Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-12-19 Pokaż dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Jurajskie obozowisko

Wayde i Brett projektują akwarium w przyczepie kempingowej. Następnie budują niezwykły zbiornik, w którym umieszczą aligatory i rekiny.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 6

Chris badając miniaturową kozę dokonuje odkrycia, które przeraża jej właściciela. Nurkuje także w głębinach morskich, by ocalić zagrożony gatunek rekina. Lisa walczy o życie psa.

Godziny emisji Weterynarz z Antypodów

07:30

Dziki świat Tima, odc. 12

Tim wyrusza na wyprawę przez Australię śladami dinozaurów. Po drodze spotyka wiele wspaniałych — i zagrożonych wyginięciem — gadów i ssaków.

Godziny emisji Dziki świat Tima

08:00

Kot z piekła rodem: Lęk przed śmiechem

Symone to agresywna kotka, która ostatnio zaczęła atakować swoją właścicielkę, gdy ta śmieje się lub płacze. Czy uda się tak wyszkolić pupila, aby nie zwracał uwagi na te dźwięki?

Godziny emisji Kot z piekła rodem

09:00

Największe i najgroźniejsze: Krokodyle ludojady

W Ugandzie konflikty między ludźmi i krokodylami nilowymi przybierają na sile. Niall dołącza do strażników, którzy muszą schwytać gady i przenieść je z dala od osad ludzkich.

Godziny emisji Największe i najgroźniejsze

10:00

Gang obrońców zwierząt: Pod obserwacją

Rob i Dori pomagają psu trzymanemu na łańcuchu. Moose i Elle konfrontują mężczyznę, który znęca się nad zwierzętami. Brian i Amanda spotykają bezdomnego weterana i jego psy.

Godziny emisji Gang obrońców zwierząt

11:00

Dzikie wyspy z Dave'em Salmonim: Wyspa Diabelska

Dave Salmoni odwiedza jedną z najbardziej dziewiczych wysp tropikalnych. Ten niezwykły zielony klejnot, który znajduje się u wybrzeży Panamy, posiada jednak mroczny sekret.

Godziny emisji Dzikie wyspy z Dave'em Salmonim

12:00

Safari w Parku Krugera, odc. 5

Program ukazuje codzienne życie ludzi pracujących w Parku Narodowym Krugera w Republice Południowej Afryki.

Godziny emisji Safari w Parku Krugera

13:00

Policja dla zwierząt w Miami: Psie popołudnie

Funkcjonariusze zajmują się agresywnymi pitbullami, bezpańską suczką i jej szczeniętami, oraz sprawą zaniedbania konia, która może skończyć się więzieniem dla jego właściciela.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Miami

14:00

Kot z piekła rodem: Dwóch na jednego

Nerwowy kot boi się dwóch innych mieszkających w tym samym domu. Jackson uczy właściciela, jak postępować z wyjątkowo kłopotliwym kotem.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Mieszkanie na pniu: Domek dla narciarza

Pete konstruuje domek przypominający chatkę narciarską, z ukrytą sypialnią i dwustronnym kominkiem, ogrzewającym gości zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

16:00

Projekt AKWARIUM: Akwarium dla rockmana

DJ Ashba, były gitarzysta Guns N' Roses nominowany do nagrody Grammy, pojawia się w ATM i prosi Bretta i Wayde'a aby zbudowali dla niego akwarium z motywem czaszek.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Szkoła przetrwania: Namibia

Ekspert sztuki przetrwania Bear Grylls zaprezentuje nam jak można przeżyć w najbardziej gorących i suchych miejscach na ziemi, takich jak namibijska pustynia.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

18:00

Weterynarz z Alaski: Wizyta w Anchorage

Dr Dee zabiera swojego psa do specjalisty w Anchorage. Spotyka się tam także ze swoją pasierbicą i bada konia biorącego udział w wyścigu dookoła beczek.

Godziny emisji Weterynarz z Alaski

19:00

Kot z piekła rodem: Nie ma jak w domu

Jackson pomaga kotu, który nie radzi sobie w schronisku — znajduje mu tymczasową rodzinę, która być może przyjmie zwierzę na stałe.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

20:00

Ratownicy psów, odc. 11

Inspektorka Kate Fletcher zostaje wezwana w sprawie wychudzonego owczarka belgijskiego. Z kolei Jason Bowles sprawdza psa rasy husky o imieniu Tyson.

Godziny emisji Ratownicy psów

21:00

Premiera Strażnicy przyrody: Człowiek kontra zwierzę

Wraz z nadejściem wiosny, pojawiają się młode zwierzęta - od szopów po głodne baribale. Rutynowa pomoc przy porodzie psa przemienia się w walkę z chorym na wściekliznę pitbullem.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

22:00

Premiera Mieszkanie na pniu: Domki dla gwiazdy

Pete buduje dwa domki na drzewie dla trzynastoletniej piosenkarki, Grace VanderWaal. Pierwszy domek to przytulne gniazdko w stylu boho a drugi to studio z przeszklonymi ścianami.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

23:00

Strażnicy Teksasu: Porządek na granicy

Sezon polowań na jelenie w pełni. Strażnicy sprawdzają obozy łowieckie. Nad Rio Grande zatrzymują meksykańskiego rybaka kłusującego na amerykańskich wodach.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

00:00

Obcy wewnątrz nas: Coś zjada moje sny

Po dwóch latach męczącego kaszlu i bezsenności Chris uważa, że już tylko śmierć uwolni go od tych męczarni. Czy lekarze będą w stanie pomóc temu mężczyźnie?

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

01:00

Strażnicy przyrody: Człowiek kontra zwierzę

Wraz z nadejściem wiosny, pojawiają się młode zwierzęta - od szopów po głodne baribale. Rutynowa pomoc przy porodzie psa przemienia się w walkę z chorym na wściekliznę pitbullem.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

02:00

Szkoła przetrwania: Szkocja

W Szkocji, w Parku Narodowym Cairngorm, Bear Grylls sprawdza techniki przetrwania w ekstremalnych warunkach. Nauczy nas, jak odnaleźć drogę wykorzystując formacje z lodu i śniegu.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

02:48

Dwa oblicza survivalu: Zamglone góry

Lundin i Teti stawią czoło gęstym lasom i rzecznym kaskadom w Górach Klamath w Kalifornii. Czeka ich piekielne trudne wyzwanie.

Godziny emisji Dwa oblicza survivalu

03:36

Policja dla zwierząt w Phoenix: Dom dla 60 kotów

Ratownicy udzielają pomocy szczeniakowi, któremu zaklinowała się głowa w samochodowym kole zapasowym. W prażącym słońcu Arizony muszą jednak działać niezwykle szybko.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Phoenix

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 10

Dr Chris jedzie do Wielkiej Brytanii, by spełnić marzenie z dzieciństwa. Podczas podróży po Kornwalii i Yorkshire leczy różne gatunki zarówno małych, jak i dużych zwierząt.

Godziny emisji Weterynarz z Antypodów

05:12

Mieszkanie na pniu: Szwajcarska rodzinna niespodzianka

Pete jedzie do Michigan by pomóc mężowi zrobić niespodziankę żonie z okazji rocznicy ślubu. Ekipa stworzy domek na drzewie inspirowany filmem "Szwajcarska rodzina Robinsonów".

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info