Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-10-05 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Wizyta u starych klientów Godziny emisji

Producent „Jackassa" Jeff Tremaine ma problem z karmieniem swoich węgorzy, a klienci z winiarni Malibu Winery proszą o pomoc w odbudowie zbiornika zniszczonego w pożarze.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 10 Godziny emisji

Jak piękny czarny łabędź znalazł się w przydomowym ogródku? Tim mierzy się ze straszliwym wyzwaniem. Chris leczy dwa psy zamożnych właścicieli.

07:30

Kot na drzewie: Na ratunek kociakom Godziny emisji

Shaun udaje się na samotną nocną misję, aby uratować kota, który zaginął trzy tygodnie temu. Tom i Shaun podejmą także próbę uratowania dzikiego kota w Bonney Lake.

08:00

Kot z piekła rodem: Piekło w domu Godziny emisji

Stanley i Shelby nieustannie ze sobą walczą. Z kolei Finn ma zwyczaj skakania po dziecięcym łóżeczku. Czy Jackson Galaxy pomoże właścicielom okiełznać ich niesforne pupile?

09:00

Gang obrońców zwierząt: Rozmieszczanie psich dronów Godziny emisji

Rob i Elle badają doniesienie o psach trzymanych na gorącym dachu, natomiast Brian i Face pomagają kobiecie, której pies jest prowokowany przez sąsiada.

10:00

Na straży przyrody: Kraby i fajki Godziny emisji

Waszyngtońscy strażnicy przyrody przesłuchują kłamliwego myśliwego. Radzą też sobie z wędkarzami nielegalnie poławiającymi łososie.

11:00

Najdziksze wyspy: Brazylia i Amazonka Godziny emisji

Niezwykłe gatunki zwierząt zasiedlających tysiące rzecznych wysp, rozrzuconych po Rio Negro i Amazonce. Jak te stworzenia przystosowały się do życia w trudnych środowiskach?

12:00

Mieszkanie na pniu: Kryjówka wśród wzgórz Godziny emisji

Pete Nelson i jego ekipa projektują i budują domki na drzewach dla ludzi, którzy marzą o powrocie do natury oraz odnalezieniu w sobie „wewnętrznego dziecka".

13:00

Ratownicy psów, odc. 10 Godziny emisji

Mel Fisher bada Tigera - dwuletniego rottweilera w kiepskim stanie, a Vicki sprawdza jak ma się 65 psów uratowanych z dzikiej hodowli w Manchester.

14:00

Kot z piekła rodem: Koci areszt Godziny emisji

Jackson zostaje wezwany w sprawie kota, którego uciążliwe wybryki zmusiły właściciela do zamykania go w osobnym pomieszczeniu. Czy uda się znaleźć przyczynę złego zachowania kota?

15:00

Mieszkanie na pniu: Wydanie międzynarodowe Godziny emisji

Wizjoner i zaklinacz drzew Pete Nelson wraz z zespołem budują najpiękniejsze, najdziwniejsze, najbardziej oszałamiające, spektakularne i niezwykłe domy na drzewach.

16:00

Projekt AKWARIUM: Ukłon w stronę diabła Godziny emisji

Wayde i Brett tworzą niezwykłe akwarium dla uniwersytetu oraz zbiornik wodny w kształcie cylindra. Czy przyjmą zapłatę w formie biletów na koncert Celine Dion?

17:00

Szkoła przetrwania: Teksas Godziny emisji

W zachodnim Teksasie Bear Grylls zostanie zrzucony na spaloną słońcem pustynię Chihuahua. Potem pokona kilka głębokich kanionów, gdzie spotka groźnego grzechotnika.

18:00

Ratownicy psów, odc. 10 Godziny emisji

Mel Fisher bada Tigera - dwuletniego rottweilera w kiepskim stanie, a Vicki sprawdza jak ma się 65 psów uratowanych z dzikiej hodowli w Manchester.

19:00

Kot z piekła rodem: Pokąsani Godziny emisji

Jackson pomaga właścicielom dwóch zwaśnionych kotów. Czy Bitten i Chompy zaczną żyć w harmonii i zgodzie?

20:00

Wszystko o psach: Bokser, bichon frise, nowofunland, beagle, jamnik Godziny emisji

Informacje o psich rasach, psiej psychice oraz niesamowitych psich talentach i predyspozycjach.

21:00

Zaplątani w survival: Archipelag Kodiak, Alaska Godziny emisji

Dwóch zupełnie różnych ekspertów survivalu zostaje związanych w pasie stalowym, 2-metrowym kablem. Muszą spędzić 21 dni w jednym z najbardziej nieprzyjaznych zakątków świata.

22:00

Mój przyjaciel Grizzly: Zbiegłe niedźwiedzie Godziny emisji

Niekonwencjonalne lekcje polowania nie pomogły Bobowi i Screechowi ale Jeff odkrywa, że najprawdopodobniej niedźwiedzie nauczyły się tej umiejętności na własną rękę.

23:00

Strażnicy Teksasu: Cisza przed burzą Godziny emisji

Na terenie całego Teksasu wodne patrole przeżywają trudne chwile z powodu rekordowych burz i powodzi, a zespoły ratownicze ocalają ludzi z niebezpiecznych wód.

00:00

Baseny z rozmachem: Ukryta strefa imprezowa Godziny emisji

Lucas podejmuje się niemalże niemożliwego zadania przemienienia malutkiego ogródka na przedmieściach w luksusową strefę z basenem, której nie powstydziłyby się ekskluzywne kurorty.

01:00

Zaplątani w survival: Archipelag Kodiak, Alaska Godziny emisji

Dwóch zupełnie różnych ekspertów survivalu zostaje związanych w pasie stalowym, 2-metrowym kablem. Muszą spędzić 21 dni w jednym z najbardziej nieprzyjaznych zakątków świata.

02:00

Szkoła przetrwania: Ekwador Godziny emisji

Bear podróżuje przez najbardziej nieprzyjazne rejony Ekwadoru, prezentując techniki przetrwania. Pokaże nam, jak można szybko zbudować bambusowy most i jak omijać piranie.

02:48

Dzikość bez cenzury: Na ratunek tygrysicy Godziny emisji

Najbardziej niesamowite zachowania zwierząt, jakie kiedykolwiek sfilmowano. W tym odcinku próba ratowania ciężarnej tygrysicy oraz pomoc słoniątku, uwięzionemu w korycie na wodę.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Sugar i Spice Godziny emisji

Detektyw Charles Jantzen ratuje potrzebującą natychmiastowej pomocy, wycieńczoną klacz o imieniu Sugar.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 6 Godziny emisji

Chris odwiedza Pekin, gdzie leczy pierwszego w karierze chomika, musi zaopiekować się ślimakami domowymi i czeka go niezapomniane spotkanie z wielkimi pandami.

05:12

Mieszkanie na pniu: Wesołych Świąt! Godziny emisji

Ekipa „Mieszkania na pniu" buduje niesamowite, wymyślne i niezwykle efektowne domki na drzewach — w Ameryce i na całym świecie.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info