Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-10-28 Pokaż dziś

06:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Dziewięć żyć

Do kliniki trafia pies z połamaną nogą i siedem bardzo nerwowych kurczaków. Zaś na placu budowy robotnicy znajdują małe, nieprzytomne kociątko.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 1

Dr Chris próbuje ocalić życie osieroconego, trzydniowego źrebięcia, a dr Lisa stara się pomóc kotu, który połknął półmetrową wstążkę.

Godziny emisji Weterynarz z Antypodów

07:30

Poznajcie orangutany, odc. 2

Do ośrodka przybywa kolejny osierocony orangutan, który potrzebuje wsparcia ze strony doświadczonego pobratymca. Te maleństwa są też wysoce narażone na zakażenia pasożytami.

Godziny emisji Poznajcie orangutany

08:00

Kot z piekła rodem: Żyli długo i nieszczęśliwie

Debbie musi wybrać między swoim chłopakiem a jej siusiającym kotem Blinkiem. Krisi i Jason chcą się pobrać, ale na ich drodze stoi Frankie - szalony kot kobiety.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

09:00

Kot z piekła rodem: Gryząca miłość

Ambreen jest od 13 lat w toksycznym związku, a jej oprawcą jest jej kot Calvin. Czy Jackson Galaxy pomoże jej odzyskać swoje dawne życie?

Godziny emisji Kot z piekła rodem

10:00

Projekt AKWARIUM: Gwiazdy i ryby

Niesamowite akwaria, zbudowane przez Bretta i Wayde'a dla gwiazd Hollywoodu, w tym zbiornik dla rekinów dla Tracy'ego Morgana i akwarium dla członków grupy rockowej KISS.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

11:00

Kot z piekła rodem: Zły Max

Jackson pracuje z hiperaktywnym kotem perskim. Jednak gdy kot mdleje w trakcie zabawy, problem okazuje się poważniejszy. Ponadto, czy kot Max będzie się dobrze zachowywał w domu?

Godziny emisji Kot z piekła rodem

12:00

Wszystko o psach - nowe sztuczki: Bohaterskie psy

Wiele psów dowodzi swojej lojalności ratując życie swoich właścicieli. W tym odcinku poznamy między innymi labradora, który wyprowadził swojego właściciela z World Trade Center.

Godziny emisji Wszystko o psach - nowe sztuczki

12:30

Wszystko o psach - nowe sztuczki: Najrzadsze

W tym odcinku przyjrzymy się najrzadszym rasom psów na świecie, takim jak karelski pies na niedźwiedzie, Thai ridgeback czy też śpiewający pies z Nowej Gwinei.

Godziny emisji Wszystko o psach - nowe sztuczki

13:00

Nowojorskie Zoo - Bronx, odc. 3

Serial obrazuje codzienną pracę opiekunów zwierząt w zoo na Bronxie, a także ukazuje sposoby edukowania zwiedzających na temat dzikich zwierząt i ochrony zagrożonych gatunków.

Godziny emisji Nowojorskie Zoo - Bronx

14:00

Kot z piekła rodem: Einstein nienawidzi Izzy

Einstein to kot idealny, dopóki w pobliżu nie ma Izzy. Czy Jackson pomoże go okiełznać? Mężczyzna odwiedzi też parę, spodziewającą się dziecka, która martwi się zachowaniem pupila.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Kot z piekła rodem: Lęk przed śmiechem

Symone to agresywna kotka, która ostatnio zaczęła atakować swoją właścicielkę, gdy ta śmieje się lub płacze. Czy uda się tak wyszkolić pupila, aby nie zwracał uwagi na te dźwięki?

Godziny emisji Kot z piekła rodem

16:00

Kłopotliwe zwierzaki: Małpi biznes

Psotna małpka Boo przejęła kontrolę nad domem i owinęła sobie wokół palca właściciela. Z kolei labradoodle o imieniu Duke jest obsesyjnym łasuchem.

Godziny emisji Kłopotliwe zwierzaki

17:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Przyjaciele na całe życie

Dr Jeff robi co może by naprawić łokieć owczarka niemieckiego należącego do pewnego weterana. Ponadto, kot ze spuchnietym pęcherzem potrzebuje ratującej życie operacji.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

18:00

Premiera Mieszkanie na pniu: Niespodziewane metamorfozy

Pete Nelson i jego ekipa projektują i budują domki na drzewach dla ludzi, którzy marzą o powrocie do natury oraz odnalezieniu w sobie „wewnętrznego dziecka".

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

19:00

Wojownicy oceanu: Prawda i kłamstwa

By pokonać The Thunder, Sea Shepherd łączy siły z kutrem rybackim. Ponadto, przez nielegalne płetwy rekina dochodzi do konfrontacji między aktywistami Greenpeace a kapitanem.

Godziny emisji Wojownicy oceanu

20:00

Baseny z rozmachem: Wodny raj

Mistrz w dziedzinie basenów, Lucas, przemienia zaniedbany ogródek w istny wodny raj! W ramach tego ekstremalnego projektu Lucas tworzy idealną strefę rozrywki dla całej rodziny.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

21:00

Mój przyjaciel Grizzly: Odpuść

Proces zwracania niedźwiedziom wolności powoli dobiega końca. Czeka je jeszcze jedna ważna lekcja - odczuwanie strachu przed ludźmi. Czy zwierzęta będą gotowe do życia w dziczy?

Godziny emisji Mój przyjaciel Grizzly

22:00

Górskie potwory: Wielka stopa z Kentucky

Ekipa badaczy niewyjaśnionych zjawisk udaje się do Kentucky w poszukiwaniu stwora, który może okazać się pierwszą wielką stopą na terenie Parku Narodowego Jaskini Mamuciej.

Godziny emisji Górskie potwory

23:00

Wojny o wieloryby: Cichy atak

Aktywiści szykują atak na kuter ochraniający wielorybników z pokładu szybkiej łodzi „Ady Gil". Muszą uwolnić się od intruza, który blokuje im dotarcie do floty Japończyków.

Godziny emisji Wojny o wieloryby

00:00

Policja dla zwierząt w San Francisco: Kolekcjoner węży

Porucznik Scott odkrywa lokal, w którym nielegalnie trzymane są węże dusiciele. Czy właściciel śmiercionośnych gadów nimi handluje? Maltretowany pies walczy o życie.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w San Francisco

01:00

Obcy wewnątrz nas: Śmierć za granicą

Młoda kobieta podczas wycieczki do Burkina Faso nagle dostaje torsji i biegunki. Czy znajdzie odpowiednią pomoc medyczną, zanim będzie za późno?

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Szkoła przetrwania: Rumunia

Bear Grylls wkracza do krainy Drakuli. W Transylwanii nie tylko stanie oko w oko z ogromnym niedźwiedziem, ale zejdzie również pod ziemię, do koryta tajemniczej rzeki.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

02:00

Szkoła przetrwania: Turcja

Na Wyżynie Anatolijskiej w Turcji Bear Grylls skacze ze spadochronem do lodowatych, górskich jezior i pokonuje rwące rzeki. Ostatnią przeszkodą jest wodospad o wysokości 36-metrów.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

03:00

Dziki świat Tima, odc. 1

Zespół Tima Faulknera opiekuje się walabiami skalnymi. Tim wypływa na pełne morze, aby zająć się fokami, po czym wraca na ląd, aby zmierzyć się z pytonem ametystowym.

Godziny emisji Dziki świat Tima

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Niewiarygodne transformacje

Policjanci ratujący z opresji zwierzęta zawsze mają nadzieję, że dzięki fachowej opiece powrócą one do zdrowia. W tym odcinku oficerowie przypominają najdrastyczniejsze przypadki.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 1

Klacz, która urodziła bliźnięta, odrzuciła jedno ze źrebiąt. Chris musi podjąć trudną decyzję. Z kolei w rezerwacie dla gadów Tim dołącza do ekipy, poszukującej zaginionego koali.

Godziny emisji Weterynarz z Antypodów

05:12

Mieszkanie na pniu: Miłość w powietrzu

Para narzeczonych marzy o domu na drzewie, w którym może urządzić wesele i spędzić miesiąc miodowy. Pete buduje dla nich magiczny apartament, zawieszony 75 metrów nad ziemią.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info