Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2017-12-21 Pokaż dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Nigiri i NBA

Wayde i Brett utworzą tymczasowy zbiornik dla gwiazdy NBA Dwyane'a Wade'a, który wprowadza na rynek nową linię obuwia. Projektują też akwarium z sushi i burgerami dla restauracji.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 8

Doktor Lisa bada psa, który ma bardzo dziwny problem z oczami. Z kolei Chris musi pożegnać się z jednym ze swoich ulubionych pacjentów.

Godziny emisji Weterynarz z Antypodów

07:30

Dziki świat Tima, odc. 14

Tim wyrusza na wyprawę przez Australię śladami dinozaurów. Po drodze spotyka wiele wspaniałych — i zagrożonych wyginięciem — gadów i ssaków.

Godziny emisji Dziki świat Tima

08:00

Kot z piekła rodem: Śledząc panią Daisy

Drobniutki Dexter zaledwie wrócił do domu, a już znęca się nad Daisy. Corey kupił Sarze Givera na urodzony, lecz teraz chętnie by go zwrócił.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

09:00

Łowca potworów: Zimnokrwisty drapieżnik z Peru

Yucumama, 46 metrowy wąż, atakuje i zabija mieszkańców Peru. Czy w amazońskich lasach rzeczywiście żyje coś większego od anakondy?

Godziny emisji Łowca potworów

10:00

Gang obrońców zwierząt: Konny koszmar

Dori czeka pewna niespodzianka gdy ponownie odwiedza bezdomnego weterana, chcąc pomóc mu w sprzątaniu obozu. Ponadto, Marceline i Elle sprawdzają doniesienie o głodzonych koniach.

Godziny emisji Gang obrońców zwierząt

11:00

Wybryki ewolucji: Afryka

Na terenie Wielkiego Rowu Zachodniego potężne siły przyrody ukształtowały zadziwiająco różnorodne ekosystemy i warunki klimatyczne, zmieniając ścieżki ewolucji jego mieszkańców.

Godziny emisji Wybryki ewolucji

12:00

Projekt AKWARIUM: Akwaria na medal

Po powrocie z olimpiady w Rio, baseballista Paul George zleca Wayde'owi i Brettowi budowę dwóch patriotycznych akwariów, które mają stanąć obok oczka wodnego w jego ogrodzie.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

13:00

Policja dla zwierząt w Miami: Szop pracz atakuje

Policjanci wzywają trapera celem przeniesienia szopów praczy, które zagnieździły się w domu pewnej kobiety, ratują też szczeniaki trzymane przez wiele tygodni w ciasnych skrzynkach

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Miami

14:00

Kot z piekła rodem: Kot jak huragan

Jackson poznaje pewną bardzo rozmowną artystkę, która nie może poradzić sobie z przygarniętym kotem.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Mieszkanie na pniu: Magia i nowoczesność

W Georgii Pete buduje domek, którego konstrukcja łamie wszelkie reguły. Odwiedza także legendę wyścigów samochodowych, Dale'a Earnhardta Jr., który ma własny domek na drzewie.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

16:00

Projekt AKWARIUM: Sztuczki dla gwiazdy NBA

Gwiazdor NBA John Wall zleca firmie budowę akwarium w kształcie kostek to gry, a w restauracji w stanie Georgia ma powstać ogromny zbiornik przypominający latarnię morską.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Szkoła przetrwania: Pierścień ognia, część 1

Bear Grylls rozpoczyna tygodniowy pobyt na skamieniałych mokradłach w regionie zwanym pacyficznym pierścieniem ognia. To rejon zniszczony w 2004 roku przez tsunami.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

18:00

Weterynarz z Alaski: Świński problem

Świnka wietnamska Lilly Lou przechodzi trudną operację, a dr Dee leczy ogiera, który prawdopodobnie cierpi na śmiertelnie groźny nowotwór. Weterynarze organizują zbiórkę pieniędzy.

Godziny emisji Weterynarz z Alaski

19:00

Kot z piekła rodem: Nowy, wspaniały, koci świat

Jackson trafia do schroniska Santé D'or, gdzie próbuje pomóc bardzo agresywnemu kotu o imieniu Pig Pen.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

20:00

Ratownicy psów, odc. 1

Zespół jedzie na ratunek rottweilerowi, który utknął na równinie błotnej rzeki Dee w Merseyside, a skoczny spaniel zostaje wysłany do psiego trenera.

Godziny emisji Ratownicy psów

21:00

Potwory z Alaski: Alaskańska Wielka Stopa

Zespół bada tajemniczy trójkąt alaskański w celu znalezienia dowodów na istnienie legendarnego stworzenia, które rzekomo zamieszkuje ten teren.

Godziny emisji Potwory z Alaski

22:00

Safari w Parku Krugera, odc. 3

Program ukazuje codzienne życie ludzi pracujących w Parku Narodowym Krugera w Republice Południowej Afryki.

Godziny emisji Safari w Parku Krugera

23:00

Strażnicy Teksasu: Orzeł wylądował

Strażnicy przyrody prowadzą tajną misję by złapać nielegalnych handlarzy skór aligatorów. Dostają również cynk o wędkarzu łowiącym ryby bez względu na wymiar ochronny.

Godziny emisji Strażnicy Teksasu

00:00

Obcy wewnątrz nas: Ktoś coś zostawił...

Obiecujący młody baseballista cierpi na tajemniczą infekcję, która atakuje jego mózg. Chłopak dostaje licznych ataków, a rodzice nie potrafią mu pomóc. Co na to lekarze?

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

01:00

Potwory z Alaski: Alaskańska Wielka Stopa

Zespół bada tajemniczy trójkąt alaskański w celu znalezienia dowodów na istnienie legendarnego stworzenia, które rzekomo zamieszkuje ten teren.

Godziny emisji Potwory z Alaski

02:00

Szkoła przetrwania: Sahara, część 2

Bear Grylls kontynuuje swoją wyprawę przez Saharę. Tym razem w jego menu pojawiło się mięso z wielbłąda, a to oznacza obdarcie ze skóry i wypatroszenie zwierzaka.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

02:48

Dwa oblicza survivalu: Samotność w dżungli

Dziś Dave i Cody zamieniają się w turystów zagubionych w dżungli w Laosie. Wśród rzeczy, które znalazły się w ich plecakach są aparat fotograficzny, kondomy i papierosy.

Godziny emisji Dwa oblicza survivalu

03:36

Policja dla zwierząt w Phoenix: Skwar Arizony

Okres silnych upałów jest także groźny dla zwierząt. Oficerowie ratują dwa psy. U jednego stwierdzono udar cieplny, a drugi został pozostawiony bez opieki w prażącym słońcu.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Phoenix

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 12

Lisa zajmuje się kotem uderzonym przez samochód, Chris stosuje radykalną metodę leczenia rannego ptaka, a foka Pearl przechodzi ryzykowną operację, która ma przywrócić jej wzrok.

Godziny emisji Weterynarz z Antypodów

05:12

Mieszkanie na pniu: Widok z góry, cz. III

Pete i jego ludzie siedzą przy ognisku i odpowiadają na pytania widzów, wspominając najciekawsze zbudowane przez siebie domki na drzewach.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info