Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-10-23 Pokaź dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Akwarium dla rockmana Godziny emisji

DJ Ashba, były gitarzysta Guns N' Roses nominowany do nagrody Grammy, pojawia się w ATM i prosi Bretta i Wayde'a aby zbudowali dla niego akwarium z motywem czaszek.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 8 Godziny emisji

Doktor Lisa bada psa, który ma bardzo dziwny problem z oczami. Z kolei Chris musi pożegnać się z jednym ze swoich ulubionych pacjentów.

07:30

Słodkie dzieciństwo: Giganty wśród szczeniąt Godziny emisji

Młodziutki angielski mastiff próbuje się uniezależnić od siostry. Malutki munsterlander jak przystało na psa myśliwskiego, demonstruje swoje umiejętności.

08:00

Kot z piekła rodem: O kocie, który otwierał drzwi Godziny emisji

Sebastian, agresywny kot, zagraża bezpieczeństwu niemowlęcia. Kot Zeus, który potrafi otwierać drzwi, usiłuje uciec z domu.

09:00

Wielki połów: Gorączka połowów Godziny emisji

Szczyt sezonu połowów łososia, więc atmosfera robi się gorąca. W rejonie Naknek kapitan Taran z kutra Thunder podejmuje decyzję o wypłynięciu na bardzo niebezpieczne wody.

10:00

Strażnicy Teksasu: Porządek na granicy Godziny emisji

Sezon polowań na jelenie w pełni. Strażnicy sprawdzają obozy łowieckie. Nad Rio Grande zatrzymują meksykańskiego rybaka kłusującego na amerykańskich wodach.

11:00

Dzikość Bliskiego Wschodu: Egipt Godziny emisji

Rozległe i jałowe piaski Afryki Północnej to także miejsce, w którym powstał ekosystem pełen wyjątkowych zwierząt: od krokodyli zamieszkujących Nil po żmiję nosorogą.

12:00

Baseny z rozmachem: Witamy w dżunglii Godziny emisji

Pewien stary basen potrzebuje pomocy Lucasa. Jego misją będzie stworzenie w ogródku na przedmieściach pełnej niespodzianek, przypominającej dżunglę oazy.

13:00

Ratownicy psów, odc. 10 Godziny emisji

Jayne Bashford znajduje szczenię labradora w szokującym stanie zaniedbania w brudnym domu w Staffordshire. Z kolei Chris Shaw próbuje znaleźć nowy dom dla malamuta alaskańskiego.

14:00

Kot z piekła rodem: Znakowanie moczem Godziny emisji

Koci behawiorysta Jackson Galaxy pomaga właścicielom zapanować nad niesfornymi zwierzakami, które wprowadzają w domu wielki zamęt.

15:00

Mieszkanie na pniu: Zen na drzewie Godziny emisji

Pete odwiedza starych przyjaciół, aby zbudować im na drzewie świątynię do medytacji w stylu Zen. Wszyscy pracują w ciszy, podziwiając wspaniały widok na Pasmo Błękitne.

16:00

Projekt AKWARIUM: Najlepszy pracownik miesiąca Godziny emisji

Tym razem firma ATM projektuje rafę koralową na luksusowym osiedlu mieszkaniowym Bella Terra. Fale oceanu zostaną zrobione z akrylu.

17:00

Szkoła przetrwania: Gruzja Godziny emisji

Bear Grylls jest w górach Kaukazu w Gruzji. Jego pierwszym pojazdem podczas tej wyprawy jest skuter śnieżny, razem z którym zostaje zrzucony z helikoptera.

18:00

Strażnicy Teksasu: Żywy towar Godziny emisji

Strażnicy patrolują granicę z Meksykiem, zwalczając nielegalne połowy ryb. Ścigają także trapera, który sprzedaje żywe kojoty. Tajna operacja ujawnia poważne przestępstwo.

19:00

Kot z piekła rodem: Max nienawidzi mojej rodziny Godziny emisji

Koci behawiorysta Jackson Galaxy pomaga właścicielom zapanować nad niesfornymi zwierzakami, które wprowadzają w domu wielki zamęt.

20:00

Wszystko o psach: Mastif angielski, chiński grzywacz, chart włoski, border collie, lhasa apso Godziny emisji

Jakiej rasy pies był prezentem od Dalai Lamy? Jakie czworonogi uważane są za najsprytniejsze? Jaka rasa posiada gruczoły potowe? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w tym odcinku.

21:00

Dzikie renowacje: Renowacja nad rzeką Chippewa Godziny emisji

Jay Chaikin przebudowuje wypożyczalnię łodzi Buckley's Mountainside Canoes tak, aby lepiej wpisywała się w naturalne piękno rzeki Chippewa.

22:00

Obcy wewnątrz nas: Coś we mnie jest Godziny emisji

Dziecko zapada na tajemniczą chorobę, która utrudnia mu oddychanie. Dziwny organizm zamieszkuje w intymnej części ciała mężczyzny. Kobieta tyje, a lekarze nie wiedzą dlaczego.

23:00

Strażnicy Teksasu: Nawet nie próbuj uciekać Godziny emisji

W Teksasie rozpoczyna się sezon polowań na gołębie. W Beaumont, strażnicy przygotowują zasadzkę na myśliwych, którzy polują na jelenie przed oficjalnym rozpoczęciem sezonu.

00:00

Baseny z rozmachem: Fiesta nad laguną Godziny emisji

Lucas Congdon wraz z ekipą podejmują wyzwanie stworzenia repliki meksykańskiego kurortu w pewnym ogródku w miejscowości Venice na Florydzie. Czas rozpocząc fiestę!

01:00

Dzikie renowacje: Renowacja nad rzeką Chippewa Godziny emisji

Jay Chaikin przebudowuje wypożyczalnię łodzi Buckley's Mountainside Canoes tak, aby lepiej wpisywała się w naturalne piękno rzeki Chippewa.

02:00

Szkoła przetrwania: Półwysep Baja Godziny emisji

Bear Grylls próbuje udowodnić, że przetrwać można nawet na Półwyspie Baja w Meksyku, gdzie panują wysokie temperatury, a w załomach skał kryją się śmiercionośne grzechotniki.

02:48

Dzikość bez cenzury: Wyścigi konne Godziny emisji

Najbardziej nieprawdopodobne spotkania ze zwierzętami utrwalone na taśmie filmowej. Od niebezpiecznych i brutalnych ataków, po ciepłe, podnoszące na duchu zdarzenia i opowieści.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Narodziny szczeniaków Godziny emisji

Na prośbę policji oficerowie śledczy interweniują w sprawie setek kogutów, przeznaczonych do nielegalnych walk. Zespół ratuje też dwie brzemienne suczki.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 10 Godziny emisji

Jak piękny czarny łabędź znalazł się w przydomowym ogródku? Tim mierzy się ze straszliwym wyzwaniem. Chris leczy dwa psy zamożnych właścicieli.

05:12

Mieszkanie na pniu: Bungalow w ogrodzie Godziny emisji

Pete powiększa przestrzeń mieszkalną na zlecenie pewnej rodziny. W obliczu zmieniających się wymagań klienta, przekształca swój projekt w wielofunkcyjny apartament dla gości.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info