Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-10-03 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Akwarium w szoferce Godziny emisji

Wayde spotyka się z legendą koszykówki i czterokrotnym mistrzem NBA Shaquille'em O'Nealem, który chce umieścić akwarium w swojej półciężarówce.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 8 Godziny emisji

Dr Chris stara się zdiagnozować tajemniczą chorobę rzadkiego legwana wityjskiego. Lisa próbuje ustalić, co naprawdę dolega owczarkowi niemieckiemu.

07:30

Sheila - łowczyni węży, odc. 9 Godziny emisji

Tajpan w toalecie czy pyton w basenie? Specjalistka Julia Baker i jej szkocki pomocnik łapią najniebezpieczniejsze gady Australii.

08:00

Kot z piekła rodem: Głodny jak wilk Godziny emisji

Galaxy rozpoznaje problemy kota Marleya, który nie tylko pozostawia za sobą krwawe żniwo, ale też z pasją niszczy wszystko w domu. Zobacz, jak metody Jacksona czynią cuda.

09:00

Gang obrońców zwierząt: Wściekły król Godziny emisji

Rob i weterynarz Moose sprawdzają doniesienie o walkach psów. Brian i Face ratują agresywnego psa, trzymanego na łańcuchu. Dori pomaga bezdomnemu weterynarzowi i jego kotom.

10:00

Na straży przyrody: Jaki ojciec taka córka Godziny emisji

Waszyngtońscy strażnicy przyrody aresztują kłusownika polującego na łosie. Ponadto, ojciec z córką są złapani na gorącym uczynku w trakcie nielegalnego połowu ryb.

11:00

Najdziksze wyspy: Hebrydy Godziny emisji

Szkockie Hebrydy to dom dla maskonurów, orłów przednich, derkaczy, długoszparów, waleni, delfinów i wydr. Dlaczego te gatunki znalazły na wyspach idealne warunki bytowania?

12:00

Dzikie renowacje: Powrót na tory Godziny emisji

Ekspert od renowacji Jay Chaikin jedzie na farmę w Shucks, w nadziei, iż uda mu się nadać nowe życie wagonowi z końca XIX wieku, przekształcając go w stylowy bar.

13:00

Ratownicy psów, odc. 8 Godziny emisji

Natalie Bartle zostaje wezwana do wychudzonego psa rasy shar pei z infekcją oka, a Sandy Powlowski znajduje Jack Russell teriera, który musi popracować nad swoim zachowaniem.

14:00

Kot z piekła rodem: Kot albo rodzina Godziny emisji

Czy Jackson pomoże rodzinie, w której urocze kociątko wyrosło na złośliwego potwora? Behawiorysta pokaże też, jak przygotować kota na przybycie nowego domownika.

15:00

Mieszkanie na pniu: Wydanie międzynarodowe: Niemcy Godziny emisji

Zaklinacz drzew Pete Nelson buduje kryjówki w koronach drzew dla tych, którzy marzą o bliskim kontakcie z przyrodą i chcą urzeczywistnić marzenia z dzieciństwa.

16:00

Projekt AKWARIUM: Żarty, śmiechy i wygłupy! Godziny emisji

Wayde i Brett chcą się nieco rozluźnić po stresującej budowie akwarium w barze Minus 5 w Las Vegas. Postanawiają urządzić w warsztacie bitwę na śnieżki!

17:00

Szkoła przetrwania: Koło podbiegunowe północne Godziny emisji

Bear Grylls staje przed najtrudniejszym zadaniem w swojej karierze. W najzimniejszym miejscu na ziemi poluje na renifery, pokonuje zamarznięte wodospady i... próbuje przeżyć.

18:00

Ratownicy psów, odc. 8 Godziny emisji

Natalie Bartle zostaje wezwana do wychudzonego psa rasy shar pei z infekcją oka, a Sandy Powlowski znajduje Jack Russell teriera, który musi popracować nad swoim zachowaniem.

19:00

Kot z piekła rodem: Koci tyran Godziny emisji

Koci behawiorysta pomaga parze, której kot stanął na drodze do ich szczęścia. Następnie zajmuje się pupilem, który został przygarnięty ze schroniska.

20:00

Wszystko o psach: Rottweiler, boston terrier, basset hound, shar pei, bernardyn Godziny emisji

Czy pies może wąchać uszami? Jakiej rasy czworonogi potrafią przewidywać lawiny? Na te i inne równie intrygujące pytania znajdziemy odpowiedź w tym programie.

21:00

Premiera Resocjalizacja z Pit Bullem: Nadzieja na nowy start Godziny emisji

Earl wraca z odwyku z nadzieją, że dzięki pracy z psami odbuduje swoje życie. Natomiast Lizzy ratuje psa po konfrontacji z właścicielem, który go porzucił.

22:00

Na ratunek psom z Detroit Godziny emisji

Raper Hush Carlisle z ekipą krąży po mieście i ratuje psy, które brały udział w walkach. Są zdeterminowani - chcą znaleźć dom każdemu psu, aby żaden z nich nie został uśpiony.

23:00

Strażnicy Teksasu: Niebezpieczna gra Godziny emisji

Strażnicy przyrody z Teksasu walczą z przestępczością i chronią zasoby naturalne. Przy granicy z Meksykiem wyciągają z rzek nielegalne sieci i ścigają przemytników narkotyków.

00:00

Baseny z rozmachem: Zen i sztuka tworzenia basenów Godziny emisji

Ekipa projektantów basenów ogrodowych, z Lucasem Congdonem na czele, potrafi stworzyć istne perełki. Ich projekty są coraz większe, coraz wspanialsze i pełne niesamowitych funkcji.

01:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Nadzieja na nowy start Godziny emisji

Earl wraca z odwyku z nadzieją, że dzięki pracy z psami odbuduje swoje życie. Natomiast Lizzy ratuje psa po konfrontacji z właścicielem, który go porzucił.

02:00

Szkoła przetrwania: Afrykańska sawanna Godziny emisji

Bear podróżuje przez afrykańskie równiny, prezentując podstawowe techniki szkoły przetrwania. Buduje sobie schronienie, łapie małe ptaki i przedziera się przez gęste zarośla.

02:48

Dzikość bez cenzury: Atak dwóch żarłaczy białych Godziny emisji

Najbardziej niesamowite zachowania zwierząt, jakie kiedykolwiek sfilmowano. W tym odcinku niezwykle rzadki przypadek spotkania surfera z dwoma rekinami.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Trójnożny Achilles Godziny emisji

Zespół schroniska SPCA w Houston robi wszystko, aby uratować życie zaniedbanego boksera. Inspektor Max Mixson udziela pomocy innemu poważnie rannemu psu.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 4 Godziny emisji

Chris udaje się do Abu Dhabi, gdzie ma okazję odwiedzić niezwykły szpital weterynaryjny, w którym chore i ranne sokoły są traktowane jak członkowie rodziny królewskiej.

05:12

Mieszkanie na pniu: Królestwo Piotrusia Pana Godziny emisji

Pete wyrusza do Platte River Valley w Nebrasce, aby zbudować magiczny zamek w koronie drzewa — dla rodziny, która zdecydowała się nigdy nie dorastać.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info