Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-10-22 Pokaż dziś

06:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Świąteczne cuda

Doktor Jeff Young i jego zespół ratują życie tysięcy zwierząt w jednej z najbardziej ruchliwych klinik weterynaryjnych w USA.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 14

Chris zostaje wezwany do parku Cairns Rainforestation Nature Park, aby sprawdzić złamaną szczękę krokodyla Agro, który zabił pozostałe dziewięć krokodyli w swoim stawie.

Godziny emisji Weterynarz z Antypodów

07:30

Poznajcie orangutany, odc. 1

Kulisy opieki nad osieroconymi orangutanami w schronisku dla tych małp na Borneo. Zanim zwierzęta wrócą na wolność, muszą nauczyć się sztuki przetrwania.

Godziny emisji Poznajcie orangutany

08:00

Kot z piekła rodem: Tłusty Elvis

Jeff jest fotografem, który pracuje w domu. Teraz jednak z powodu swojego krwiożerczego kota Bustera, może stracić klientów i asystenta.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

09:00

Kot z piekła rodem: Medium w opałach

Maryam jest kocim medium, ale nie może porozumieć się z jej szaloną kotką Lily. Khloe odkrywa za domem jej rodziców całą kolonię zdziczałych kotów.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

10:00

Projekt AKWARIUM: Uśmiech to najlepsze lekarstwo

Wayde i Brett przerabiają starą fotobudkę na akwarium, która będzie atrakcją na ulicznych targach sztuki w Las Vegas. Czy wszystkim się przypadnie do gustu?

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

11:00

Baseny z rozmachem: Dla ptaków

Żyjąca ekologicznie rodzina, mieszkająca w schronisku dla ptaków na Florydzie, prosi speca od basenów, Lucasa, o stworzenie basenowego raju dla ludzi oraz wodnej oazy dla ptaków.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

12:00

Baseny z rozmachem: Tam gdzie płynie leniwa rzeka

Lucas wraz z ekipą po raz pierwszy mają szansę zbudować leniwą rzekę! Będzie ona otaczać prawdziwą wyspę oraz przepływać wzdłuż ogromnego wodospadu i wielkiej jaskini.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

13:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Schronienie przed burzą

Dr Jeff z ekipą mają niewiele czasu by pomóc bulldogowi angielskiemu, który połknął kamień. Hector ma za to okazję na porządny wysiłek fizyczny dzięki miotowi szczeniąt.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

14:00

Łowca potworów: Monstrualna świnia o głowie psa z Namibii

Mungo udaje się do Namibii by zbadać sprawę monstrualnej świni z głową psa. Bestia ta poluje nocą a jej ofiary to zarówno bydło jak i wiejskie dzieci.

Godziny emisji Łowca potworów

15:00

Na ratunek zwierzętom

Każdego dnia pracownicy specjalistycznego oddziału LA County Animal Services, zwanego w skrócie SMART, ryzykują życiem by ratować zarówno zwierzęta domowe jak i dzikie.

Godziny emisji Na ratunek zwierzętom

16:00

Królowa lwów, odc. 2

Andi Rive porzuciła miejski styl życia, aby całkowicie poświęcić się opiece nad stadem lwów oraz podnoszeniu poziomu świadomości na temat zagrożenia wyginięciem tego gatunku.

Godziny emisji Królowa lwów

17:00

Kot z piekła rodem: Mayday! Mayday!

Jackson zostaje zaatakowany przez kłopotliwą kotkę, May. Pomaga też zestresowanej opiekunce przetransportować jej dzikie koty do Kanady.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

18:00

Wszystko o psach - nowe sztuczki: Każda potwora znajdzie swego amatora

Niektóre psy są tak brzydkie, że aż urocze! Zobacz wyjątkowo paskudne szczenięta, które śmiało mogłyby zostać okrzyknięte najbrzydszymi psami świata.

Godziny emisji Wszystko o psach - nowe sztuczki

18:30

Wszystko o psach - nowe sztuczki: Styl życia bogatych i sławnych

Niektóre psy są przyzwyczajone do bycia w centrum zainteresowania. Uniwersalnie lubiane rasy, takie jak dog niemiecki czy Jack Russel terrier to prawdziwe supergwiazdy wśród psów.

Godziny emisji Wszystko o psach - nowe sztuczki

19:00

Wszystko o psach: Bloodhound, yorkshire terrier, dog niemiecki, shih tzu, rodezyjski ridgeback

Jakiej rasy psy mają najlepszy węch? Jakie czworonogi są najwyższe? Jakiej rasy szczenięta krzyczą jak gęsi? Każda z ras ma swoją odrębną specyfikę i predyspozycje.

Godziny emisji Wszystko o psach

20:00

Baseny z rozmachem: Na dnie morza

Lucas Congdon ma stworzyć wodny pokój, w którym mogłaby żyć syrena. Stali klienci zakochani w morskich klimatach proszą by odnowił ich niewielki basen.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

21:00

Życie na Ziemi, odc. 3

Przyjrzyjmy się rewolucyjnym odkryciom paleontologii: znakomita grafika komputerowa przybliży nam wygląd dawno wymarłych stworzeń, o który naukowcy spierali się przez lata.

Godziny emisji Życie na Ziemi

22:00

Joel Lambert kontra drapieżniki: Niedźwiedzie polarne

Były żołnierz Navy SEAL, Joel Lambert, wyrusza na biegun północny śladami największego drapieżnika na ziemi. Przedstawi on niesamowite fakty dotyczące tego zwierzęcia.

Godziny emisji Joel Lambert kontra drapieżniki

23:00

Wojny o wieloryby: Z piekła rodem

Od dwóch tygodni za statkiem Sea Shepherds podąża kuter ochraniający japońskich wielorybników. Kapitan rozkazuje atak butelkami z kwasem masłowym.

Godziny emisji Wojny o wieloryby

00:00

Policja dla zwierząt w San Francisco: Wcale nie taki opuszczony dom

Codzienna praca funkcjonariuszy ze specjalnej jednostki ds. ochrony zwierząt w San Francisco. Policjanci pomagają wszystkim stworzeniom, które znalazły się w opresji.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w San Francisco

01:00

Obcy wewnątrz nas: Święta z piekła rodem

Mężczyzna z Wirginii odkrywa podczas świąt, że coś zjada mu serce. Czy będzie to jego ostatnie Boże Narodzenie z rodziną?

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Szkoła przetrwania: Pierścień ognia, część 2

Bear Grylls kontynuuje tygodniowy pobyt na skamieniałych mokradłach w regionie zwanym pacyficznym pierścieniem ognia. To rejon zniszczony w 2004 roku przez tsunami.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

02:48

Dzikość bez cenzury: Jęczący kowboj

Najbardziej nieprawdopodobne spotkania ze zwierzętami utrwalone na taśmie filmowej. Od niebezpiecznych i brutalnych ataków, po ciepłe, podnoszące na duchu zdarzenia i opowieści.

Godziny emisji Dzikość bez cenzury

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Przeprowadzka rezerwatu

Policjanci z SPCA wraz z weterynarzami i ochotnikami szykują się do przeniesienia około 200 ptaków i ssaków z rezerwatu, którego właściciele zapomnieli o opiece nad zwierzętami.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 9

Niespodziewana ciąża zagraża młodemu dingo, Chrisa nawiedzają psotni goście, a dwuletni pies Digger z niewiadomych powodów ma trudności z oddychaniem.

Godziny emisji Weterynarz z Antypodów

05:12

Mieszkanie na pniu: Superdomki na drzewach, część V

Pete Nelson wraz z ekipą projektuje i buduje urocze prywatne domki dla osób chcących nawiązać kontakt z naturą i odkryć w sobie wewnętrzne dziecko.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info