Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-09-17 Pokaź dziś

06:00

Weterynarz z Alaski: 40 węży na początek Godziny emisji

Dr Dee przeprowadza trzygodzinną operację, aby uratować życie pewnego psa. Odwiedza także warana amerykańskiego i bada większą liczbę węży.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 4 Godziny emisji

Chris udaje się do Abu Dhabi, gdzie ma okazję odwiedzić niezwykły szpital weterynaryjny, w którym chore i ranne sokoły są traktowane jak członkowie rodziny królewskiej.

07:30

Australijscy weterynarze, odc. 15 Godziny emisji

James Carroll i Anthony Bennett powracają z jeszcze bardziej niezwykłymi przypadkami z kliniki weterynaryjnej, która opiekuje się zwierzakami na południu Nowej Południowej Walii.

08:00

Kot z piekła rodem: Kot, który atakuje znienacka Godziny emisji

Whisky załatwia się, gdzie popadnie: na stole, kanapie, a nawet na kolanach swoich właścicieli. Czy Jackson nauczy kota używania kuwety?

09:00

Kot z piekła rodem: Einstein nienawidzi Izzy Godziny emisji

Einstein to kot idealny, dopóki w pobliżu nie ma Izzy. Czy Jackson pomoże go okiełznać? Mężczyzna odwiedzi też parę, spodziewającą się dziecka, która martwi się zachowaniem pupila.

10:00

Projekt AKWARIUM: Ukłon w stronę diabła Godziny emisji

Wayde i Brett tworzą niezwykłe akwarium dla uniwersytetu oraz zbiornik wodny w kształcie cylindra. Czy przyjmą zapłatę w formie biletów na koncert Celine Dion?

11:00

Baseny z rozmachem: Zielony z zazdrości Godziny emisji

Lucas tworzy mały karaibski raj w przydomowym ogrodzie. Jednak wizja projektanta znacząco różni się od wizji klienta. Jak zakończy się ten projekt?

12:00

Baseny z rozmachem: Początkowe trudności Godziny emisji

Para z małym dzieckiem prosi Lucasa o przebudowę starego basenu, tak aby był bezpieczny dla ich syna. Jak zakończy się ten projekt?

13:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Pełna prędkość Godziny emisji

Najbardziej zajęty weterynarz w Denver powraca! Dr Amy podejmuje się operacji poglądowej kota o zaskakującym apetycie a Dr Jeff pomaga rannemu tygrysowi.

14:00

Łowca potworów: Zimnokrwisty drapieżnik z Peru Godziny emisji

Yucumama, 46 metrowy wąż, atakuje i zabija mieszkańców Peru. Czy w amazońskich lasach rzeczywiście żyje coś większego od anakondy?

15:00

Mój przyjaciel Grizzly: Nastoletnie niedźwiedzie Godziny emisji

Jeff cieszy się, że Bob i Screech nauczyły się jak zdobywać pożywienie. Czas na naukę sposobów na przetrwanie zimy. Ponadto, niedźwiedzie bronią swojego terytorium.

16:00

Przebojowa przyroda: Usher prezentuje Godziny emisji

Czy z pomocą muzyki można zilustrować historię naturalną? W programie usłyszymy Ushera, który własnymi kompozycjami opowie o przyrodzie.

16:30

Sheila - łowczyni węży, odc. 7 Godziny emisji

Tajpan w toalecie czy pyton w basenie? Specjalistka Julia Baker i jej szkocki pomocnik łapią najniebezpieczniejsze gady Australii.

17:00

Kot z piekła rodem, odc. 2 Godziny emisji

Kot Cali uwielbia swoją właścicielkę, ale atakuje jej gości. Kot Kurtis Junior niszczy i zjada wszystko w zasięgu wzroku. Czy koci ekspert, Jackson Galaxy znajdzie rozwiązanie?

18:00

Kot z piekła rodem: Chubs Godziny emisji

Koci behawiorysta Jackson Galaxy pomaga właścicielom zapanować nad niesfornymi zwierzakami, które wprowadzają w domu wielki zamęt.

19:00

Kot z piekła rodem: Białe tornado Godziny emisji

Koci behawiorysta Jackson Galaxy pomaga właścicielom zapanować nad niesfornymi zwierzakami, które wprowadzają w domu wielki zamęt.

20:00

Baseny z rozmachem: Ukryta strefa imprezowa Godziny emisji

Lucas podejmuje się niemalże niemożliwego zadania przemienienia malutkiego ogródka na przedmieściach w luksusową strefę z basenem, której nie powstydziłyby się ekskluzywne kurorty.

21:00

Z życia weterynarzy: Mały pies, duży problem Godziny emisji

Dr Ross zajmuje się parą kogutów, które wdały się w bójkę a także, wraz z Dr. Lavigne'em, podejmuje się zdiagnozowania hieny. Dr Blue leczy sparaliżowanego Yorka.

22:00

Człowiek w roli ofiary: Rzeczni zabójcy Godziny emisji

Pracownik pola golfowego zostaje zaatakowany przez aligatora. Krokodyl wciąga pod wodę nurka. Doświadczony afrykański przewodnik turystyczny przeżywa starcie z hipopotamem.

23:00

Wojny o wieloryby: Mniam, mniam, zjedz wronę Godziny emisji

Podczas ataku na japońską flotę wielorybniczą, jeden z członków załogi Sea Shepherd doznaje obrażeń. Kapitan Watson otrzymuje niepożądaną wiadomość.

00:00

Policja dla zwierząt w Houston: Maltretowany kucyk Godziny emisji

Podczas interwencji w sprawie zaniedbania zwierząt funkcjonariusze pomagają koniom z szokującymi ranami. Następnie zespół uwalnia psa, który zaplątał się w drut kolczasty.

01:00

Obcy wewnątrz nas: Moje dziecko je tylko karmę dla kotów Godziny emisji

Podczas wizyty w Nowym Jorku starsze małżeństwo zapada na dżumę. Czy wyjdą z tego cało? W programie także przypadek dziewczynki, która uwielbia jeść słoną karmę dla kotów.

02:00

Szkoła przetrwania: Dżungla na Borneo Godziny emisji

Spuszczony na linie w gąszcz dżungli na Borneo Bear Grylls musi poradzić sobie z niebezpiecznymi wężami i pijawkami. W ulewnym deszczu próbuje pokonać strome skały.

02:48

Dzikość bez cenzury: Przygnieciony, uwięziony, zatrzymany Godziny emisji

Dżokej ulega strasznemu wypadkowi. Dziecko zostaje zaatakowane przez małpę. Pies policyjny chwyta zbiega z więzienia.

03:36

Policja dla zwierząt w San Francisco: Walki psów Godziny emisji

Dwa maltretowane pitbule, wykorzystywane do walk psów, zostały odebrane właścicielom. Uratowano także 16 dzikich kotów, które zamieszkały w opuszczonym domu.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 3 Godziny emisji

Doktor Lisa martwi się o małe kocię, które ma trudności w oddychaniu. Z kolei Chris leczy psa, który ma infekcję ucha.

05:12

Mieszkanie na pniu: Najbardziej odlotowy domek Godziny emisji

Pete konstruuje domek na drzewie dla pary trendsetterów. Przeszklona konstrukcja z bocianim gniazdem będzie najbardziej niesamowitą i odjazdową kryjówką na całej planecie.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info