Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-10-21 Pokaż dziś

06:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Cud dla kota

Doktor Jeff Young i jego zespół ratują życie tysięcy zwierząt w jednej z najczęściej odwiedzanych klinik weterynaryjnych w USA.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 13

Pewna miniświnka uwielbia ryć i ma kłopoty z lokalnymi władzami. Bezdomny mieszaniec shih tzu jest w stanie krytycznym, a małego geparda czeka seria badań.

Godziny emisji Weterynarz z Antypodów

07:30

Poznajcie leniwce, odc. 8

Ulubieniec schroniska Sidwiggy wystawia na próbę nowy system śledzenia. Claire pomaga uspokajać rozdrażnione leniwce. Zaś Becky odkrywa w ich sierści sekretne życie.

Godziny emisji Poznajcie leniwce

08:00

Kot z piekła rodem: Prawdziwy kot z Orange County

Peggy to „prawdziwa gospodyni z Orange County". Przywykła do kocich awantur, ale tym razem draka dotyczy jej kota.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

09:00

Kot z piekła rodem: Kocia karma

Gdy Justin podarował mamie kota Bombadila, nie wiedział, że będzie prezent z piekła rodem. Buddyści Tom i Pola mieli sielankowe życie póki nie adoptowali Percy'ego.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

10:00

Projekt AKWARIUM: Według zaleceń lekarza

Wayde i Brett budują akwarium dla ośrodka rehabilitacyjnego, w którym umieszczą model kręgosłupa. Następnie tworzą podwodny las.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

11:00

Kot z piekła rodem: Mayday! Mayday!

Jackson zostaje zaatakowany przez kłopotliwą kotkę, May. Pomaga też zestresowanej opiekunce przetransportować jej dzikie koty do Kanady.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

12:00

Wszystko o psach - nowe sztuczki: Każda potwora znajdzie swego amatora

Niektóre psy są tak brzydkie, że aż urocze! Zobacz wyjątkowo paskudne szczenięta, które śmiało mogłyby zostać okrzyknięte najbrzydszymi psami świata.

Godziny emisji Wszystko o psach - nowe sztuczki

12:30

Wszystko o psach - nowe sztuczki: Styl życia bogatych i sławnych

Niektóre psy są przyzwyczajone do bycia w centrum zainteresowania. Uniwersalnie lubiane rasy, takie jak dog niemiecki czy Jack Russel terrier to prawdziwe supergwiazdy wśród psów.

Godziny emisji Wszystko o psach - nowe sztuczki

13:00

Nowojorskie Zoo - Bronx, odc. 2

Serial obrazuje codzienną pracę opiekunów zwierząt w zoo na Bronxie, a także ukazuje sposoby edukowania zwiedzających na temat dzikich zwierząt i ochrony zagrożonych gatunków.

Godziny emisji Nowojorskie Zoo - Bronx

14:00

Kot z piekła rodem: Spragniony krwi

Jackson przychodzi z pomocą strażakowi z Los Angeles, który nie może poradzić sobie ze swoim szalonym kotem Coco. Pomaga też parze z Teksasu, nocami terroryzowanej przez kota.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Kot z piekła rodem: Kot, który atakuje znienacka

Whisky załatwia się, gdzie popadnie: na stole, kanapie, a nawet na kolanach swoich właścicieli. Czy Jackson nauczy kota używania kuwety?

Godziny emisji Kot z piekła rodem

16:00

Kłopotliwe zwierzaki: Czworonożne łakomczuchy

Spotkanie z psem, który uwielbia lody oraz innym czworonożnym smakoszem, przysparzającym właścicielom sporo kłopotu. Poznamy też papugę, która klnie i rapuje.

Godziny emisji Kłopotliwe zwierzaki

17:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Schronienie przed burzą

Dr Jeff z ekipą mają niewiele czasu by pomóc bulldogowi angielskiemu, który połknął kamień. Hector ma za to okazję na porządny wysiłek fizyczny dzięki miotowi szczeniąt.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

18:00

Mieszkanie na pniu: Superdomki na drzewach, część V

Pete Nelson wraz z ekipą projektuje i buduje urocze prywatne domki dla osób chcących nawiązać kontakt z naturą i odkryć w sobie wewnętrzne dziecko.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

19:00

Wojownicy oceanu: Przyciągnąć wroga

Thunder desperacko próbuje zgubić podążający jego śladem statek Sea Shepherd. W Palau, Jima Wickens porusza ogrom biedy, która zmusza mieszkańców do nielegalnych połowów ryb.

Godziny emisji Wojownicy oceanu

20:00

Baseny z rozmachem: Witamy w dżunglii

Pewien stary basen potrzebuje pomocy Lucasa. Jego misją będzie stworzenie w ogródku na przedmieściach pełnej niespodzianek, przypominającej dżunglę oazy.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

21:00

Mój przyjaciel Grizzly: Nastoletnie niedźwiedzie

Jeff cieszy się, że Bob i Screech nauczyły się jak zdobywać pożywienie. Czas na naukę sposobów na przetrwanie zimy. Ponadto, niedźwiedzie bronią swojego terytorium.

Godziny emisji Mój przyjaciel Grizzly

22:00

Łowca potworów: Monstrualna świnia o głowie psa z Namibii

Mungo udaje się do Namibii by zbadać sprawę monstrualnej świni z głową psa. Bestia ta poluje nocą a jej ofiary to zarówno bydło jak i wiejskie dzieci.

Godziny emisji Łowca potworów

23:00

Wojny o wieloryby: Ryzykowna gra

Po wielu nieudanych próbach przeszkodzenia wielorybnikom w połowach, kapitan Watson podejmuje ryzykowną decyzję. Tymczasem na szybkiej łódzi motorowej psuje się radar.

Godziny emisji Wojny o wieloryby

00:00

Policja dla zwierząt w Houston, odc. 11

Funkcjonariusze sprawdzają doniesienie o dużej liczbie psów trzymanych w niewoli w prowizorycznych kojcach. Z kolei Octavio Gonzales interweniuje w sprawie porzuconego konia.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

01:00

Obcy wewnątrz nas: Mój mąż ma halucynacje

Na Alasce krzepkiego pracownika platformy wiertniczej dopada tajemnicza choroba, której towarzyszą dziwne halucynacje. Co może być przyczyną tego dziwnego schorzenia?

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Szkoła przetrwania: Pierścień ognia, część 1

Bear Grylls rozpoczyna tygodniowy pobyt na skamieniałych mokradłach w regionie zwanym pacyficznym pierścieniem ognia. To rejon zniszczony w 2004 roku przez tsunami.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

02:48

Dzikość bez cenzury: Sztuczki aligatora

Najbardziej nieprawdopodobne spotkania ze zwierzętami utrwalone na taśmie filmowej. Od niebezpiecznych i brutalnych ataków, po ciepłe, podnoszące na duchu zdarzenia i opowieści.

Godziny emisji Dzikość bez cenzury

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Anioł doskonały

Policjanci z oddziału SPCA w Houston udzielają pomocy szczeniakowi, który doznał poważnych obrażeń. Zwierzak ma trzynaście złamanych kości.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 8

Dr Chris stara się zdiagnozować tajemniczą chorobę rzadkiego legwana wityjskiego. Lisa próbuje ustalić, co naprawdę dolega owczarkowi niemieckiemu.

Godziny emisji Weterynarz z Antypodów

05:12

Mieszkanie na pniu: Specjalnie dla Charliego

Pete powierza swojemu synowi Charliemu nadzór nad rozbudową rodzinnego imperium domków na drzewach, zajmującego 23 akry lasu. Buduje też domek, w którym Charlie zamieszka.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info