Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-10-19 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Mega-zlecenie od Hasselhoffa Godziny emisji

Do firmy ATM zgłasza się słynny aktor David Hasselhoff z nowym zleceniem. Hasselhoff, który jest zapalonym nurkiem, marzy o akwarium, którego motywem przewodnim będą rekiny.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 6 Godziny emisji

Chris badając miniaturową kozę dokonuje odkrycia, które przeraża jej właściciela. Nurkuje także w głębinach morskich, by ocalić zagrożony gatunek rekina. Lisa walczy o życie psa.

07:30

Słodkie dzieciństwo: Pulchne szczenięta Godziny emisji

Buldog Dexter próbuje się wykazać na szkoleniu sprawności. Z kolei grupa szczeniąt znalazła się na podwórzu pełnym dziwnych bestii.

08:00

Kot z piekła rodem: Woody zabójca Godziny emisji

Sandy i Phil byli szczęśliwym małżeństwem do momentu, gdy nie adoptowali kota Woody'ego. Para jest przekonana, że to właśnie on był zabójcą ich drugiego kociaka.

09:00

Wielki połów: Wielkie ryzyko Godziny emisji

Sezon połowów łososia w pełni. Kapitan Vince przekonuje swojego partnera Toma, aby wypłynęli na niebezpieczne wody Naknek. Jak zakończy się to ryzykowne przedsięwzięcie?

10:00

Strażnicy Teksasu: Zew krwi Godziny emisji

Zaczyna się sezon polowań na jelenie. Strażnicy kontrolują myśliwych polujących w lasach Teksasu, tropią złodziei okradających ambony strzeleckie i ratują trzy pisklęta jastrzębia.

11:00

Dzikość Bliskiego Wschodu: Arabia Godziny emisji

Bliski Wschód posiada piękną i różnorodną przyrodę, lecz rzadko bywa ona filmowana. Zapraszamy do poznania zadziwiającej fauny i flory tego niezwykłego regionu świata.

12:00

Na ratunek zwierzętom Godziny emisji

Każdego dnia pracownicy specjalistycznego oddziału LA County Animal Services, zwanego w skrócie SMART, ryzykują życiem by ratować zarówno zwierzęta domowe jak i dzikie.

13:00

Ratownicy psów, odc. 8 Godziny emisji

Inspektor Annie zostaje wezwana w sprawie dwóch psów rasy husky oraz mieszańca bulteriera. Jeden z husky jest poważnie zraniony i potrzebuje pilnej pomocy weterynaryjnej.

14:00

Kot z piekła rodem: Zdziczały szkocki kot zwisłouchy Godziny emisji

Tym razem Jackson pomaga właścicielom niesfornego kota, który zażarcie atakuje domowników. Następnie próbuje poskromić innego pupila, przysparzającego opiekunom wiele kłopotów.

15:00

Mieszkanie na pniu: Na angielskiej prowincji Godziny emisji

Ekipa „Mieszkania na pniu" buduje niesamowite, wymyślne i niezwykle efektowne domki na drzewach — w Ameryce i na całym świecie.

16:00

Projekt AKWARIUM: Uśmiech to najlepsze lekarstwo Godziny emisji

Wayde i Brett przerabiają starą fotobudkę na akwarium, która będzie atrakcją na ulicznych targach sztuki w Las Vegas. Czy wszystkim się przypadnie do gustu?

17:00

Szkoła przetrwania: Afryka Północna Godziny emisji

Bear Grylls szuka pitnej wody i wyrusza na wybrzeże. Łowi ośmiornicę. Buduje schronienie z drzewa akacjowego i zjada posiłek z szarańczy i ciem.

18:00

Strażnicy Teksasu: Twarde dowody Godziny emisji

W górach na zachodzie Teksasu strażnicy szukają nieuchwytnej owcy kanadyjskiej. Polują także na kłusownika z łukiem, którego obciążają nagrania z jego własnej kamery.

19:00

Kot z piekła rodem: Koci horror Godziny emisji

Rick i Laura prezentują swojego kota na wystawach od najmłodszego wieku. Jednak ostatnio Snickers nie jest tym zachwycony. Gryzie i drapie jurorów. Czy uda się go okiełznać?

20:00

Wszystko o psach: Pekińczyk, gryfon korthalsa, chesapeake bay retriever, owczarek australijski Godziny emisji

Jaki pies uratował się z Titanica? Jaka rasa służyła jako żywy termofor? Jaki czworonóg towarzyszył w bitwie generałowi Custerowi? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w programie.

21:00

Zaplątani w survival: Góry Great Smoky, Karolina Północna Godziny emisji

Dwóch zupełnie różnych ekspertów survivalu, związanych w pasie stalowym, niemal dwumetrowym kablem, musi spędzić 21 dni w jednym z najbardziej nieprzyjaznych zakątków świata.

22:00

Mój przyjaciel Grizzly: Odpuść Godziny emisji

Proces zwracania niedźwiedziom wolności powoli dobiega końca. Czeka je jeszcze jedna ważna lekcja - odczuwanie strachu przed ludźmi. Czy zwierzęta będą gotowe do życia w dziczy?

23:00

Strażnicy Teksasu: Aligator kontra strażnik Godziny emisji

Teksańscy strażnicy przyrody otrzymują zawiadomienie o kłopotliwym aligatorze. Ponadto, mężczyzna polujący na wiewiórki zostaje przyłapany na wtargnięciu na cudzy teren.

00:00

Baseny z rozmachem: Na dnie morza Godziny emisji

Lucas Congdon ma stworzyć wodny pokój, w którym mogłaby żyć syrena. Stali klienci zakochani w morskich klimatach proszą by odnowił ich niewielki basen.

01:00

Zaplątani w survival: Góry Great Smoky, Karolina Północna Godziny emisji

Dwóch zupełnie różnych ekspertów survivalu, związanych w pasie stalowym, niemal dwumetrowym kablem, musi spędzić 21 dni w jednym z najbardziej nieprzyjaznych zakątków świata.

02:00

Szkoła przetrwania: Namibia Godziny emisji

Ekspert sztuki przetrwania Bear Grylls zaprezentuje nam jak można przeżyć w najbardziej gorących i suchych miejscach na ziemi, takich jak namibijska pustynia.

02:48

Dzikość bez cenzury: Problemy na torze Godziny emisji

Seria przedstawia dziwne zachowania zwierząt, uchwycone przez obiektywy kamer. Widzowie zobaczą zarówno mrożące krew w żyłach, jak i wzruszające spotkania ludzi ze zwierzętami.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Starcie ogierów Godziny emisji

Zespół weterynarzy z oddziału SPCA w Houston ma pełne ręce roboty, kiedy próbuje rozdzielić dwa walczące ogiery.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 6 Godziny emisji

Chris wyrusza na pomoc zranionemu rekinowi pływającemu w Zatoce Sydney. Sash z zespołem starają się uratować maleńkiego torbacza wymagającego natychmiastowej pomocy.

05:12

Mieszkanie na pniu: Roderick Godziny emisji

Pete Nelson wraz z ekipą projektuje i buduje urocze prywatne domki dla osób chcących nawiązać kontakt z naturą i odkryć w sobie wewnętrzne dziecko.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info