Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-10-20 Pokaż dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Shaq też chce mieć rybki

Do ATM dzwoni ulubiony klient Wayde'a i Bretta - Shaquille O'Neal. Byłemu gwiazdorowi NBA tak spodobało się poprzednie dzieło chłopaków, że teraz zamarzył o drugim akwarium.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 7

Chris zostaje wezwany, aby wykonać niespodziewane badanie miniaturowego konia Charleya, jednak mały i zaniedbany rumak nie daje się schwytać. Z kolei Lisa obawia się o chorego psa.

Godziny emisji Weterynarz z Antypodów

07:30

Słodkie dzieciństwo: Zabłocone szczenięta

Cairn terrier próbuje zaprzyjaźnić się z niewzruszonym domowym kotem. Młodziutkie samoyedy nie mogą się zdecydować, co powinny zrobić.

Godziny emisji Słodkie dzieciństwo

08:00

Kot z piekła rodem: Koty u medium

Mike i Patricia uwielbiają swoje koty, ale niestety te pałają do siebie nieukrywaną nienawiścią. Łowca duchów Patricia sądzi, że jest to sprawka sił nieczystych.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

09:00

Wielki połów: Najwyższa stawka

W Naknek do załogi kutra Thunder uśmiecha się szczęście, ale niecodzienne spotkanie z inną łodzią sprawia, że sprawy przybierają zupełnie inny bieg.

Godziny emisji Wielki połów

10:00

Strażnicy Teksasu: Żywy towar

Strażnicy patrolują granicę z Meksykiem, zwalczając nielegalne połowy ryb. Ścigają także trapera, który sprzedaje żywe kojoty. Tajna operacja ujawnia poważne przestępstwo.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

11:00

Dzikość Bliskiego Wschodu: Jordania

Bliski Wschód posiada piękną i różnorodną przyrodę, lecz rzadko bywa ona filmowana. Gdy spojrzymy nieco uważniej odkryjemy tu zadziwiającą faunę i florę!

Godziny emisji Dzikość Bliskiego Wschodu

12:00

Łowca potworów: Monstrualna świnia o głowie psa z Namibii

Mungo udaje się do Namibii by zbadać sprawę monstrualnej świni z głową psa. Bestia ta poluje nocą a jej ofiary to zarówno bydło jak i wiejskie dzieci.

Godziny emisji Łowca potworów

13:00

Ratownicy psów, odc. 9

Inspektorka Cathy Hyde współpracuje z policją w sprawie nielegalnego handlu psami w Lancashire. Jest w szoku, gdy odkrywa, że niektóre czworonogi zarażone są śmiertelnym wirusem.

Godziny emisji Ratownicy psów

14:00

Kot z piekła rodem: Kot macho

Koty Ryann i Derka nie żyją w zgodzie, gdyż Buddy terroryzuje Lita. Z kolei relacje pomiędzy Jen i Nicole popsuły się, od kiedy nowy kot Jen zaczął wszystko znaczyć moczem.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Mieszkanie na pniu: Superdomki na drzewach, część IV

Pete odkrywa wyjątkowe projekty domków na drzewach i osiągnięcia ich konstruktorów z całego świata. Opracowuje także własną technologię naprawy domków.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

16:00

Projekt AKWARIUM: Gwiazdy i ryby

Niesamowite akwaria, zbudowane przez Bretta i Wayde'a dla gwiazd Hollywoodu, w tym zbiornik dla rekinów dla Tracy'ego Morgana i akwarium dla członków grupy rockowej KISS.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Szkoła przetrwania: 25 najlepszych momentów

Dwadzieścia pięć najciekawszych przygód Beara Gryllsa.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

18:00

Strażnicy Teksasu: Zew krwi

Zaczyna się sezon polowań na jelenie. Strażnicy kontrolują myśliwych polujących w lasach Teksasu, tropią złodziei okradających ambony strzeleckie i ratują trzy pisklęta jastrzębia.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

19:00

Kot z piekła rodem: Mój kot niszczy mój związek

Jon i Michelle nie przypuszczali, że ich wspólne życie zdominuje demoniczny kot o imieniu Zooey. Czy uda się zmienić nieznośne zachowanie ulubieńca?

Godziny emisji Kot z piekła rodem

20:00

Wszystko o psach: Owczarek berneński, chart afgański, portugalski pies dowodny, cairn terrier

Jaki pies jest doskonałym łowcą szkodników? Jaką rasę wyhodowano dla rybaków? Jaki czworonóg posiada wyjątkową siłę? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziemy w tym programie.

Godziny emisji Wszystko o psach

21:00

Baseny z rozmachem: Witamy w dżunglii

Pewien stary basen potrzebuje pomocy Lucasa. Jego misją będzie stworzenie w ogródku na przedmieściach pełnej niespodzianek, przypominającej dżunglę oazy.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

22:00

Premiera Kot z piekła rodem: Mayday! Mayday!

Jackson zostaje zaatakowany przez kłopotliwą kotkę, May. Pomaga też zestresowanej opiekunce przetransportować jej dzikie koty do Kanady.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

23:00

Strażnicy Teksasu: Orzeł wylądował

Strażnicy przyrody prowadzą tajną misję by złapać nielegalnych handlarzy skór aligatorów. Dostają również cynk o wędkarzu łowiącym ryby bez względu na wymiar ochronny.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

00:00

Baseny z rozmachem: Wodny raj

Mistrz w dziedzinie basenów, Lucas, przemienia zaniedbany ogródek w istny wodny raj! W ramach tego ekstremalnego projektu Lucas tworzy idealną strefę rozrywki dla całej rodziny.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

01:00

Baseny z rozmachem: Witamy w dżunglii

Pewien stary basen potrzebuje pomocy Lucasa. Jego misją będzie stworzenie w ogródku na przedmieściach pełnej niespodzianek, przypominającej dżunglę oazy.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

02:00

Szkoła przetrwania: Zambia

Bear Grylls udowodni nam, że można przetrwać w zambijskim buszu. Pokaże nam, jak poradzić sobie z najsilniejszymi na świecie prądami w rzece.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

02:48

Dzikość bez cenzury: Atak wieloryba - pilot

Najbardziej nieprawdopodobne spotkania ze zwierzętami utrwalone na taśmie filmowej. Od niebezpiecznych i brutalnych ataków, po ciepłe, podnoszące na duchu zdarzenia i opowieści.

Godziny emisji Dzikość bez cenzury

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Zaniedbany pies

Policjantka Dana Moss zostaje wezwana w sprawie psa o zaniedbanej sierści. Musi teraz ocenić, czy właściciele właściwie opiekują się czworonogiem.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 7

Chris pomaga psu poranionemu przez narzędzie do strzyżenia żywopłotów. Sash zajmuje się przerażonym kormoranem.

Godziny emisji Weterynarz z Antypodów

05:12

Mieszkanie na pniu: Widok z góry, cz. III

Pete i jego ludzie siedzą przy ognisku i odpowiadają na pytania widzów, wspominając najciekawsze zbudowane przez siebie domki na drzewach.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info