Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-10-23 Pokaż dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Akwarium dla rockmana

DJ Ashba, były gitarzysta Guns N' Roses nominowany do nagrody Grammy, pojawia się w ATM i prosi Bretta i Wayde'a aby zbudowali dla niego akwarium z motywem czaszek.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 8

Doktor Lisa bada psa, który ma bardzo dziwny problem z oczami. Z kolei Chris musi pożegnać się z jednym ze swoich ulubionych pacjentów.

Godziny emisji Weterynarz z Antypodów

07:30

Słodkie dzieciństwo: Giganty wśród szczeniąt

Młodziutki angielski mastiff próbuje się uniezależnić od siostry. Malutki munsterlander jak przystało na psa myśliwskiego, demonstruje swoje umiejętności.

Godziny emisji Słodkie dzieciństwo

08:00

Kot z piekła rodem: O kocie, który otwierał drzwi

Sebastian, agresywny kot, zagraża bezpieczeństwu niemowlęcia. Kot Zeus, który potrafi otwierać drzwi, usiłuje uciec z domu.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

09:00

Wielki połów: Gorączka połowów

Szczyt sezonu połowów łososia, więc atmosfera robi się gorąca. W rejonie Naknek kapitan Taran z kutra Thunder podejmuje decyzję o wypłynięciu na bardzo niebezpieczne wody.

Godziny emisji Wielki połów

10:00

Strażnicy Teksasu: Porządek na granicy

Sezon polowań na jelenie w pełni. Strażnicy sprawdzają obozy łowieckie. Nad Rio Grande zatrzymują meksykańskiego rybaka kłusującego na amerykańskich wodach.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

11:00

Dzikość Bliskiego Wschodu: Egipt

Rozległe i jałowe piaski Afryki Północnej to także miejsce, w którym powstał ekosystem pełen wyjątkowych zwierząt: od krokodyli zamieszkujących Nil po żmiję nosorogą.

Godziny emisji Dzikość Bliskiego Wschodu

12:00

Baseny z rozmachem: Witamy w dżunglii

Pewien stary basen potrzebuje pomocy Lucasa. Jego misją będzie stworzenie w ogródku na przedmieściach pełnej niespodzianek, przypominającej dżunglę oazy.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

13:00

Ratownicy psów, odc. 10

Jayne Bashford znajduje szczenię labradora w szokującym stanie zaniedbania w brudnym domu w Staffordshire. Z kolei Chris Shaw próbuje znaleźć nowy dom dla malamuta alaskańskiego.

Godziny emisji Ratownicy psów

14:00

Kot z piekła rodem: Znakowanie moczem

Koci behawiorysta Jackson Galaxy pomaga właścicielom zapanować nad niesfornymi zwierzakami, które wprowadzają w domu wielki zamęt.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Mieszkanie na pniu: Zen na drzewie

Pete odwiedza starych przyjaciół, aby zbudować im na drzewie świątynię do medytacji w stylu Zen. Wszyscy pracują w ciszy, podziwiając wspaniały widok na Pasmo Błękitne.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

16:00

Projekt AKWARIUM: Najlepszy pracownik miesiąca

Tym razem firma ATM projektuje rafę koralową na luksusowym osiedlu mieszkaniowym Bella Terra. Fale oceanu zostaną zrobione z akrylu.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Szkoła przetrwania: Gruzja

Bear Grylls jest w górach Kaukazu w Gruzji. Jego pierwszym pojazdem podczas tej wyprawy jest skuter śnieżny, razem z którym zostaje zrzucony z helikoptera.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

18:00

Strażnicy Teksasu: Żywy towar

Strażnicy patrolują granicę z Meksykiem, zwalczając nielegalne połowy ryb. Ścigają także trapera, który sprzedaje żywe kojoty. Tajna operacja ujawnia poważne przestępstwo.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

19:00

Kot z piekła rodem: Max nienawidzi mojej rodziny

Koci behawiorysta Jackson Galaxy pomaga właścicielom zapanować nad niesfornymi zwierzakami, które wprowadzają w domu wielki zamęt.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

20:00

Wszystko o psach: Mastif angielski, chiński grzywacz, chart włoski, border collie, lhasa apso

Jakiej rasy pies był prezentem od Dalai Lamy? Jakie czworonogi uważane są za najsprytniejsze? Jaka rasa posiada gruczoły potowe? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w tym odcinku.

Godziny emisji Wszystko o psach

21:00

Dzikie renowacje: Renowacja nad rzeką Chippewa

Jay Chaikin przebudowuje wypożyczalnię łodzi Buckley's Mountainside Canoes tak, aby lepiej wpisywała się w naturalne piękno rzeki Chippewa.

Godziny emisji Dzikie renowacje

22:00

Obcy wewnątrz nas: Coś we mnie jest

Dziecko zapada na tajemniczą chorobę, która utrudnia mu oddychanie. Dziwny organizm zamieszkuje w intymnej części ciała mężczyzny. Kobieta tyje, a lekarze nie wiedzą dlaczego.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

23:00

Strażnicy Teksasu: Nawet nie próbuj uciekać

W Teksasie rozpoczyna się sezon polowań na gołębie. W Beaumont, strażnicy przygotowują zasadzkę na myśliwych, którzy polują na jelenie przed oficjalnym rozpoczęciem sezonu.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

00:00

Baseny z rozmachem: Fiesta nad laguną

Lucas Congdon wraz z ekipą podejmują wyzwanie stworzenia repliki meksykańskiego kurortu w pewnym ogródku w miejscowości Venice na Florydzie. Czas rozpocząc fiestę!

Godziny emisji Baseny z rozmachem

01:00

Dzikie renowacje: Renowacja nad rzeką Chippewa

Jay Chaikin przebudowuje wypożyczalnię łodzi Buckley's Mountainside Canoes tak, aby lepiej wpisywała się w naturalne piękno rzeki Chippewa.

Godziny emisji Dzikie renowacje

02:00

Szkoła przetrwania: Półwysep Baja

Bear Grylls próbuje udowodnić, że przetrwać można nawet na Półwyspie Baja w Meksyku, gdzie panują wysokie temperatury, a w załomach skał kryją się śmiercionośne grzechotniki.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

02:48

Dzikość bez cenzury: Wyścigi konne

Najbardziej nieprawdopodobne spotkania ze zwierzętami utrwalone na taśmie filmowej. Od niebezpiecznych i brutalnych ataków, po ciepłe, podnoszące na duchu zdarzenia i opowieści.

Godziny emisji Dzikość bez cenzury

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Narodziny szczeniaków

Na prośbę policji oficerowie śledczy interweniują w sprawie setek kogutów, przeznaczonych do nielegalnych walk. Zespół ratuje też dwie brzemienne suczki.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 10

Jak piękny czarny łabędź znalazł się w przydomowym ogródku? Tim mierzy się ze straszliwym wyzwaniem. Chris leczy dwa psy zamożnych właścicieli.

Godziny emisji Weterynarz z Antypodów

05:12

Mieszkanie na pniu: Bungalow w ogrodzie

Pete powiększa przestrzeń mieszkalną na zlecenie pewnej rodziny. W obliczu zmieniających się wymagań klienta, przekształca swój projekt w wielofunkcyjny apartament dla gości.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info