Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-10-20 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Shaq też chce mieć rybki Godziny emisji

Do ATM dzwoni ulubiony klient Wayde'a i Bretta - Shaquille O'Neal. Byłemu gwiazdorowi NBA tak spodobało się poprzednie dzieło chłopaków, że teraz zamarzył o drugim akwarium.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 7 Godziny emisji

Chris zostaje wezwany, aby wykonać niespodziewane badanie miniaturowego konia Charleya, jednak mały i zaniedbany rumak nie daje się schwytać. Z kolei Lisa obawia się o chorego psa.

07:30

Słodkie dzieciństwo: Zabłocone szczenięta Godziny emisji

Cairn terrier próbuje zaprzyjaźnić się z niewzruszonym domowym kotem. Młodziutkie samoyedy nie mogą się zdecydować, co powinny zrobić.

08:00

Kot z piekła rodem: Koty u medium Godziny emisji

Mike i Patricia uwielbiają swoje koty, ale niestety te pałają do siebie nieukrywaną nienawiścią. Łowca duchów Patricia sądzi, że jest to sprawka sił nieczystych.

09:00

Wielki połów: Najwyższa stawka Godziny emisji

W Naknek do załogi kutra Thunder uśmiecha się szczęście, ale niecodzienne spotkanie z inną łodzią sprawia, że sprawy przybierają zupełnie inny bieg.

10:00

Strażnicy Teksasu: Żywy towar Godziny emisji

Strażnicy patrolują granicę z Meksykiem, zwalczając nielegalne połowy ryb. Ścigają także trapera, który sprzedaje żywe kojoty. Tajna operacja ujawnia poważne przestępstwo.

11:00

Dzikość Bliskiego Wschodu: Jordania Godziny emisji

Bliski Wschód posiada piękną i różnorodną przyrodę, lecz rzadko bywa ona filmowana. Gdy spojrzymy nieco uważniej odkryjemy tu zadziwiającą faunę i florę!

12:00

Łowca potworów: Monstrualna świnia o głowie psa z Namibii Godziny emisji

Mungo udaje się do Namibii by zbadać sprawę monstrualnej świni z głową psa. Bestia ta poluje nocą a jej ofiary to zarówno bydło jak i wiejskie dzieci.

13:00

Ratownicy psów, odc. 9 Godziny emisji

Inspektorka Cathy Hyde współpracuje z policją w sprawie nielegalnego handlu psami w Lancashire. Jest w szoku, gdy odkrywa, że niektóre czworonogi zarażone są śmiertelnym wirusem.

14:00

Kot z piekła rodem: Kot macho Godziny emisji

Koty Ryann i Derka nie żyją w zgodzie, gdyż Buddy terroryzuje Lita. Z kolei relacje pomiędzy Jen i Nicole popsuły się, od kiedy nowy kot Jen zaczął wszystko znaczyć moczem.

15:00

Mieszkanie na pniu: Superdomki na drzewach, część IV Godziny emisji

Pete odkrywa wyjątkowe projekty domków na drzewach i osiągnięcia ich konstruktorów z całego świata. Opracowuje także własną technologię naprawy domków.

16:00

Projekt AKWARIUM: Gwiazdy i ryby Godziny emisji

Niesamowite akwaria, zbudowane przez Bretta i Wayde'a dla gwiazd Hollywoodu, w tym zbiornik dla rekinów dla Tracy'ego Morgana i akwarium dla członków grupy rockowej KISS.

17:00

Szkoła przetrwania: 25 najlepszych momentów Godziny emisji

Dwadzieścia pięć najciekawszych przygód Beara Gryllsa.

18:00

Strażnicy Teksasu: Zew krwi Godziny emisji

Zaczyna się sezon polowań na jelenie. Strażnicy kontrolują myśliwych polujących w lasach Teksasu, tropią złodziei okradających ambony strzeleckie i ratują trzy pisklęta jastrzębia.

19:00

Kot z piekła rodem: Mój kot niszczy mój związek Godziny emisji

Jon i Michelle nie przypuszczali, że ich wspólne życie zdominuje demoniczny kot o imieniu Zooey. Czy uda się zmienić nieznośne zachowanie ulubieńca?

20:00

Wszystko o psach: Owczarek berneński, chart afgański, portugalski pies dowodny, cairn terrier Godziny emisji

Jaki pies jest doskonałym łowcą szkodników? Jaką rasę wyhodowano dla rybaków? Jaki czworonóg posiada wyjątkową siłę? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziemy w tym programie.

21:00

Baseny z rozmachem: Witamy w dżunglii Godziny emisji

Pewien stary basen potrzebuje pomocy Lucasa. Jego misją będzie stworzenie w ogródku na przedmieściach pełnej niespodzianek, przypominającej dżunglę oazy.

22:00

Premiera Kot z piekła rodem: Mayday! Mayday! Godziny emisji

Jackson zostaje zaatakowany przez kłopotliwą kotkę, May. Pomaga też zestresowanej opiekunce przetransportować jej dzikie koty do Kanady.

23:00

Strażnicy Teksasu: Orzeł wylądował Godziny emisji

Strażnicy przyrody prowadzą tajną misję by złapać nielegalnych handlarzy skór aligatorów. Dostają również cynk o wędkarzu łowiącym ryby bez względu na wymiar ochronny.

00:00

Baseny z rozmachem: Wodny raj Godziny emisji

Mistrz w dziedzinie basenów, Lucas, przemienia zaniedbany ogródek w istny wodny raj! W ramach tego ekstremalnego projektu Lucas tworzy idealną strefę rozrywki dla całej rodziny.

01:00

Baseny z rozmachem: Witamy w dżunglii Godziny emisji

Pewien stary basen potrzebuje pomocy Lucasa. Jego misją będzie stworzenie w ogródku na przedmieściach pełnej niespodzianek, przypominającej dżunglę oazy.

02:00

Szkoła przetrwania: Zambia Godziny emisji

Bear Grylls udowodni nam, że można przetrwać w zambijskim buszu. Pokaże nam, jak poradzić sobie z najsilniejszymi na świecie prądami w rzece.

02:48

Dzikość bez cenzury: Atak wieloryba - pilot Godziny emisji

Najbardziej nieprawdopodobne spotkania ze zwierzętami utrwalone na taśmie filmowej. Od niebezpiecznych i brutalnych ataków, po ciepłe, podnoszące na duchu zdarzenia i opowieści.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Zaniedbany pies Godziny emisji

Policjantka Dana Moss zostaje wezwana w sprawie psa o zaniedbanej sierści. Musi teraz ocenić, czy właściciele właściwie opiekują się czworonogiem.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 7 Godziny emisji

Chris pomaga psu poranionemu przez narzędzie do strzyżenia żywopłotów. Sash zajmuje się przerażonym kormoranem.

05:12

Mieszkanie na pniu: Widok z góry, cz. III Godziny emisji

Pete i jego ludzie siedzą przy ognisku i odpowiadają na pytania widzów, wspominając najciekawsze zbudowane przez siebie domki na drzewach.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info