Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-09-30 Pokaź dziś

06:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Góry i krokodyle Godziny emisji

Do kliniki zostaje przywieziony pies z podejrzeniem złamania nogi, ale doktor Jeff szybko odkrywa dużo poważniejszą chorobę. Leczy także kota-niejadka.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 7 Godziny emisji

Chris pomaga psu poranionemu przez narzędzie do strzyżenia żywopłotów. Sash zajmuje się przerażonym kormoranem.

07:30

Poznajcie leniwce, odc. 2 Godziny emisji

Specjalistka od leniwców Becky próbuje się dowiedzieć więcej o dziwnym zachowaniu samic. Młody leniwiec dwupalczasty o imieniu Tigger zaczyna wykazywać nietypowe tendencje.

08:00

Kot z piekła rodem: Demoniczny kot Godziny emisji

Od kotów, które rozbijają związki po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy eksperta, Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

09:00

Kot z piekła rodem: Godzilla atakuje! Godziny emisji

Od kotów, które rozbijają związki po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy eksperta, Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

10:00

Projekt AKWARIUM: Światło przewodnie Godziny emisji

Wayde i Brett budują akwarium dla potentata fitness klubów. Z kolei na południu kraju projektują ogromny, heksagonalny zbiornik w kasynie w Alabamie.

11:00

Kot z piekła rodem: Dziki kot sklepowy Godziny emisji

Jackson pomaga parze, która przeprowadziła się do większego domu by móc odseparować od siebie wiecznie walczące koty. Ponadto, zachowanie sklepowego kota naraża interes na szwank.

12:00

Dzika Ameryka: Pierwsza dziesiątka Godziny emisji

Lasy deszczowe Belize, gejzery Parku Yellowstone czy wodospady Niagary? Widzowie wybierają najbardziej charakterystyczne pomniki przyrody Ameryki Północnej.

13:00

Z życia weterynarzy: Spotkanie po latach Godziny emisji

Weterynarze udają się na spotkanie absolwentów swojego uniwersytetu i zostają profesorami na jeden dzień. Tymczasem, pit bull ze zdeformowaną łapą potrzebuje drastycznej operacji.

14:00

Kot z piekła rodem: Kocia wojna: Brooklyn Godziny emisji

Jackson wyrusza na Brooklyn, aby rozwiązać problem dwóch nieustannie walczących kotów, które niszczą związek swoich właścicieli.

15:00

Kot z piekła rodem: Dzikie koty z Gotham Godziny emisji

Jackson odwiedza Nowy Jork, gdzie pewien ojciec z synem opiekują się stadem zdziczałych kotów — i rozpaczliwie potrzebują pomocy.

16:00

Kłopotliwe zwierzaki, odc. 6 Godziny emisji

Ciekawski kot, wielbłąd taranujący samochody czy terier, który zakopuje hamburgery. Który z nich zdobędzie tytuł największego łobuziaka?

17:00

Weterynarz z Gór Skalistych, odc. 3 Godziny emisji

Dr Jeff udaje się wraz z zespołem do azylu dla dzikich zwierząt aby udzielić pomocy watasze wilków. Natomiast Dr Baier leczy kota ze zdeformowanymi łapami.

18:00

Mieszkanie na pniu: Roderick Godziny emisji

Pete Nelson wraz z ekipą projektuje i buduje urocze prywatne domki dla osób chcących nawiązać kontakt z naturą i odkryć w sobie wewnętrzne dziecko.

19:00

Poznajcie pingwiny, odc. 7 Godziny emisji

Los nie sprzyja niedożywionemu, porzuconemu pisklakowi - czteromiesięczny Little Bluey waży zaledwie kilogram. Ekipa stara się mu pomóc jak tylko potrafi, ale czy to wystarczy?

19:30

Poznajcie pingwiny, odc. 8 Godziny emisji

W pobliżu Kapsztadu, trzydzieści trzy pingwiny padły ofiarą ataku lamparta. Tylko jeden ocalał. Strażnicy szybko przewożą go do ośrodka - czy akcja ratunkowa się powiedzie?

20:00

Baseny z rozmachem: Pływając z rybami Godziny emisji

W Siesta Key ekipa Lucasa zamienia oczko wodne w ogrodową oazę, w której schronienie znajdą zwierzęta i cała rodzina. Potem stary basen przemienia się w piękną lagunę.

21:00

Mój przyjaciel Grizzly: Ucząc niedźwiedzie łowić ryby Godziny emisji

Jeff rozpoczyna aklimatyzowanie Boba i Screetcha z dziką przyrodą. Niestety, wychodzi na jaw, że łowienie ryb jest dość trudne, zwłaszcza dla Boba.

22:00

Łowca potworów: Człowiek-małpa z Indii Godziny emisji

Według świadków, w 2001 po Nowym Delhi grasowało dziwne stworzenie - pół-człowiek, pół-zwierze. Skacząc po dachach atakowało ono mieszkańców. Mungo bada przypadek człowieka-małpy.

23:00

Wojny o wieloryby: Nieprzewidziane okoliczności Godziny emisji

Radykalni ekolodzy z organizacji Sea Shepherd podążają za statkiem Nisshin Maru. Niestety, po drodze napotykają na trzy japońskie harpunniki z ogromnymi załogami.

00:00

Policja dla zwierząt w Houston: Handel ludźmi Godziny emisji

Starszy śledczy zostaje wezwany w sprawie okrutnie poranionego kucyka, nad którym się znęcano. Zwierzę przywiązano do auta i ciągnięto po jezdni.

01:00

Obcy wewnątrz nas: Ktoś zabrał mi mózg Godziny emisji

Przedwcześnie urodzony Emmet zaczyna kaszleć krwią. Lekarze z przerażeniem odkrywają przyczynę tej tajemniczej dolegliwości.

02:00

Szkoła przetrwania: W górach Alaski Godziny emisji

Bear Grylls mierzy się z oblodzonymi szczytami gór Chugach na Alasce. Co roku miejsce to odwiedza ponad milion ludzi, a około 500 z nich wymaga ratunku.

02:48

Dzikość bez cenzury: Atak niedźwiedzia polarnego Godziny emisji

Najbardziej niesamowite zachowania zwierząt, jakie kiedykolwiek sfilmowano. Zobaczymy atak niedźwiedzia na człowieka, który podszedł zbyt blisko jego klatki oraz atak orek na fokę.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Miłość do dzieci Godziny emisji

Funkcjonariusze ratują porzuconą klacz i jej nowo narodzone źrebię. Młode jest w bardzo ciężkim stanie, ale zespół z ośrodka SPCA w Houston robi wszystko, aby uratować mu życie.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 1 Godziny emisji

Dr Chris Brown udaje się do Queensland, aby zbadać wyjątkowego prosiaka Stubby'ego, który urodził się bez trzech raciczek. Czy Stubby będzie mógł kiedyś chodzić?

05:12

Mieszkanie na pniu: Domek rodziny Nelsonów Godziny emisji

Pete przygotowuje wyjątkowy prezent dla swojej córki: z okazji parapetówki buduje dla niej wspaniały domek na drzewie urządzony w stylu marokańskim.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info