Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2018-01-24 Pokaż dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Kolacja z rybami

Utalentowany duet buduje akwarium w kształcie stołu na targi w Las Vegas. Następnie aranżuje akwarium w replice krewetkowca.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

06:45

Weterynarz z Antypodów, odc. 3

Dr Lisa stara się pomóc szczeniakowi, nad którym znęcał się jego właściciel. Tymczasem dr Chris wybiera się do Adelajdy, aby zbadać agresywnego pekari.

Godziny emisji Weterynarz z Antypodów

07:30

Gdy zapada zmrok: Lwy

Brandon McMillan obserwuje nocne polowanie stada lwów. O mały włos nie dochodzi do tragedii, kiedy samochód ekipy filmowej zakopuje się w kenijskim błocie.

Godziny emisji Gdy zapada zmrok

08:00

Kot z piekła rodem: Straszne opowieści

Czy kot może bać się swojego własnego ogona? Jackson sprawdzi to podczas swojej pracy. Później zajmuje się innym kotem, który nieustannie przewraca i zrzuca różne rzeczy na ziemię.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

09:00

Joel Lambert kontra drapieżniki: Niedźwiedzie polarne

Były żołnierz Navy SEAL, Joel Lambert, wyrusza na biegun północny śladami największego drapieżnika na ziemi. Przedstawi on niesamowite fakty dotyczące tego zwierzęcia.

Godziny emisji Joel Lambert kontra drapieżniki

10:00

Na straży przyrody: Utrudnianie działania sprawiedliwości

Strażnicy zatrzymują agresywnego, pijanego kierowcę. Aresztują także podejrzanego o utrudnianie pracy policji.

Godziny emisji Na straży przyrody

11:00

Bahamy: Wielki błękit, odc. 1

Wody wokół Wysp Bahama kryją jedno z najgroźniejszych naturalnych siedlisk na świecie. Choć życie toczy się tam zgodnie z prawami natury, czasem przybiera przerażające oblicze.

Godziny emisji Bahamy

12:00

Strażnicy przyrody: Leśne poszukiwania

Strażnicy z Maine poszukują nielegalnych upraw marihuany ukrytych w głębi lasu. Okazuje się też, że poszukiwania ofiary wypadku podczas polowania prowadzią do szokującego odkrycia.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

13:00

Policja dla zwierząt w Houston: Huragan Ike

Charles Jantzen i jego zespół mają do wykonania wyjątkowo trudne zadanie. Muszą uratować setki porzuconych zwierząt domowych, które znalazły się w tragicznej sytuacji.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

14:00

Kot z piekła rodem, odc. 6

Kot Dorothy i Travisa jest znerwicowany i często ich atakuje. Para obawia się, że następną ofiarą pupila będzie ich syn. Czy Jackson poradzi sobie z tym trudnym przypadkiem?

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Mieszkanie na pniu: Górski domek na Alasce

Pete buduje domek na drzewie dla hotelu Mt McKinley Princess Wilderness Lodge. Ekipa konstruuje prawdziwy majstersztyk z zapierającym dech w piersiach widokiem na góry Alaski.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

16:00

Projekt AKWARIUM: Najtrudniejsze wyzwania

Wayde i Brett prezentują ranking akwariów, które były najtrudniejsze do wykonania. Wyjaśniają widzom, na czym polegały trudności i w jaki sposób zostały przezwyciężone.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Dwa oblicza survivalu: Pokąsani

Dave i Cody mierzą się z trudnym terenem tajskiej dżunglii, mając jedynie podstawowe wyposażenie - maczetę, wełnę stalową, ostrzałkę, zepsuty telefon komórkowy i paczkę tytoniu.

Godziny emisji Dwa oblicza survivalu

18:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Najlepsza opieka

Dr Jeff ratuje pogonę, która dostała ataku. Dr Amy ma do czynienia z trudną sytuacją, kiedy w czasie rutynowej sterylizacji kota dochodzi do komplikacji.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

19:00

Kot z piekła rodem: Dwóch na jednego

Nerwowy kot boi się dwóch innych mieszkających w tym samym domu. Jackson uczy właściciela, jak postępować z wyjątkowo kłopotliwym kotem.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

20:00

Z życia weterynarzy: Dzień treningów

Dr Lavigne przeprowadza operację usunięcia guzów u starego psa. Dr Ross próbuje uratować łapę królika pogryzionego przez psa. Dr Blue musi wykastrować agresywnego osła.

Godziny emisji Z życia weterynarzy

21:00

Premiera Projekt AKWARIUM: Nacho czekamy? Wybudujmy terrarium!

Producent narzędzi Snap On Tools potrzebuje olbrzymiego akwarium z motywem skrzynki na narzędzia. Restauracja Nacho Daddy z Las Vegas prosi o terrarium dla skorpionów.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

22:00

Obrońca dzikich zwierząt: Wilcze hybrydy, makaki, tygrysy ogrodowe

Scott Lope odbiera nieodpowiedzialnym właścicielom sforę wilczarzy oraz 2 tygrysy. Ratuje też makaka, trzymanego w przydomowym ogródku.

Godziny emisji Obrońca dzikich zwierząt

23:00

Na straży przyrody: Uwięziony jeleń

Strażnicy przesłuchują karanego już wcześniej myśliwego, a mężczyzna nielegalnie odławiający łososie zostaje aresztowany. Ponadto, udaje się wreszcie uwolnić uwięzionego jelenia.

Godziny emisji Na straży przyrody

00:00

Obcy wewnątrz nas: Odpadają mi ręce

Mężczyzna dostaje tajemniczej, ale bolesnej wysypki. Kobieta nie może sobie poradzić z atakami przeszywającego bólu w gardle. Nastolatek czuje się zmęczony i mdleje bez powodu.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

01:00

Projekt AKWARIUM: Nacho czekamy? Wybudujmy terrarium!

Producent narzędzi Snap On Tools potrzebuje olbrzymiego akwarium z motywem skrzynki na narzędzia. Restauracja Nacho Daddy z Las Vegas prosi o terrarium dla skorpionów.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

02:00

Szkoła przetrwania: Chiny

Bear jest na terytorium słynącym z tajfunów, gdzie pokonuje wezbrane rzeki i wspina się na wysokie wodospady. Czy uda mu się upolować nietoperze na kolację?

Godziny emisji Szkoła przetrwania

02:48

Dwa oblicza survivalu: Na bezludnej wyspie

Cody Lundin i Dave Canterbury są na bezludnej wyspie u wybrzeży Nowej Szkocji, w samym środku zimy. Próbują przeżyć, korzystając jedynie z rzeczy z tratwy ratunkowej.

Godziny emisji Dwa oblicza survivalu

03:36

Policja dla zwierząt w Phoenix: Porzucony na pastwę losu

Śledcza Marlynn Barkley usiłuje ratować psa, którego porzucili właściciele, pozostawiając go na pewną śmierć. Policjantka musi jak najszybciej zabrać czworonoga do szpitala.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Phoenix

04:24

Weterynarz z Alaski: Pierwszy lot

Dr Dee udaje się na swój pierwszy lot na koło podbiegunowe, aby leczyć tamtejsze zwierzęta. Zajmie się także wiekowym Border Collie i niepełnosprawnym syberyjskim husky.

Godziny emisji Weterynarz z Alaski

05:12

Mieszkanie na pniu: W kontakcie z przyrodą

Zaklinacz drzew Pete Nelson buduje kryjówki w koronach drzew dla tych, którzy marzą o bliskim kontakcie z przyrodą i chcą urzeczywistnić marzenia z dzieciństwa.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info