Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-10-31 Pokaż dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: 100 odcinków z mocą!

Wayde King i Brett Raymer — partnerzy biznesowi, najlepsi kumple i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 14

Chris zajmuje się psem Honey, który w pogoni za kotem wyskoczył z jadącego pojazdu. Do tego przypadki diabłów tasmańskich zapadających na dziwną chorobę oraz koali tracącego wzrok.

Godziny emisji Weterynarz z Antypodów

07:30

Słodkie dzieciństwo: Niespodzianka

Niespokojna kotka rasy ragdoll o mieniu Jolene nie daje żyć swojej flegmatycznej mamie, a miot suczki maltańczyka Coco zaskakuje ją samą.

Godziny emisji Słodkie dzieciństwo

08:00

Kot z piekła rodem: Dzikie koty z Gotham

Jackson odwiedza Nowy Jork, gdzie pewien ojciec z synem opiekują się stadem zdziczałych kotów — i rozpaczliwie potrzebują pomocy.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

09:00

Łowcy jadu: Grząski grunt

Podczas poszukiwań mokasyna miedziogłowca ekipa Tima gubi się na bagnach. Umiejętności Briana zostają wystawione na ciężką próbę, kiedy atakuje go tajpan australijski.

Godziny emisji Łowcy jadu

10:00

Strażnicy Teksasu: Łapanka przy granicy

Przy granicy amerykańsko-meksykańskiej, Strażnicy Łowieccy wyławiają nielegalne sieci. Ponadto, bezprawnie przekraczająca granicę grupa ma przy sobie broń i narkotyki.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

11:00

Najdziksza Europa: Ziemia spalona słońcem

Od gór do morza, od rozpalonych pustyń po arktyczną tundrę: w tym programie odkryjemy ostatnie naprawdę dzikie tereny Europy, pełne niezwykłych przejawów życia.

Godziny emisji Najdziksza Europa

12:00

Dzikie renowacje: Stodoła jak marzenie

Tym razem Jay wyrusza do Bedford, na rolnicze tereny stanu Indiana, aby przerobić stuletnią, niszczejącą stodołę na salę do organizacji różnych wydarzeń kulturalnych.

Godziny emisji Dzikie renowacje

13:00

Policja dla zwierząt w San Francisco: Przepełnione i niechciane

Funkcjonariusze ratują z opuszczonego domu zaniedbane papugi oraz uwalniają kota, który zaklinował się w wąskiej szczelinie. Muszą też schwytać dzikiego szopa pracza.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w San Francisco

14:00

Kot z piekła rodem: Max nienawidzi mojej rodziny

Koci behawiorysta Jackson Galaxy pomaga właścicielom zapanować nad niesfornymi zwierzakami, które wprowadzają w domu wielki zamęt.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Mieszkanie na pniu: Domek nad jeziorem

W Lake Barkley w stanie Kentucky, ekipa pracuje nad trzypiętrowym domkiem na drzewie w stylu Franka Lloyda Wrighta. Domek ma być wyposażony w sypialnię, kuchnię i łazienkę.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

16:00

Projekt AKWARIUM: Bitwa na śnieżki

W ramach relaksu po wykonaniu zamówienia na akwarium w barze Minus 5 w Las Vegas duet postanawia porzucać się śnieżkami. Ale skąd je weźmie?

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Szkoła przetrwania: Szkocja

Bear jest w Szkocji u wybrzeży przylądka Cape Wrath. Sprawia sobie kombinezon z martwej foki i mało nie pada ofiarą zawalenia się klifu. Następnie biwakuje w odwróconej łodzi.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

18:00

Strażnicy Teksasu: Ruchomy cel

Strażnicy zwiększają częstotliwość patroli podczas sezonu polowań na widłorogi. Pomoc zostanie udzielona rannemu orłowi oraz zagubionemu na terenie przemysłowym jeleniowi.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

19:00

Kot z piekła rodem: Koszmar spadochroniarza

Jackson pomaga znanemu skoczkowi spadochronowemu w okiełznaniu jego dwóch kotów rasy savannah. Usiłuje też rozwiązać problem kota, który niechętnie dzieli się swoim terytorium.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

20:00

Wszystko o psach: Briard, canaan dog, dog argentyński, chin japoński, wonder dog, clumber spaniel

W tym odcinku poznamy psy o niezwykłych umiejętnościach, m.in. owczarka francuskiego briard, który umie liczyć i jeździć na skuterze, oraz china japońskiego, wykonującego piruety.

Godziny emisji Wszystko o psach

21:00

Premiera Resocjalizacja z Pit Bullem: Wstrząśnięty

Gdy adoptowany pies pojawia się w schronisku w Mississippi, Tania i Earl przybywają z odsieczą. Joe jest wstrząśnięty próbą odseparowania walczących psów.

Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

22:00

Premiera Wszystko o psach - nowe sztuczki: Mieszaniec idealny

Zapraszamy do olśniewającego świata psów-hybryd. Poznamy między innymi takie luksusowe mieszańce jak cavachon, chiweenie, chorkie, goldendoodle i labradoodle.

Godziny emisji Wszystko o psach - nowe sztuczki

22:30

Premiera Wszystko o psach - nowe sztuczki: Pies na podium

Czas przyjrzeć się psom uczestniczącym w wystawach! Zobaczymy shih tzu z nienaganną fryzurą oraz owczarka szetlandzkiego, który pomoże autystycznemu chłopcu otworzyć się na świat.

Godziny emisji Wszystko o psach - nowe sztuczki

23:00

Strażnicy Teksasu: Dzikie spotkania

By zwiększyć populację widłorogów, strażnicy przyrody przenoszą stado w inne miejsce. Prowadzą również śledztwo w sprawie zabitego grzechotnika, a także zaganiają zbiegłego byka.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

00:00

Baseny z rozmachem: Tam gdzie płynie leniwa rzeka

Lucas wraz z ekipą po raz pierwszy mają szansę zbudować leniwą rzekę! Będzie ona otaczać prawdziwą wyspę oraz przepływać wzdłuż ogromnego wodospadu i wielkiej jaskini.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

01:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Wstrząśnięty

Gdy adoptowany pies pojawia się w schronisku w Mississippi, Tania i Earl przybywają z odsieczą. Joe jest wstrząśnięty próbą odseparowania walczących psów.

Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

02:00

Szkoła przetrwania: Oregon

W najgłębszym kanionie na świecie, zwanym Kanionem Piekła, Bear Grylls przedziera się przez śnieżne zaspy i zamarznięte jeziora. Przekona nas, że można przetrwać w takiej dziczy.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

02:48

Dzikość bez cenzury: Zwierzęce utrapienie

Humbak, zanurzając w wodzie masywny ogon uderza nim w głowę operatora filmowego. Panika na meczu polo, kiedy koń zrzuca z grzbietu niedoświadczonego jeźdźca.

Godziny emisji Dzikość bez cenzury

03:36

Policja dla zwierząt w Phoenix: Obietnica dana matce

Ratownik weterynaryjny, Marlynn Barkley, rozprawia się z hodowcą królików, który trzyma zwierzęta w bardzo złych warunkach. Młoda i ciekawska suczka zostaje wyratowana z opresji.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Phoenix

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 4

Do szpitala trafia młodziutkie szczenię, zarażone bardzo poważną chorobę, która może szybko rozprzestrzeniać się w szpitalu. Chris zostaje wezwany do wyjątkowego pacjenta.

Godziny emisji Weterynarz z Antypodów

05:12

Mieszkanie na pniu: Świątynia przygód

Pete buduje dom na drzewie dla rodziny odkrywców, która mieszka w górach Pocono w Pensylwanii. To dwupiętrowe cacko jest pełne niezwykłych atrakcji.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info