji

Wayde i Brett zbudują 3-metrowy zbiornik w stylu lampy lava. Stworzą też akwarium w łazience jednego z apartamentów drogiego hotelu butikowego. Czy trafią w gust klientów?

11:00

Kot z piekła rodem, odc. 2 Godziny emisji

Kot Cali uwielbia swoją właścicielkę, ale atakuje jej gości. Kot Kurtis Junior niszczy i zjada wszystko w zasięgu wzroku. Czy koci ekspert, Jackson Galaxy znajdzie rozwiązanie?

12:00

Dzika Ameryka: Szkielety i wyjęci spod prawa Godziny emisji

Jaguary krążą wzdłuż granicy z Meksykiem. Po nagłym deszczu w Teksasie na powierzchni ziemi pojawia się gromada przedziwnych żab. Myszołowy polują na małe króliki.

13:00

Z życia weterynarzy: Mały pies, duży problem Godziny emisji

Dr Ross zajmuje się parą kogutów, które wdały się w bójkę a także, wraz z Dr. Lavigne'em, podejmuje się zdiagnozowania hieny. Dr Blue leczy sparaliżowanego Yorka.

14:00

Kot z piekła rodem: Dwóch na jednego Godziny emisji

Nerwowy kot boi się dwóch innych mieszkających w tym samym domu. Jackson uczy właściciela, jak postępować z wyjątkowo kłopotliwym kotem.

15:00

Kot z piekła rodem: Straszne opowieści Godziny emisji

Czy kot może bać się swojego własnego ogona? Jackson sprawdzi to podczas swojej pracy. Później zajmuje się innym kotem, który nieustannie przewraca i zrzuca różne rzeczy na ziemię.

16:00

Kłopotliwe zwierzaki: Urwis z natury Godziny emisji

Od niesfornego psa gończego i przebiegłego kota po psotnego szopa pracza - oto domowe zwierzaki, które sieją chaos i doprowadzają właścicieli do białej gorączki.

17:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Pełna prędkość Godziny emisji

Najbardziej zajęty weterynarz w Denver powraca! Dr Amy podejmuje się operacji poglądowej kota o zaskakującym apetycie a Dr Jeff pomaga rannemu tygrysowi.

18:00

Mieszkanie na pniu: Kosmiczny krab Godziny emisji

Gwiazda muzyki country, Zac Brown, prosi Pete'a o skonstruowanie nieziemskiego domku na drzewie na potrzeby letniej kolonii dla dzieci, Camp Southern Ground.

19:00

Poznajcie pingwiny, odc. 3 Godziny emisji

Pete nie chce opuścić rodzinnego gniazda, a jednooki Edgar stara się zaimponować partnerce. Ponadto, pingwin ze zwichniętym kolanem ma coraz mniej możliwości powrotu do zdrowia.

19:30

Poznajcie pingwiny, odc. 4 Godziny emisji

Zespół stara się ocalić bezbronne pisklę, a tęgi pingwin idzie na dietę. Przychodzą też ważne wyniki testów młodego pingwina nieznanej dotąd płci.

20:00

Baseny z rozmachem: Nadmorski pałac Godziny emisji

Lucasa czeka wyzwanie zbudowania nad Zatoką Meksykańską basenu godnego rzymskiego pałacu. Poszukiwanie inspiracji zaprowadzi go aż do samego Cezara.

21:00

Nowojorskie Zoo - Bronx, odc. 8 Godziny emisji

Serial obrazuje codzienną pracę opiekunów zwierząt w zoo na Bronxie, a także ukazuje sposoby edukowania zwiedzających na temat dzikich zwierząt i ochrony zagrożonych gatunków.

22:00

Łowca potworów: Zimnokrwisty drapieżnik z Peru Godziny emisji

Yucumama, 46 metrowy wąż, atakuje i zabija mieszkańców Peru. Czy w amazońskich lasach rzeczywiście żyje coś większego od anakondy?

23:00

Wojny o wieloryby: Groźny przeciwnik Godziny emisji

Załoga Sea Shepherd próbuje naprawić zniszczenia kadłubu statku Steve Irwin. Czy w tej sytuacji działacze zdecydują się na zaatakowanie japońskiej floty wielorybniczej?

00:00

Policja dla zwierząt w Houston: Zbieractwo kotów Godziny emisji

Zespół SPCA musi przenieść sporą grupę ptaków z niebezpiecznego miejsca zbrodni. Z kolei Debbie Michelson interweniuje w sprawie rodziny, która została zdominowana przez psy.

01:00

Obcy wewnątrz nas: Coś zjada mojego syna od środka Godziny emisji

Chłopcu, który kąpał się w miejscowym jeziorze, zaczynają wypadać zęby. Czy to wina wody z kąpieliska? W programie także przypadek młodej mamy, której piersi zaczynają krwawić.

02:00

Szkoła przetrwania: Sky Islands w Arizonie Godziny emisji

Bear Grylls jest w Arizonie, w krainie Apaczów. Udowodni nam, że można przetrwać w tych bezludnych rejonach bezkresnych pustyń i górskich szczytów.

02:48

Dzikość bez cenzury: Nieprawdopodobni bohaterzy Godziny emisji

Czteroletnie dziecko wpada do zagrody goryli. Nurek zostaje ugryziony przez rekina tygrysiego. Toreador doznaje uszkodzenia kręgów szyjnych.

03:36

Policja dla zwierząt w San Francisco: Kolekcjoner węży Godziny emisji

Porucznik Scott odkrywa lokal, w którym nielegalnie trzymane są węże dusiciele. Czy właściciel śmiercionośnych gadów nimi handluje? Maltretowany pies walczy o życie.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 2 Godziny emisji

Do kliniki trafia nietypowy pacjent. Czy Chris będzie w stanie stwierdzić, co dolega agamie brodatej o imieniu Zaza? Z kolei pies chorujący na epilepsję połknął pluszową zabawkę.

05:12

Mieszkanie na pniu: Kuchnia na drzewie Godziny emisji

Na zamówienie rodziny producentów cukierków Pete konstruuje ukrytą w gałęziach drzewa kuchnię ze stali nierdzewnej. Ta kryjówka ma beczkowe sufity i sypialnię na strychu.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

  • 17.10, 21:00 Resocjalizacja z Pit Bullem: Dar Godziny emisji
  • 17.10, 22:00 Wszystko o psach - nowe sztuczki: Każda potwora znajdzie swego amatora Godziny emisji
  • 17.10, 22:30 Wszystko o psach - nowe sztuczki: Styl życia bogatych i sławnych Godziny emisji
  • 18.10, 21:00 Na ratunek zwierzętom Godziny emisji
  • 18.10, 22:00 Weterynarz z Gór Skalistych: Schronienie przed burzą Godziny emisji
  • 20.10, 22:00 Kot z piekła rodem: Mayday! Mayday! Godziny emisji
  • 24.10, 21:00 Resocjalizacja z Pit Bullem: Ratunek w Rock City Godziny emisji
  • 24.10, 22:00 Wszystko o psach - nowe sztuczki: Bohaterskie psy Godziny emisji
  • 24.10, 22:30 Wszystko o psach - nowe sztuczki: Najrzadsze Godziny emisji
  • 25.10, 22:00 Weterynarz z Gór Skalistych: Przyjaciele na całe życie Godziny emisji
© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info