Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-10-12 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Dylematy Howiego Mandela Godziny emisji

Howie Mandel chciałby mieć własne akwarium, ale nie może się zdecydować, jak ma ono wyglądać. Czy Wayde'owi i Brettowi uda się dokończyć ten projekt bez jakichkolwiek wskazówek?

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 1 Godziny emisji

Klacz, która urodziła bliźnięta, odrzuciła jedno ze źrebiąt. Chris musi podjąć trudną decyzję. Z kolei w rezerwacie dla gadów Tim dołącza do ekipy, poszukującej zaginionego koali.

07:30

Kot na drzewie: Drapiący kociak Godziny emisji

Shaun przekonuje się na własnej skórze, że "ciasteczko" nie jest wcale takie słodkie, próbując ściągnąć z drzewa niezwykle płochliwego kota o tym smakowitym imieniu.

08:00

Kot z piekła rodem: Kocia karma Godziny emisji

Gdy Justin podarował mamie kota Bombadila, nie wiedział, że będzie prezent z piekła rodem. Buddyści Tom i Pola mieli sielankowe życie póki nie adoptowali Percy'ego.

09:00

Premiera Wojownicy oceanu: Przyciągnąć wroga Godziny emisji

Thunder desperacko próbuje zgubić podążający jego śladem statek Sea Shepherd. W Palau, Jima Wickens porusza ogrom biedy, która zmusza mieszkańców do nielegalnych połowów ryb.

10:00

Strażnicy Teksasu, odc. 5 Godziny emisji

Strażnicy badają wypadek skutera wodnego, po którym mężczyzna trafił do szpitala. Później, nad jeziorem Lewisville, muszą radzić sobie z imprezowiczem, który trochę za dużo wypił.

11:00

Najdziksza Ameryka Łacińska: Andy Godziny emisji

Andy to najdłuższy łańcuch górski świata, ciągnący się wzdłuż całego zachodniego wybrzeża Ameryki Południowej. Jak radzą sobie zwierzęta, żyjące na dużych wysokościach?

12:00

Mieszkanie na pniu: Apartament godny prezydenta Godziny emisji

Pete Nelson i jego ekipa projektują i budują domki na drzewach dla ludzi, którzy marzą o powrocie do natury oraz odnalezieniu w sobie „wewnętrznego dziecka".

13:00

Ratownicy psów, odc. 3 Godziny emisji

W południowym Londynie inspektor RSPCA Kate ratuje psa z domu, w którym znajduje się pełno akcesoriów związanych z narkotykami, w tym używane igły.

14:00

Kot z piekła rodem: Nieznośny kocur Godziny emisji

Kobieta w ciąży prowadzi nieustanną walkę ze swoim upartym kotem. Z kolei inny kot rujnuje związek swoich właścicieli. Czy Jackson jest w stanie im pomóc?

15:00

Mieszkanie na pniu: Na srebrzystym klonie Godziny emisji

Na klonie srebrzystym powstaje konstrukcja pokryta cedrowym gontem, z dwupoziomową wieżyczką i tarasem z widokiem na jezioro Chelan.

16:00

Projekt AKWARIUM: Fermentujące pączki Godziny emisji

Wayde i Brett nurkują, aby zainstalować w akwarium w pełni funkcjonujący fermentor piwa. Następnie budują zbiornik w kształcie pączka zainspirowany siecią kawiarni Dunkin' Donuts.

17:00

Szkoła przetrwania: Chiny Godziny emisji

Bear jest na terytorium słynącym z tajfunów, gdzie pokonuje wezbrane rzeki i wspina się na wysokie wodospady. Czy uda mu się upolować nietoperze na kolację?

18:00

Strażnicy Teksasu: Zwiad w Zatoce Meksykańskiej Godziny emisji

Specjalny oddział strażników spędza tydzień w pływającym domu podczas operacji przeciwko przemytnikom narkotyków.

19:00

Kot z piekła rodem: Kot macho Godziny emisji

Koty Ryann i Derka nie żyją w zgodzie, gdyż Buddy terroryzuje Lita. Z kolei relacje pomiędzy Jen i Nicole popsuły się, od kiedy nowy kot Jen zaczął wszystko znaczyć moczem.

20:00

Wszystko o psach: Mops, wyżeł weimarski, maltańczyk, terrier pszeniczny, akita Godziny emisji

Jakie psy fotografował William Wegman? Jaki pies cieszy się w Japonii największym szacunkiem? Jakiej rasy psy mieli brytyjska królowa Wiktoria i amerykański król bluesa BB King?

21:00

Zaplątani w survival: Mokradła Alligator Bayou, Luizjana Godziny emisji

Dwóch zupełnie różnych ekspertów survivalu zostaje związanych w pasie stalowym, 2-metrowym kablem. Muszą spędzić 21 dni w jednym z najbardziej nieprzyjaznych zakątków świata.

22:00

Mój przyjaciel Grizzly: Nastoletnie niedźwiedzie Godziny emisji

Jeff cieszy się, że Bob i Screech nauczyły się jak zdobywać pożywienie. Czas na naukę sposobów na przetrwanie zimy. Ponadto, niedźwiedzie bronią swojego terytorium.

23:00

Strażnicy Teksasu: Aligator kontra pies Godziny emisji

Strażnicy muszą schwytać i przetransportować ponad 200-kilogramowego aligatora siejącego popłoch na przedmieściach, a w rezerwacie przyrody znajdują plantację marihuany.

00:00

Baseny z rozmachem: Raj w ogrodzie Godziny emisji

Lucas dostaje zlecenie stworzenia wodnego raju w przydomowym ogródku. Ekipa musi najpierw całkowicie zniszczyć ogród i stworzyć zupełnie nową przestrzeń.

01:00

Zaplątani w survival: Mokradła Alligator Bayou, Luizjana Godziny emisji

Dwóch zupełnie różnych ekspertów survivalu zostaje związanych w pasie stalowym, 2-metrowym kablem. Muszą spędzić 21 dni w jednym z najbardziej nieprzyjaznych zakątków świata.

02:00

Szkoła przetrwania: Panama, część 1 Godziny emisji

W Panamie Bear Grylls przedziera się przez lasy namorzynowe, mokradła i dżunglę. Pogryziony przez ponad sto komarów chce nam udowodnić, że człowiek przetrwa w każdych warunkach.

02:48

Dzikość bez cenzury: Rekin chwyta za nogę Godziny emisji

Najbardziej niesamowite zachowania zwierząt, uchwycone obiektywami kamer. Widzowie zobaczą niewiarygodne, szokujące, a niekiedy wspaniałe spotkania ludzi ze zwierzętami.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: O 600 psów za wiele Godziny emisji

Max Mixson, oficer śledczy SPCA doznaje szoku, gdy odkrywa, że w pewnym schronisku trzyma się 600 psów. Przypomina właścicielom o przepisach prawnych, ale czy przyniesie to skutek?

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 13 Godziny emisji

Pewna miniświnka uwielbia ryć i ma kłopoty z lokalnymi władzami. Bezdomny mieszaniec shih tzu jest w stanie krytycznym, a małego geparda czeka seria badań.

05:12

Mieszkanie na pniu: Magia i nowoczesność Godziny emisji

W Georgii Pete buduje domek, którego konstrukcja łamie wszelkie reguły. Odwiedza także legendę wyścigów samochodowych, Dale'a Earnhardta Jr., który ma własny domek na drzewie.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info