Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-10-07 Pokaź dziś

06:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Kundelek w potrzebie Godziny emisji

Na izbę przyjęć trafia golden retriever, który połknął smoczek oraz bezpański pies poturbowany przez samochód w Oklahomie.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 9 Godziny emisji

Zespół zajmie się trzydniowym kociakiem ze skręconą nogą, na którą trzeba założyć kilka szyn. Musi także doglądać jaj żółwi Karetta, z których zaczęły już wykluwać się pisklęta.

07:30

Poznajcie leniwce, odc. 4 Godziny emisji

Claire musi zająć się wrażliwym leniwcem o imieniu Linus. Zaś specjalistka od leniwców Becky sprawdzi, który z gatunków leniwców jest urodzonym pływakiem.

08:00

Kot z piekła rodem: Apetyt na niszczenie Godziny emisji

Od kotów, które rozbijają związki, po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy eksperta, Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

09:00

Kot z piekła rodem: Multimilionowy koszmar Godziny emisji

Kot Daniela i Desiree zaznacza moczem dom, który kupili za kilka milionów dolarów. Z kolei kotka Sugar ukrywa się przed nowo przybyłym samcem. Czy Jackson rozwiąże oba problemy?

10:00

Projekt AKWARIUM: Fermentujące pączki Godziny emisji

Wayde i Brett nurkują, aby zainstalować w akwarium w pełni funkcjonujący fermentor piwa. Następnie budują zbiornik w kształcie pączka zainspirowany siecią kawiarni Dunkin' Donuts.

11:00

Kot z piekła rodem: Kociakom na ratunek Godziny emisji

Koci ekspert wyrusza w drogę! By uratować życie 50 kociąt ze schroniska w Los Angeles, Jackson przetransportuje je do swojego rodzinnego Boulder w stanie Kolorado.

12:00

Słodkie czworonogi, odc. 1 Godziny emisji

Zabawne i czułe spojrzenie na codzienne życie najlepszego przyjaciela człowieka. Program ukazuje więzi jakie łączą nas z tymi uroczymi, kudłatymi stworzeniami.

13:00

Ocean dźwięków Godziny emisji

Dla wielorybów, rekinów i delfinów dźwięk jest niezbędny do życia. Jednak podwodny hałas stworzony przez człowieka zagraża temu środowisku.

14:30

Mosquito Godziny emisji

Każdego roku komary powodują śmierć ogromnej liczby osób. Naukowcy starają się znaleźć sposoby na zlikwidowanie całej populacji, aby uratować życie milionów ludzi.

16:00

Kłopotliwe zwierzaki: Twardziele Godziny emisji

Wybryki kota, który nawąchał się kocimiętki i psa, który opanował do perfekcji sztukę wchodzenia do opiekacza. Oto rozbrykane pupile, potafiące nieźle namieszać.

17:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Na krawędzi Godziny emisji

Dr Jeff próbuje poznać prawdę o eskimoskim psie ze złamaną szczęką. Ponadto, dr Nichols i dr Jeff mają pełne ręce roboty przy niechętnych do współpracy jakach.

18:00

Mieszkanie na pniu: Widok z góry, cz. III Godziny emisji

Pete i jego ludzie siedzą przy ognisku i odpowiadają na pytania widzów, wspominając najciekawsze zbudowane przez siebie domki na drzewach.

19:00

Premiera Wojownicy oceanu: Na straży prawa Godziny emisji

Kapitanowie Peter Hammarstedt i Sid Chakravarty z organizacji Sea Shepherd ryzykują życie swoich załóg patrolując wody Antarktyki w poszukiwaniu kłusowników.

20:00

Baseny z rozmachem: Raj w ogrodzie Godziny emisji

Lucas dostaje zlecenie stworzenia wodnego raju w przydomowym ogródku. Ekipa musi najpierw całkowicie zniszczyć ogród i stworzyć zupełnie nową przestrzeń.

21:00

Mój przyjaciel Grizzly: Co będzie z Bobem? Godziny emisji

Jeff uczy niedźwiedzie jak szukać pożywienia. Gdy Bob rani Jeffa w ramię, ten odmawia pomocy lekarskiej. Opuszczanie gniazda okazuje się trudnym przeżyciem również dla niedźwiedzi.

22:00

Łowca potworów: Bestia z Borneo Godziny emisji

Rzeki na Borneo są ponoć domem dla Genali - "węża", który poluje na pływające dzieci. Mungo próbuje oddzielić fakty od fikcji. Czy to możliwe, że mamy do czynienia z pytonem?

23:00

Wojny o wieloryby: Szalony Ivan Godziny emisji

Małe łodzie muszą powrócić na statek MV Steve Irwin. Aby przeprowadzić taką operację, Paul powinien zastosować niebezpieczną taktykę wojskową.

00:00

Policja dla zwierząt w Houston, odc. 7 Godziny emisji

Śledczy ds. okrucieństwa wobec zwierząt, którzy przybywają na interwencję w sprawie koni, przy okazji odkrywają miot szczeniąt uwięzionych rurze kanalizacyjnej.

01:00

Obcy wewnątrz nas: Potwór pożerający ludzkie ciało Godziny emisji

Mieszkanka Kolorado myślała, że ma grypę, a tymczasem okazało się, że zachorowała na coś znacznie poważniejszego. Do jej organizmu dostał się śmiercionośny pasożyt.

02:00

Szkoła przetrwania: Meksyk Godziny emisji

Bear Grylls prezentuje techniki przetrwania w ekstremalnych warunkach w kanionie Copper w Meksyku. Buduje prosty kompas, wspina się na skały i oczyszcza wodę za pomocą kaktusa.

02:48

Dzikość bez cenzury: Atak marlina Godziny emisji

W tym odcinku zobaczymy zadziwiajęce zachowanie złowionego na wędkę marlina oraz ratowanie tonącego psa.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Huragan Rita Godziny emisji

Po przejściu huraganu Rita oficerowie przeprowadzają największą akcję ratunkową zwierząt w USA.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 8 Godziny emisji

Gad o imieniu Harriet ma na nodze niepokojący guz, który trzeba jak najszybciej zoperować. Dziesięciotygodniowy szczeniak zostaje narażony na niebezpieczeństwo z winy nadopiekuńczego właściciela.

05:12

Mieszkanie na pniu: Na angielskiej prowincji Godziny emisji

Ekipa „Mieszkania na pniu" buduje niesamowite, wymyślne i niezwykle efektowne domki na drzewach — w Ameryce i na całym świecie.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info