Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-10-26 Pokaż dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Boyz II Men w ATM

Brett i Wayde muszą zaprojektować i zbudować niestandardowe akwarium wewnątrz starego kominka. Zleceniodawcą jest założyciel słynnej grupy Boyz II Men.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 11

Dr Chris udaje się do Sydney Harbour, aby zająć się kurczakami, psem wcinającym lody i szaloną kotką Zoe, która wyskoczyła z balkonu na drugim piętrze budynku.

Godziny emisji Weterynarz z Antypodów

07:30

Słodkie dzieciństwo: Szczenięta i kolce

Samica owczarka niemieckiego szkoli swoje dzieci na psy poszukujące i ratownicze. Z kolei uroczy pigmejski jeż afrykański próbuje zaprzyjaźnić się z puszystym psem.

Godziny emisji Słodkie dzieciństwo

08:00

Kot z piekła rodem: Kot jak huragan

Jackson poznaje pewną bardzo rozmowną artystkę, która nie może poradzić sobie z przygarniętym kotem.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

09:00

Wielki połów: Na ratunek

W Bristol Bay sezon połowów łososia zbliża się do końca. Załogi kutrów już są wyraźnie zmęczone pracą. Kapitan Luke i jego rybacy spieszą na ratunek innemu kapitanowi.

Godziny emisji Wielki połów

10:00

Strażnicy Teksasu: Nawet nie próbuj uciekać

W Teksasie rozpoczyna się sezon polowań na gołębie. W Beaumont, strażnicy przygotowują zasadzkę na myśliwych, którzy polują na jelenie przed oficjalnym rozpoczęciem sezonu.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

11:00

Najdziksza Europa: Rzeki, jeziora i oceany

W tym odcinku poznamy zwierzęta żyjące w europejskich wodach i nad nimi — między innymi jedynego podwodnego pająka, wydrę europejską i szakala złocistego z delty Dunaju.

Godziny emisji Najdziksza Europa

12:00

Łowca potworów: Zimnokrwisty drapieżnik z Peru

Yucumama, 46 metrowy wąż, atakuje i zabija mieszkańców Peru. Czy w amazońskich lasach rzeczywiście żyje coś większego od anakondy?

Godziny emisji Łowca potworów

13:00

Policja dla zwierząt w San Francisco: Wcale nie taki opuszczony dom

Codzienna praca funkcjonariuszy ze specjalnej jednostki ds. ochrony zwierząt w San Francisco. Policjanci pomagają wszystkim stworzeniom, które znalazły się w opresji.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w San Francisco

14:00

Kot z piekła rodem: Bea nienawidzi Cece

Koci behawiorysta Jackson Galaxy pomaga właścicielom zapanować nad niesfornymi zwierzakami, które wprowadzają w domu wielki zamęt.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Mieszkanie na pniu: Magia i nowoczesność

W Georgii Pete buduje domek, którego konstrukcja łamie wszelkie reguły. Odwiedza także legendę wyścigów samochodowych, Dale'a Earnhardta Jr., który ma własny domek na drzewie.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

16:00

Projekt AKWARIUM: Czysta rockowa erupcja

Wayde i Brett wystawiają swoją kreatywność na próbę, gdy klient prosi o zbudowanie akwarium w 8-częściowym zestawie perkusyjnym. Z kolei właściciel baru chce zbiornik z wulkanem.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Szkoła przetrwania: Pustynia Mojave

Na pustyni Mojave Bear Grylls wystawia swój organizm na ostateczną próbę. Robi wszystko, aby przetrwać w temperaturach, które wahają się od minus 4 do plus 40 stopni Celsjusza.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

18:00

Strażnicy Teksasu: Orzeł wylądował

Strażnicy przyrody prowadzą tajną misję by złapać nielegalnych handlarzy skór aligatorów. Dostają również cynk o wędkarzu łowiącym ryby bez względu na wymiar ochronny.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

19:00

Kot z piekła rodem: Diabelski kot

Kolejne zmagania właścicieli z kłopotliwymi ulubieńcami. Zobaczymy, jak Jackson Galaxy rozpoznaje kocie problemy i powoli przywraca w domach spokój i harmonię.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

20:00

Wszystko o psach: Rzadkie rasy

Poznaj puli, tajskiego ridgebacka, lagotto romagnolo, nagiego psa peruwiańskiego, śpiewającego psa z Nowej Gwinei i karelskiego psa na niedźwiedzie.

Godziny emisji Wszystko o psach

21:00

Premiera Górskie potwory: Wielka stopa z Kentucky

Ekipa badaczy niewyjaśnionych zjawisk udaje się do Kentucky w poszukiwaniu stwora, który może okazać się pierwszą wielką stopą na terenie Parku Narodowego Jaskini Mamuciej.

Godziny emisji Górskie potwory

22:00

Wojownicy oceanu: Na straży prawa

Kapitanowie Peter Hammarstedt i Sid Chakravarty z organizacji Sea Shepherd ryzykują życie swoich załóg patrolując wody Antarktyki w poszukiwaniu kłusowników.

Godziny emisji Wojownicy oceanu

23:00

Strażnicy Teksasu: Łapanka przy granicy

Przy granicy amerykańsko-meksykańskiej, Strażnicy Łowieccy wyławiają nielegalne sieci. Ponadto, bezprawnie przekraczająca granicę grupa ma przy sobie broń i narkotyki.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

00:00

Baseny z rozmachem: Nadmorski pałac

Lucasa czeka wyzwanie zbudowania nad Zatoką Meksykańską basenu godnego rzymskiego pałacu. Poszukiwanie inspiracji zaprowadzi go aż do samego Cezara.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

01:00

Górskie potwory: Wielka stopa z Kentucky

Ekipa badaczy niewyjaśnionych zjawisk udaje się do Kentucky w poszukiwaniu stwora, który może okazać się pierwszą wielką stopą na terenie Parku Narodowego Jaskini Mamuciej.

Godziny emisji Górskie potwory

02:00

Szkoła przetrwania: Południowa Dakota

Bear Grylls zapuszcza się w najdziksze rejony Południowej Dakoty, aby przekonać nas, że człowiek jest w stanie przetrwać w najtrudniejszych warunkach.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

02:48

Dzikość bez cenzury: Herosi i horror

W kolumbijskiej puszczy operator filmowy zostaje zaatakowany przez anakondę. Zobaczymy też nietypowe zmagania młodego dżokeja w trakcie jednej z gonitw konnych.

Godziny emisji Dzikość bez cenzury

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Walki ptaków

Policyjny nalot na lokal, w którym właśnie odbywają się nielegalne walki kogutów. Spotkanie z małżeństwem, które przygarnia niechciane zwierzęta.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 13

Transport zwierzęcia nigdy nie jest prosty — zwłaszcza zdenerwowanego aligatora. Dlaczego mały gepard o imieniu Gizmo nagle przestał jeść? Czy ktoś go otruł?

Godziny emisji Weterynarz z Antypodów

05:12

Mieszkanie na pniu: Spa między ziemią a niebem

Przedsiębiorca zatrudnia Pete'a do zbudowania pierwszego spa na drzewie. Nelson stawia czoło wszelkim hydraulicznym wyzwaniom i tworzy jedyny w swoim rodzaju gabinet odnowy.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info