Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-11-13 Pokaż dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Akwaria dla hotelu Bellagio

Wayde King i Brett Raymer — partnerzy biznesowi, najlepsi kumple i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 8

Gad o imieniu Harriet ma na nodze niepokojący guz, który trzeba jak najszybciej zoperować. Dziesięciotygodniowy szczeniak zostaje narażony na niebezpieczeństwo z winy nadopiekuńczego właściciela.

Godziny emisji Weterynarz z Antypodów

07:30

Dziki świat Tima, odc. 6

Tim i jego ekipa przenoszą jaja aligatora z laguny pełnej agresywnych gadów w inne miejsce. Odwiedza też wapienne jaskinie, gdzie spotyka niezwykły gatunek owadów.

Godziny emisji Dziki świat Tima

08:00

Kot z piekła rodem: Kocia ucieczka

Galaxy pomaga parze, której agresywny kot uniemożliwia zaproszenie do domu nawet rodziny. Następnie próbuje pomóc właścicielce kota, który nie toleruje obecności jej chłopaka.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

09:00

Zoltan - król wilków, odc. 5

Nowe przygodowe reality show, w którym znawca dzikich zwierząt Zoltan Horkai szkoli różne gatunki stworzeń na potrzeby filmu i telewizji.

Godziny emisji Zoltan - król wilków

10:00

Strażnicy Teksasu, odc. 5

Strażnicy badają wypadek skutera wodnego, po którym mężczyzna trafił do szpitala. Później, nad jeziorem Lewisville, muszą radzić sobie z imprezowiczem, który trochę za dużo wypił.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

11:00

Dzikie Indochiny: Wietnam

Wietnam jest najdalej wysuniętym na wschód krajem Półwyspu Indochińskiego. Szacuje się, że na jego terenie występuje około 10 procent wszystkich gatunków światowej fauny i flory.

Godziny emisji Dzikie Indochiny

12:00

Baseny z rozmachem: Fiesta nad laguną

Lucas Congdon wraz z ekipą podejmują wyzwanie stworzenia repliki meksykańskiego kurortu w pewnym ogródku w miejscowości Venice na Florydzie. Czas rozpocząc fiestę!

Godziny emisji Baseny z rozmachem

13:00

Policja dla zwierząt w San Francisco: Odkrycie w ogrodzie

Oficer Sadler ratuje dwa zagłodzone i skrajnie zaniedbane psy. Funkcjonariusze pomagają też kobiecie, która podczas pożaru w mieszkaniu straciła dwa koty.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w San Francisco

14:00

Kot z piekła rodem: Einstein nienawidzi Izzy

Einstein to kot idealny, dopóki w pobliżu nie ma Izzy. Czy Jackson pomoże go okiełznać? Mężczyzna odwiedzi też parę, spodziewającą się dziecka, która martwi się zachowaniem pupila.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Mieszkanie na pniu: Bożonarodzeniowy domek

Ekipa wyrusza w Pasmo Błękitne w Appalachach, aby zbudować domek dla cieśli Mike'a. Mike planuje gościć w domku rodzinę i przyjaciół.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

16:00

Projekt AKWARIUM: Barbecue w wodzie

Ekipa buduje akwarium w restauracji Rolling Smoke BBQ w Las Vegas. Następnie tworzy fragment podwodnego świata w innym popularnym lokalu o nazwie Salt Life Food Shack.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Szkoła przetrwania: Ogień i lód na Islandii

Tym razem samolot zostawia Beara na lodowej czapie na aktywnym wulkanie. Czy ten niestrudzony podróżnik poradzi sobie podczas śnieżnej nawałnicy?

Godziny emisji Szkoła przetrwania

18:00

Strażnicy Teksasu: Zwiad w Zatoce Meksykańskiej

Specjalny oddział strażników spędza tydzień w pływającym domu podczas operacji przeciwko przemytnikom narkotyków.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

19:00

Kot z piekła rodem: Godzilla atakuje!

Od kotów, które rozbijają związki po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy eksperta, Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

20:00

Wszystko o kotach: Komondor, irlandzki spaniel wodny, greyhound

Która rasa ma najgrubsze futro? Jaki pies był przewodnikiem w czasie pierwszej wyprawy na Biegun Południowy?

Godziny emisji Wszystko o kotach

21:00

Premiera Schroniskowa rewolucja: Wielki remont w Detroit

Tym razem ekipa projektu Pawsitive wyrusza do schroniska w stanie Michigan. Schronisko ma być zmienione tak, aby przebywające w nim zwierzęta miały lepsze warunki życia.

Godziny emisji Schroniskowa rewolucja

22:00

Obcy wewnątrz nas: Odpadają mi ręce

Mężczyzna dostaje tajemniczej, ale bolesnej wysypki. Kobieta nie może sobie poradzić z atakami przeszywającego bólu w gardle. Nastolatek czuje się zmęczony i mdleje bez powodu.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

23:00

Na straży przyrody: Bezprawna śmierć

Strażnicy trafiają na kłusowników polujących na niedźwiedzie. Jeden z podejrzanych, pijany, zostaje przewieziony do więzienia. Mężczyzna z nakazem aresztowania ma romans z kobietą.

Godziny emisji Na straży przyrody

00:00

Baseny jak z bajki: Basen sportowy

Rodzina przerywa remont domu, aby zbudować wymarzony basen. Niesprzyjająca pogoda i ograniczona przestrzeń sprawiają, że Anthony staje przed trudnym zadaniem.

Godziny emisji Baseny jak z bajki

01:00

Schroniskowa rewolucja: Wielki remont w Detroit

Tym razem ekipa projektu Pawsitive wyrusza do schroniska w stanie Michigan. Schronisko ma być zmienione tak, aby przebywające w nim zwierzęta miały lepsze warunki życia.

Godziny emisji Schroniskowa rewolucja

02:00

Szkoła przetrwania: Betonowa dżungla

Bear pokazuje, jak techniki przetrwania w dziczy mogą przydać się w mieście, szczególnie po katastrofie, gdy wszelkie udogodnienia cywilizacyjne uległy awarii lub zniszczeniu.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

02:48

Dzikość bez cenzury: Igraszki z rekinami

W tym odcinku: tragiczny finał nieodpowiedzialnej zabawy czterech nurków z rekinami oraz zmagania kowboja z narowistym bykiem.

Godziny emisji Dzikość bez cenzury

03:36

Policja dla zwierząt w Phoenix: Bohaterscy ratownicy

Zespół paramedyków weterynaryjnych wspomina najbardziej dramatyczne lub niezwykłe akcje ratowania z oprescji młodych zwierząt.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Phoenix

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 2

Gdy dr Chris opiekuje się zakatarzonym Lulu, pieskiem rasy Labrador, dr Lisa walczy o życie psa ukąszonego przez zainfekowanego kleszcza.

Godziny emisji Weterynarz z Antypodów

05:12

Mieszkanie na pniu: Wyspa wśród koron drzew

Pete Nelson, który jest niekonwencjonalnym budowniczym, tworzy niezwykłe budowle na drzewach zarówno dla marzycieli, jak i realistów.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info