Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-10-17 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Stylowe akwarium dla Sherri Shepherd Godziny emisji

Sherri Shepherd prosi Wayde'a, aby zbudował w jej domu proste i eleganckie akwarium. Panowie jadą także do firmy Rugged Ridge, gdzie ma znaleźć się akwarium o szokującym wyglądzie.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 4 Godziny emisji

Do szpitala trafia młodziutkie szczenię, zarażone bardzo poważną chorobę, która może szybko rozprzestrzeniać się w szpitalu. Chris zostaje wezwany do wyjątkowego pacjenta.

07:30

Kot na drzewie: Humorzasty kot Godziny emisji

Ekipa zostaje wezwana do humorzastego kota Malcolma - recydywisty, który nie życzy sobie niczyjej pomocy. Jego nieprzewidywalne zachowanie szybko da się zauważyć.

08:00

Kot z piekła rodem: Żyli długo i nieszczęśliwie Godziny emisji

Debbie musi wybrać między swoim chłopakiem a jej siusiającym kotem Blinkiem. Krisi i Jason chcą się pobrać, ale na ich drodze stoi Frankie - szalony kot kobiety.

09:00

Premiera Wojownicy oceanu: Wytrwałość Godziny emisji

Sea Shepherd próbuje czym prędzej zdobyć dowody nielegalnej działalności prowadzonej na Thunder. Jim Wickens dołącza do wyścigu, w wyniku którego zniszczone zostają trzy łodzie.

10:00

Strażnicy Teksasu: Aligator kontra pies Godziny emisji

Strażnicy muszą schwytać i przetransportować ponad 200-kilogramowego aligatora siejącego popłoch na przedmieściach, a w rezerwacie przyrody znajdują plantację marihuany.

11:00

Najdziksza Ameryka Łacińska: Patagonia Godziny emisji

Patagonia to ogromna i niezwykle zróżnicowana kraina. Kamera rejestruje życie zamieszkałych tam ludzi i zwierząt na przestrzeni całego roku.

12:00

Dzikie renowacje: Autobus w Górach Skalistych Godziny emisji

Jay udaje się na rancho Caribou, aby przeobrazić zabytkowy autobus w górski domek wypoczynkowy. Jego dzieło ma być także hołdem dla tradycyjnej muzyki tego regionu.

13:00

Ratownicy psów, odc. 6 Godziny emisji

Inspektor RSPCA Scott znajduje w brudnym ogrodzie młodego psa uwięzionego w prowizorycznej budzie. Z kolei w Londynie inspektor Herchy odkrywa szokująco chudego labradora.

14:00

Kot z piekła rodem: Piekielni współlokatorzy Godziny emisji

Callie obawia się o zdrowie i życie swojej 95-letniej matki. Staruszka stała się obiektem wściekłych ataków ze strony kotki Allie. Czy Jackson pomoże poskromić pupila?

15:00

Mieszkanie na pniu: Wesołych Świąt! Godziny emisji

Ekipa „Mieszkania na pniu" buduje niesamowite, wymyślne i niezwykle efektowne domki na drzewach — w Ameryce i na całym świecie.

16:00

Projekt AKWARIUM: Słodkie wspomnienia Godziny emisji

Wayde i Brett wykonują zamówienie na akwarium do restauracji, które ma nawiązywać do Coney Island. Z kolei piekarnia zamawia akwarium w formie witryny ekspozycyjnej na ciasta.

17:00

Szkoła przetrwania: Miejskie strategie Godziny emisji

W kanadyjskich Górach Skalistych Bear Grylls zostaje przysypany lawiną. Pływa pod lodem, który pokrywa jezioro. W końcu po niefortunnym upadku trafia do szpitala.

18:00

Strażnicy Teksasu: Polowanie na kłusownika Godziny emisji

Strażnicy organizują dużą operację przeciwko nielegalnym nocnym polowaniom na drogach. Zabity strzałą jeleń okaże się tropem, który doprowadzi stróżów prawa do pewnego kłusownika.

19:00

Kot z piekła rodem: Białe tornado Godziny emisji

Koci behawiorysta Jackson Galaxy pomaga właścicielom zapanować nad niesfornymi zwierzakami, które wprowadzają w domu wielki zamęt.

20:00

Wszystko o psach: Owczarek angielski, chow chow, toy fox terrier, spaniel bretoński, sznaucer Godziny emisji

W tym odcinku poznamy czworonożnych kompanów, którzy ratują ludziom życie, biją rekordy świata i są powodem do prawdziwej dumy.

21:00

Premiera Resocjalizacja z Pit Bullem: Dar Godziny emisji

Po otrzymaniu wyjatkowego e-maila z prośbą o adopcję, Tia wsiada za kierownicę i przemierza kraj by pies miał przed Gwiazdką nowy dom. Ponadto, pewna rodzina dostaje wspaniały dar.

22:00

Premiera Wszystko o psach - nowe sztuczki: Każda potwora znajdzie swego amatora Godziny emisji

Niektóre psy są tak brzydkie, że aż urocze! Zobacz wyjątkowo paskudne szczenięta, które śmiało mogłyby zostać okrzyknięte najbrzydszymi psami świata.

22:30

Premiera Wszystko o psach - nowe sztuczki: Styl życia bogatych i sławnych Godziny emisji

Niektóre psy są przyzwyczajone do bycia w centrum zainteresowania. Uniwersalnie lubiane rasy, takie jak dog niemiecki czy Jack Russel terrier to prawdziwe supergwiazdy wśród psów.

23:00

Strażnicy Teksasu: Żywy towar Godziny emisji

Strażnicy patrolują granicę z Meksykiem, zwalczając nielegalne połowy ryb. Ścigają także trapera, który sprzedaje żywe kojoty. Tajna operacja ujawnia poważne przestępstwo.

00:00

Baseny z rozmachem: Początkowe trudności Godziny emisji

Para z małym dzieckiem prosi Lucasa o przebudowę starego basenu, tak aby był bezpieczny dla ich syna. Jak zakończy się ten projekt?

01:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Dar Godziny emisji

Po otrzymaniu wyjatkowego e-maila z prośbą o adopcję, Tia wsiada za kierownicę i przemierza kraj by pies miał przed Gwiazdką nowy dom. Ponadto, pewna rodzina dostaje wspaniały dar.

02:00

Szkoła przetrwania: Syberia, część 2 Godziny emisji

Kolejne spotkanie z Bearem Gryllsem na Syberii. Grylls rozgrzewa się napojem z krwi jaka i buduje schronienie, aby przetrwać noc w temperaturze poniżej -30 stopni Celsjusza.

02:48

Dzikość bez cenzury: Gaucho Godziny emisji

Seria przedstawia dziwne zachowania zwierząt, uchwycone przez obiektywy kamer. Widzowie zobaczą zarówno mrożące krew w żyłach, jak i wzruszające spotkania ludzi ze zwierzętami.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Dzik Boris Godziny emisji

Charles Jantzen z SPCA w Houston ratuje odyńca Borisa i dziewięć innych porzuconych świń, które żyły w przerażających warunkach, bez jedzenia i wody.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 4 Godziny emisji

Chris udaje się do Abu Dhabi, gdzie ma okazję odwiedzić niezwykły szpital weterynaryjny, w którym chore i ranne sokoły są traktowane jak członkowie rodziny królewskiej.

05:12

Mieszkanie na pniu: Kosmiczny krab Godziny emisji

Gwiazda muzyki country, Zac Brown, prosi Pete'a o skonstruowanie nieziemskiego domku na drzewie na potrzeby letniej kolonii dla dzieci, Camp Southern Ground.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info