Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-10-28 Pokaź dziś

06:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Dziewięć żyć Godziny emisji

Do kliniki trafia pies z połamaną nogą i siedem bardzo nerwowych kurczaków. Zaś na placu budowy robotnicy znajdują małe, nieprzytomne kociątko.

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 1 Godziny emisji

Dr Chris próbuje ocalić życie osieroconego, trzydniowego źrebięcia, a dr Lisa stara się pomóc kotu, który połknął półmetrową wstążkę.

07:30

Poznajcie orangutany, odc. 2 Godziny emisji

Do ośrodka przybywa kolejny osierocony orangutan, który potrzebuje wsparcia ze strony doświadczonego pobratymca. Te maleństwa są też wysoce narażone na zakażenia pasożytami.

08:00

Kot z piekła rodem: Żyli długo i nieszczęśliwie Godziny emisji

Debbie musi wybrać między swoim chłopakiem a jej siusiającym kotem Blinkiem. Krisi i Jason chcą się pobrać, ale na ich drodze stoi Frankie - szalony kot kobiety.

09:00

Kot z piekła rodem: Gryząca miłość Godziny emisji

Ambreen jest od 13 lat w toksycznym związku, a jej oprawcą jest jej kot Calvin. Czy Jackson Galaxy pomoże jej odzyskać swoje dawne życie?

10:00

Projekt AKWARIUM: Gwiazdy i ryby Godziny emisji

Niesamowite akwaria, zbudowane przez Bretta i Wayde'a dla gwiazd Hollywoodu, w tym zbiornik dla rekinów dla Tracy'ego Morgana i akwarium dla członków grupy rockowej KISS.

11:00

Kot z piekła rodem: Zły Max Godziny emisji

Jackson pracuje z hiperaktywnym kotem perskim. Jednak gdy kot mdleje w trakcie zabawy, problem okazuje się poważniejszy. Ponadto, czy kot Max będzie się dobrze zachowywał w domu?

12:00

Wszystko o psach - nowe sztuczki: Bohaterskie psy Godziny emisji

Wiele psów dowodzi swojej lojalności ratując życie swoich właścicieli. W tym odcinku poznamy między innymi labradora, który wyprowadził swojego właściciela z World Trade Center.

12:30

Wszystko o psach - nowe sztuczki: Najrzadsze Godziny emisji

W tym odcinku przyjrzymy się najrzadszym rasom psów na świecie, takim jak karelski pies na niedźwiedzie, Thai ridgeback czy też śpiewający pies z Nowej Gwinei.

13:00

Nowojorskie Zoo - Bronx, odc. 3 Godziny emisji

Serial obrazuje codzienną pracę opiekunów zwierząt w zoo na Bronxie, a także ukazuje sposoby edukowania zwiedzających na temat dzikich zwierząt i ochrony zagrożonych gatunków.

14:00

Kot z piekła rodem: Einstein nienawidzi Izzy Godziny emisji

Einstein to kot idealny, dopóki w pobliżu nie ma Izzy. Czy Jackson pomoże go okiełznać? Mężczyzna odwiedzi też parę, spodziewającą się dziecka, która martwi się zachowaniem pupila.

15:00

Kot z piekła rodem: Lęk przed śmiechem Godziny emisji

Symone to agresywna kotka, która ostatnio zaczęła atakować swoją właścicielkę, gdy ta śmieje się lub płacze. Czy uda się tak wyszkolić pupila, aby nie zwracał uwagi na te dźwięki?

16:00

Kłopotliwe zwierzaki: Małpi biznes Godziny emisji

Psotna małpka Boo przejęła kontrolę nad domem i owinęła sobie wokół palca właściciela. Z kolei labradoodle o imieniu Duke jest obsesyjnym łasuchem.

17:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Przyjaciele na całe życie Godziny emisji

Dr Jeff robi co może by naprawić łokieć owczarka niemieckiego należącego do pewnego weterana. Ponadto, kot ze spuchnietym pęcherzem potrzebuje ratującej życie operacji.

18:00

Premiera Mieszkanie na pniu: Niespodziewane metamorfozy Godziny emisji

Pete Nelson i jego ekipa projektują i budują domki na drzewach dla ludzi, którzy marzą o powrocie do natury oraz odnalezieniu w sobie „wewnętrznego dziecka".

19:00

Wojownicy oceanu: Prawda i kłamstwa Godziny emisji

By pokonać The Thunder, Sea Shepherd łączy siły z kutrem rybackim. Ponadto, przez nielegalne płetwy rekina dochodzi do konfrontacji między aktywistami Greenpeace a kapitanem.

20:00

Baseny z rozmachem: Wodny raj Godziny emisji

Mistrz w dziedzinie basenów, Lucas, przemienia zaniedbany ogródek w istny wodny raj! W ramach tego ekstremalnego projektu Lucas tworzy idealną strefę rozrywki dla całej rodziny.

21:00

Mój przyjaciel Grizzly: Odpuść Godziny emisji

Proces zwracania niedźwiedziom wolności powoli dobiega końca. Czeka je jeszcze jedna ważna lekcja - odczuwanie strachu przed ludźmi. Czy zwierzęta będą gotowe do życia w dziczy?

22:00

Górskie potwory: Wielka stopa z Kentucky Godziny emisji

Ekipa badaczy niewyjaśnionych zjawisk udaje się do Kentucky w poszukiwaniu stwora, który może okazać się pierwszą wielką stopą na terenie Parku Narodowego Jaskini Mamuciej.

23:00

Wojny o wieloryby: Cichy atak Godziny emisji

Aktywiści szykują atak na kuter ochraniający wielorybników z pokładu szybkiej łodzi „Ady Gil". Muszą uwolnić się od intruza, który blokuje im dotarcie do floty Japończyków.

00:00

Policja dla zwierząt w San Francisco: Kolekcjoner węży Godziny emisji

Porucznik Scott odkrywa lokal, w którym nielegalnie trzymane są węże dusiciele. Czy właściciel śmiercionośnych gadów nimi handluje? Maltretowany pies walczy o życie.

01:00

Obcy wewnątrz nas: Śmierć za granicą Godziny emisji

Młoda kobieta podczas wycieczki do Burkina Faso nagle dostaje torsji i biegunki. Czy znajdzie odpowiednią pomoc medyczną, zanim będzie za późno?

02:00

Szkoła przetrwania: Rumunia Godziny emisji

Bear Grylls wkracza do krainy Drakuli. W Transylwanii nie tylko stanie oko w oko z ogromnym niedźwiedziem, ale zejdzie również pod ziemię, do koryta tajemniczej rzeki.

02:00

Szkoła przetrwania: Turcja Godziny emisji

Na Wyżynie Anatolijskiej w Turcji Bear Grylls skacze ze spadochronem do lodowatych, górskich jezior i pokonuje rwące rzeki. Ostatnią przeszkodą jest wodospad o wysokości 36-metrów.

03:00

Dziki świat Tima, odc. 1 Godziny emisji

Zespół Tima Faulknera opiekuje się walabiami skalnymi. Tim wypływa na pełne morze, aby zająć się fokami, po czym wraca na ląd, aby zmierzyć się z pytonem ametystowym.

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Niewiarygodne transformacje Godziny emisji

Policjanci ratujący z opresji zwierzęta zawsze mają nadzieję, że dzięki fachowej opiece powrócą one do zdrowia. W tym odcinku oficerowie przypominają najdrastyczniejsze przypadki.

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 1 Godziny emisji

Klacz, która urodziła bliźnięta, odrzuciła jedno ze źrebiąt. Chris musi podjąć trudną decyzję. Z kolei w rezerwacie dla gadów Tim dołącza do ekipy, poszukującej zaginionego koali.

05:12

Mieszkanie na pniu: Miłość w powietrzu Godziny emisji

Para narzeczonych marzy o domu na drzewie, w którym może urządzić wesele i spędzić miesiąc miodowy. Pete buduje dla nich magiczny apartament, zawieszony 75 metrów nad ziemią.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info