Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-10-09 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Kiedy światło księżyca bije po oczach Godziny emisji

Wayde i Brett jadą do restauracji w Tennessee, której właściciel chce zastąpić zabytkowy destylator bimbru nowoczesnym akwarium.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 12 Godziny emisji

W stanie Wiktoria Chris próbuje przyciąć kły ważącej 220 kilogramów świni o imieniu Burpy. Pomaga także krowie o trzech nogach i leczy Bello — psa cierpiącego na zawroty głowy.

07:30

Kot na drzewie: W opałach Godziny emisji

W deszczowy dzień Shaun zostaje wezwany do Covington, aby sprowadzić na ziemię przyjaźnie nastawionego kota, który tęskni za swoim domem.

08:00

Kot z piekła rodem: Mój chłopak i mój kot Godziny emisji

Gwiazda reality show i była modelka Adrienne Curry mieszka pod jednym dachem ze swoim chłopakiem i należącym do Adrienne groźnym kotem syjamskim.

09:00

Gang obrońców zwierząt, odc. 6 Godziny emisji

Przyjrzyj się z bliska pracy niezawodnego Gangu Obrońców Zwierząt, w którego skład wchodzą tajni agenci, członkowie FBI, żołnierze Navy SEALs i Marines, a także prywatni detektywi.

10:00

Strażnicy Teksasu: Na gorącym uczynku Godziny emisji

Strażnicy działają jako tajni agenci: rozpracowują rynek handlu dzikimi zwierzętami. Zobaczymy między innymi pewnego handlarza, który wpada w szał, kiedy zostaje schwytany.

11:00

Najdziksze wyspy: Filipiny - tajemnicze wyspy Godziny emisji

Filipiny składają się z ponad 7000 wysp. Poznamy ich przyrodę, przyjrzymy się życiu tubylców i dowiemy się, jak zwierzęta i ludzie zaadaptowali się do wyspiarskich warunków.

12:00

Baseny z rozmachem: Zielony z zazdrości Godziny emisji

Lucas tworzy mały karaibski raj w przydomowym ogrodzie. Jednak wizja projektanta znacząco różni się od wizji klienta. Jak zakończy się ten projekt?

13:00

Ratownicy psów, odc. 13 Godziny emisji

Zespół zostaje wezwany na odległą farmę w Stapleford Abbotts w hrabstwie Essex, gdzie znajduje się ponad 70 psów i szczeniąt wymagających natychmiastowej pomocy medycznej.

14:00

Kot z piekła rodem: Kocia ucieczka Godziny emisji

Galaxy pomaga parze, której agresywny kot uniemożliwia zaproszenie do domu nawet rodziny. Następnie próbuje pomóc właścicielce kota, który nie toleruje obecności jej chłopaka.

15:00

Mieszkanie na pniu: Zagubiony w lesie Godziny emisji

Zaklinacz drzew Pete Nelson buduje kryjówki w koronach drzew dla tych, którzy marzą o bliskim kontakcie z przyrodą i chcą urzeczywistnić marzenia z dzieciństwa.

16:00

Projekt AKWARIUM: Jurajskie obozowisko Godziny emisji

Wayde i Brett projektują akwarium w przyczepie kempingowej. Następnie budują niezwykły zbiornik, w którym umieszczą aligatory i rekiny.

17:00

Szkoła przetrwania: Od kulis Godziny emisji

Podczas swoich niebezpiecznych wypraw Bear Grylls nigdy nie jest sam. Zawsze towarzyszy mu pełna oddania i poświęcenia ekipa techniczna i kamerzyści.

18:00

Strażnicy Teksasu: Niebezpieczna gra Godziny emisji

Strażnicy przyrody z Teksasu walczą z przestępczością i chronią zasoby naturalne. Przy granicy z Meksykiem wyciągają z rzek nielegalne sieci i ścigają przemytników narkotyków.

19:00

Kot z piekła rodem: Piekielni współlokatorzy Godziny emisji

Callie obawia się o zdrowie i życie swojej 95-letniej matki. Staruszka stała się obiektem wściekłych ataków ze strony kotki Allie. Czy Jackson pomoże poskromić pupila?

20:00

Wszystko o psach: Bloodhound, yorkshire terrier, dog niemiecki, shih tzu, rodezyjski ridgeback Godziny emisji

Jakiej rasy psy mają najlepszy węch? Jakie czworonogi są najwyższe? Jakiej rasy szczenięta krzyczą jak gęsi? Każda z ras ma swoją odrębną specyfikę i predyspozycje.

21:00

Dzikie renowacje: Odlotowa stodoła Godziny emisji

Na farmie Whitewater w Lake Toxaway, Jay spróbuje przekształcić starą stodołę w jedyny w swoim rodzaju domek wypoczynkowy z widokiem na majestatyczny wodospad.

22:00

Premiera Łowca potworów: Dinozaur z Liberii Godziny emisji

Gbahali, stworzenie przypominające krokodyla, zabija ludzi w Liberii. Mungo zastanawia się czy ten stwór nie przypomina bardziej dinozaura niż obecnie żyjących gadów.

23:00

Strażnicy Teksasu, odc. 5 Godziny emisji

Strażnicy badają wypadek skutera wodnego, po którym mężczyzna trafił do szpitala. Później, nad jeziorem Lewisville, muszą radzić sobie z imprezowiczem, który trochę za dużo wypił.

00:00

Baseny z rozmachem: Tam gdzie płynie leniwa rzeka Godziny emisji

Lucas wraz z ekipą po raz pierwszy mają szansę zbudować leniwą rzekę! Będzie ona otaczać prawdziwą wyspę oraz przepływać wzdłuż ogromnego wodospadu i wielkiej jaskini.

01:00

Dzikie renowacje: Odlotowa stodoła Godziny emisji

Na farmie Whitewater w Lake Toxaway, Jay spróbuje przekształcić starą stodołę w jedyny w swoim rodzaju domek wypoczynkowy z widokiem na majestatyczny wodospad.

02:00

Szkoła przetrwania: Szkocja Godziny emisji

W Szkocji, w Parku Narodowym Cairngorm, Bear Grylls sprawdza techniki przetrwania w ekstremalnych warunkach. Nauczy nas, jak odnaleźć drogę wykorzystując formacje z lodu i śniegu.

02:48

Dzikość bez cenzury: Atak gęsi Godziny emisji

W tym odcinku będziemy świadkami pogryzienia człowieka przez krokodyla podczas pokazu w Tajlandii oraz ataku gęsi na rybaka i jego psa.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Uparty Joe Godziny emisji

Oficer śledczy Jennifer Francis odkrywa zaniedbane dwa konie i osła. Jednak, aby odebrać zwięrzeta właścicielowi musi mieć orzeczenie sądowe.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 10 Godziny emisji

Tym razem trafiamy na Wyspy Cooka. Chris zajmuje się zwierzęciem potrąconym przez samochód, leczy wilczarza z chorymi oczyma i psotną kozę o imieniu Brownie.

05:12

Mieszkanie na pniu: Zen na drzewie Godziny emisji

Pete odwiedza starych przyjaciół, aby zbudować im na drzewie świątynię do medytacji w stylu Zen. Wszyscy pracują w ciszy, podziwiając wspaniały widok na Pasmo Błękitne.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info