Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-10-18 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Wypasione akwarium Marshawna Lyncha Godziny emisji

Słynny futbolista i zdobywca Super Bowl Marshawn Lynch angażuje Bretta i Wayde'a do budowy wypasionego akwarium w stylu nawiązującym do jego przydomku „Bestia".

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 5 Godziny emisji

Chris wykrył u jednego ze swoich najstarszych pacjentów szybko powiększającego się guza zagrażającemu życiu zwierzęcia. Z kolei Tim sprawdza, co dolega krokodylowi o imieniu Elvis.

07:30

Kot na drzewie: Bezradne kociaki Godziny emisji

Shaun przeprawia się przez burzę, aby zwrócić dzikiego kota jego przybranej mamie, a Tom zostaje wezwany do Hanny - przyjaznej kotki, która utknęła na drzewie.

08:00

Kot z piekła rodem: Gryząca miłość Godziny emisji

Ambreen jest od 13 lat w toksycznym związku, a jej oprawcą jest jej kot Calvin. Czy Jackson Galaxy pomoże jej odzyskać swoje dawne życie?

09:00

Wielki połów: Do boju! Godziny emisji

Pięciu kapitanów kutrów rybackich wyrusza na łowiska na Morzu Beringa. Każdy z nich ma nadzieję, że uda się im w ciągu miesiąca zbić ogromną fortunę.

10:00

Strażnicy Teksasu: Twarde dowody Godziny emisji

W górach na zachodzie Teksasu strażnicy szukają nieuchwytnej owcy kanadyjskiej. Polują także na kłusownika z łukiem, którego obciążają nagrania z jego własnej kamery.

11:00

Dzikość Bliskiego Wschodu: Turcja Godziny emisji

Turcja to kraina kontrastów, gdzie przyroda musi stawić czoła ekstremalnym wyzwaniom. Wysokie góry, zmiany klimatu i wrogie linie brzegowe - wszystko to odgrywa tu ważną rolę.

12:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Dar Godziny emisji

Po otrzymaniu wyjatkowego e-maila z prośbą o adopcję, Tia wsiada za kierownicę i przemierza kraj by pies miał przed Gwiazdką nowy dom. Ponadto, pewna rodzina dostaje wspaniały dar.

13:00

Ratownicy psów, odc. 7 Godziny emisji

Inspektor Anthony sprawdza nieruchomość, w której rzekomo znajdują się buldogi porzucone przez właścicieli. Ponadto sędziwy staffordshire bulterier został dotkliwie pogryziony.

14:00

Kot z piekła rodem: Penny nienawidzi Pucka Godziny emisji

Starego i łagodnego kocura Pucka brutalnie atakuje nowo przybyła ulubienica o imieniu Penny. W czym tkwi problem? Następnie poznamy przyczynę przedziwnego zachowania innego kota.

15:00

Mieszkanie na pniu: Domek na miarę Teksasu Godziny emisji

Ekipa „Mieszkania na pniu" buduje niesamowite, wymyślne i niezwykle efektowne domki na drzewach — w Ameryce i na całym świecie.

16:00

Projekt AKWARIUM: Według zaleceń lekarza Godziny emisji

Wayde i Brett budują akwarium dla ośrodka rehabilitacyjnego, w którym umieszczą model kręgosłupa. Następnie tworzą podwodny las.

17:00

Szkoła przetrwania: Ekipa dzielnego podróżnika Godziny emisji

Zapraszamy na spotkanie z ekipą filmową, która towarzyszy Bearowi Gryllsowi podczas jego ekstremalnych wypraw do najbardziej niebezpiecznych zakątków na ziemi.

18:00

Strażnicy Teksasu: Aligator kontra pies Godziny emisji

Strażnicy muszą schwytać i przetransportować ponad 200-kilogramowego aligatora siejącego popłoch na przedmieściach, a w rezerwacie przyrody znajdują plantację marihuany.

19:00

Kot z piekła rodem: Bea nienawidzi Cece Godziny emisji

Koci behawiorysta Jackson Galaxy pomaga właścicielom zapanować nad niesfornymi zwierzakami, które wprowadzają w domu wielki zamęt.

20:00

Wszystko o psach - nowe sztuczki: Każda potwora znajdzie swego amatora Godziny emisji

Niektóre psy są tak brzydkie, że aż urocze! Zobacz wyjątkowo paskudne szczenięta, które śmiało mogłyby zostać okrzyknięte najbrzydszymi psami świata.

20:30

Wszystko o psach - nowe sztuczki: Styl życia bogatych i sławnych Godziny emisji

Niektóre psy są przyzwyczajone do bycia w centrum zainteresowania. Uniwersalnie lubiane rasy, takie jak dog niemiecki czy Jack Russel terrier to prawdziwe supergwiazdy wśród psów.

21:00

Premiera Na ratunek zwierzętom Godziny emisji

Każdego dnia pracownicy specjalistycznego oddziału LA County Animal Services, zwanego w skrócie SMART, ryzykują życiem by ratować zarówno zwierzęta domowe jak i dzikie.

22:00

Premiera Weterynarz z Gór Skalistych: Schronienie przed burzą Godziny emisji

Dr Jeff z ekipą mają niewiele czasu by pomóc bulldogowi angielskiemu, który połknął kamień. Hector ma za to okazję na porządny wysiłek fizyczny dzięki miotowi szczeniąt.

23:00

Strażnicy Teksasu: Porządek na granicy Godziny emisji

Sezon polowań na jelenie w pełni. Strażnicy sprawdzają obozy łowieckie. Nad Rio Grande zatrzymują meksykańskiego rybaka kłusującego na amerykańskich wodach.

00:00

Baseny z rozmachem: Witamy w dżunglii Godziny emisji

Pewien stary basen potrzebuje pomocy Lucasa. Jego misją będzie stworzenie w ogródku na przedmieściach pełnej niespodzianek, przypominającej dżunglę oazy.

01:00

Na ratunek zwierzętom Godziny emisji

Każdego dnia pracownicy specjalistycznego oddziału LA County Animal Services, zwanego w skrócie SMART, ryzykują życiem by ratować zarówno zwierzęta domowe jak i dzikie.

02:00

Szkoła przetrwania: Człowiek w dziczy: Co można zjeść? Godziny emisji

Co zjeść, by nie skonać z głodu w środku kompletnej dziczy? Bear pokazuje jedzenie, dzięki któremu można przeżyć - od żab po chrząszcze i pozyskiwanie wody z żołądka wielbłąda.

02:48

Dzikość bez cenzury: Atak słonia morskiego Godziny emisji

Seria przedstawia dziwne zachowania zwierząt, uchwycone przez obiektywy kamer. Widzowie zobaczą zarówno mrożące krew w żyłach, jak i wzruszające spotkania ludzi ze zwierzętami.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Kociak w silniku Godziny emisji

Lato w Teksasie daje się wszystkim we znaki. Policjantka Sage Whitney z SPCA jedzie ratować kociaka, który wszedł do środka silnika samochodowego.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 5 Godziny emisji

Chris otrzymuje makabryczną przesyłkę: w tekturowym pudełku znajduje się ciężko ranny kociak. Tim stara się wyciągnąć pytona dywanowego z rury kanalizacyjnej.

05:12

Mieszkanie na pniu: Szwajcarska rodzinna niespodzianka Godziny emisji

Pete jedzie do Michigan by pomóc mężowi zrobić niespodziankę żonie z okazji rocznicy ślubu. Ekipa stworzy domek na drzewie inspirowany filmem "Szwajcarska rodzina Robinsonów".

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info