Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-10-01 Pokaź dziś

06:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Za wszelką cenę Godziny emisji

Miniaturowa świnka z ranną nogą wymaga operacji, ale znieczulenie może ją zabić. Okazuje się także, iż kontrola zębów u francuskiego buldoga to niezwykle skomplikowana operacja.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 8 Godziny emisji

Gad o imieniu Harriet ma na nodze niepokojący guz, który trzeba jak najszybciej zoperować. Dziesięciotygodniowy szczeniak zostaje narażony na niebezpieczeństwo z winy nadopiekuńczego właściciela.

07:30

Poznajcie leniwce, odc. 3 Godziny emisji

Marcello zostaje wezwany do nagłego przypadku. Samica leniwca trójpalczastego Samantha stawia się w niezręcznej sytuacji. Z kolei Becky poddaje leniwce próbie prędkość.

08:00

Kot z piekła rodem: Reese Rozpruwacz Godziny emisji

Od kotów, które rozbijają związki po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy eksperta, Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

09:00

Kot z piekła rodem: Kiedy gruba dama śpiewa Godziny emisji

Od kotów, które rozbijają związki, po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy eksperta, Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

10:00

Projekt AKWARIUM: Nigiri i NBA Godziny emisji

Wayde i Brett utworzą tymczasowy zbiornik dla gwiazdy NBA Dwyane'a Wade'a, który wprowadza na rynek nową linię obuwia. Projektują też akwarium z sushi i burgerami dla restauracji.

11:00

Baseny z rozmachem: Wodny raj Godziny emisji

Mistrz w dziedzinie basenów, Lucas, przemienia zaniedbany ogródek w istny wodny raj! W ramach tego ekstremalnego projektu Lucas tworzy idealną strefę rozrywki dla całej rodziny.

12:00

Baseny z rozmachem: Fiesta nad laguną Godziny emisji

Lucas Congdon wraz z ekipą podejmują wyzwanie stworzenia repliki meksykańskiego kurortu w pewnym ogródku w miejscowości Venice na Florydzie. Czas rozpocząc fiestę!

13:00

Weterynarz z Gór Skalistych, odc. 3 Godziny emisji

Dr Jeff udaje się wraz z zespołem do azylu dla dzikich zwierząt aby udzielić pomocy watasze wilków. Natomiast Dr Baier leczy kota ze zdeformowanymi łapami.

14:00

Łowca potworów: Człowiek-małpa z Indii Godziny emisji

Według świadków, w 2001 po Nowym Delhi grasowało dziwne stworzenie - pół-człowiek, pół-zwierze. Skacząc po dachach atakowało ono mieszkańców. Mungo bada przypadek człowieka-małpy.

15:00

Mosquito Godziny emisji

Każdego roku komary powodują śmierć ogromnej liczby osób. Naukowcy starają się znaleźć sposoby na zlikwidowanie całej populacji, aby uratować życie milionów ludzi.

16:30

Sheila - łowczyni węży, odc. 9 Godziny emisji

Tajpan w toalecie czy pyton w basenie? Specjalistka Julia Baker i jej szkocki pomocnik łapią najniebezpieczniejsze gady Australii.

17:00

Kot z piekła rodem: Dziki kot sklepowy Godziny emisji

Jackson pomaga parze, która przeprowadziła się do większego domu by móc odseparować od siebie wiecznie walczące koty. Ponadto, zachowanie sklepowego kota naraża interes na szwank.

18:00

Wszystko o psach: Buldog francuski, pudel, airedale terrier, chihuahua, labrador Godziny emisji

Czy pudel potrafi czytać? Czy buldog francuski najgłośniej chrapie? Czy chihuahua jest krewnym lisa? Na te i inne równie intrygujące pytania znajdziemy odpowiedź w tym programie.

19:00

Wszystko o psach: Jack russell, golden retriever, corgi pembroke, vizsla, owczarek niemiecki Godziny emisji

Czy corgi potrafi wykonać moonwalk? Czy golden retriever to najspokojniejszy z psów? Jak silną szczękę posiada owczarek niemiecki? Na te pytania znajdziemy odpowiedź w tym odcinku.

20:00

Baseny z rozmachem: Górska oaza na Florydzie Godziny emisji

Ekipa Lucas Lagoons staje przed trudnym zadaniem. Dla rodziny mieszkającej na mokradłach na Florydzie ma zbudować lagunę rodem z Gór Skalistych.

21:00

Z życia weterynarzy: Spotkanie po latach Godziny emisji

Weterynarze udają się na spotkanie absolwentów swojego uniwersytetu i zostają profesorami na jeden dzień. Tymczasem, pit bull ze zdeformowaną łapą potrzebuje drastycznej operacji.

22:00

Człowiek w roli ofiary: Zabójcze rekiny Godziny emisji

Trenujący do triatlonu mężczyzna trafia wprost w szczęki żarłacza białego. Ofiarami rekinów pada również dwoje innych ludzi, w tym pływak.

23:00

Wojny o wieloryby: Przynęta z zamianą Godziny emisji

Załoga Sea Shepherd przygotowuje strategię ataku na kolejny, czwarty dzień starć z japońską flotą wielorybniczą.

00:00

Policja dla zwierząt w Houston, odc. 6 Godziny emisji

Funkcjonariusze zabierają z mieszkania koty, należące do kobiety, która wcześniej została eksmitowana. Niektóre zwierzęta są w złym stanie i pilnie potrzebują pomocy weterynarza.

01:00

Obcy wewnątrz nas: Ktoś coś zostawił... Godziny emisji

Obiecujący młody baseballista cierpi na tajemniczą infekcję, która atakuje jego mózg. Chłopak dostaje licznych ataków, a rodzice nie potrafią mu pomóc. Co na to lekarze?

02:00

Szkoła przetrwania: Mount Kilauea Godziny emisji

Bear Grylls jedzie na Hawaje, aby pokazać, że można przetrwać w jednym z najniebezpieczniejszych miejsc na ziemi - na najbardziej aktywnym wulkanie świata Kilauea.

02:48

Dzikość bez cenzury: Atak słonia Godziny emisji

Najbardziej niesamowite zachowania zwierząt, jakie kiedykolwiek sfilmowano. W tym odcinku atak rozwścieczonej słonicy na tresera oraz spotkanie oko w oko z gigantyczną ośmiornicą.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Powrót Cody'ego Godziny emisji

Burzowa pogoda sprawia, że pracownicy schroniska SPCA w Houston otrzymują wiele wezwań. Po nocnej ulewie Barbra Christiansen wyrusza na pomoc zwierzętom.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 2 Godziny emisji

Gdy dr Chris opiekuje się zakatarzonym Lulu, pieskiem rasy Labrador, dr Lisa walczy o życie psa ukąszonego przez zainfekowanego kleszcza.

05:12

Mieszkanie na pniu: Niezwykły obóz Godziny emisji

Pete konstruuje wspaniały domek na letni obóz dla dzieci chorych na raka. Domek jest otwarty, aby umożliwić obozowiczom jak najbliższy kontakt z przyrodą.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info