Reklama

Logo Animal Planet Program TV Animal Planet - ramówka, emisje

2018-02-19 Pokaż dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Dylematy Howiego Mandela

Howie Mandel chciałby mieć własne akwarium, ale nie może się zdecydować, jak ma ono wyglądać. Czy Wayde'owi i Brettowi uda się dokończyć ten projekt bez jakichkolwiek wskazówek?

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

06:45

Weterynarz z Alaski: Operacja Pegaz

Dr Dee i jej zespół próbują uratować z helikoptera rannego konia na pustyni i badają przyczynę nadzwyczaj długiej drzemki pogony brodatej.

Godziny emisji Weterynarz z Alaski

07:30

Miasto małp: Potwory na targu

Gang ze świątyni wyrusza do miasta i odkrywa, że targiem rządzi miejska mafia. Tymczasem Jezebel nadal prowokuje królową Scarlett.

Godziny emisji Miasto małp

08:00

Kot z piekła rodem: Dobry kotek, zły kot!

Jackson pomaga pewnemu grzecznemu kotkowi postawić się dwóm innym, agresywnym kotom. Pewna para ma dosyć swoich kotów: Tiki i Marley zjadają wszystko, co leży na widoku.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

09:00

Łowcy jadu: Płynne złoto

Popyt na wężowy jad wykorzystywany do badań medycznych jest obecnie ogromny. Łowcy jadu podróżują po całym świecie w poszukiwaniu najgroźniejszych węży.

Godziny emisji Łowcy jadu

Reklama
10:00

Strażnicy przyrody: Dzikie królestwo

Sierżant Spahr staje twarzą w twarz z nowym mieszkańcem dzikich terenów Maine - boa dusicielem. Strażnik Buck odkrywa obozowisko, którego biwakowicze prawdopodobnie mają kłopoty.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

11:00

Afryka: kraina węży, odc. 3

Kurdt Greenwood przemierza najdziksze tereny RPA w poszukiwaniu 12 gatunków śmiertelnie niebezpiecznych węży. Chce pomóc ludziom lepiej zrozumieć te często nielubiane zwierzęta.

Godziny emisji Afryka

12:00

Nowojorskie Zoo - Bronx, odc. 8

Serial obrazuje codzienną pracę opiekunów zwierząt w zoo na Bronxie, a także ukazuje sposoby edukowania zwiedzających na temat dzikich zwierząt i ochrony zagrożonych gatunków.

Godziny emisji Nowojorskie Zoo - Bronx

13:00

Dzikość bez cenzury: Atak geparda

Najbardziej niesamowite zachowania zwierząt, jakie kiedykolwiek sfilmowano. Zobaczymy atak geparda na wchodzącego do jego klatki prezentera telewizyjnego oraz rozjuszonego słonia.

Godziny emisji Dzikość bez cenzury

14:00

Kot z piekła rodem: Mamma Mia

Greg i Dina mają trójkę uroczych dzieci i jednego zajadłego kota o imieniu Mia. Zaś dla Chrisa i Tenille jedyną przeszkodą w zamieszkaniu razem jest jej krnąbrny kot.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Mieszkanie na pniu: Szałas na afrykańskie safari

Pete i jego ekipa przenosi ducha Kenii do stanu Waszyngton, budując nadrzewny domek inspirowany okrągłą afrykańską chatą krytą strzechą.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

16:00

Projekt AKWARIUM: Fermentujące pączki

Wayde i Brett nurkują, aby zainstalować w akwarium w pełni funkcjonujący fermentor piwa. Następnie budują zbiornik w kształcie pączka zainspirowany siecią kawiarni Dunkin' Donuts.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Alaska: Przetrwać na krańcu świata: Głód w dziczy

Carolyn Wise wyrusza na polowanie na łosie. Grupa znad jeziora Flower tropi wiewiórki. Zdesperowani członkowie innych grup szukają pożywienia.

Godziny emisji Alaska: Przetrwać na krańcu świata

18:00

Weterynarz z Antypodów, odc. 1

Dr Chris Brown udaje się do Queensland, aby zbadać wyjątkowego prosiaka Stubby'ego, który urodził się bez trzech raciczek. Czy Stubby będzie mógł kiedyś chodzić?

Godziny emisji Weterynarz z Antypodów

19:00

Kot z piekła rodem: Kot — prześladowca

Jackson pomaga parze, która chciałaby mieć dziecko, ale boi się swojego agresywnego kota o imieniu Martini. W innym domu Jackson próbuje pogodzić dwa nieustannie walczące koty.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

Reklama
20:00

Na straży przyrody: W pogoni za uciekinierem

Strażnicy aresztują dwóch niebezpiecznych mężczyzn, łapią także poszukiwanego zbiega. Jeden z funkcjonariuszy pomaga ofiarom wypadku samochodowego.

Godziny emisji Na straży przyrody

21:00

Premiera Życiodajne rzeki Afryki, odc. 1

Życie w dorzeczu rzeki Limpopo to prawdziwa walka o przetrwanie. Susza daje się we znaki zwierzętom. Niestety dla tej doliny, skutki opóźnionego deszczu okazują się być tragiczne.

Godziny emisji Życiodajne rzeki Afryki

22:00

Strażnicy przyrody: Weekend pod znakiem flagi

Strażnicy mają pełne ręce roboty w weekend z okazji amerykańskiego dnia niepodległości. Podczas gdy tłumy świętują, strażnicy otrzymują donos o rannych bielikach amerykańskich.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

23:00

Na straży przyrody: Śmiertelne groźby

Strażnicy pomagają orkom oraz pewnej kurze z małym kurczakiem. Trafiają także na niebezpiecznego przestępcę.

Godziny emisji Na straży przyrody

00:00

Obcy wewnątrz nas: Domowi wrogowie

Niektóre pasożyty można spotkać na ziemi, po której chodzimy, w powietrzu, którym oddychamy i codziennym jedzeniu. Oto historie osób zaatakowanych przez pasożyty żyjące w Ameryce.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

01:00

Życiodajne rzeki Afryki, odc. 1

Życie w dorzeczu rzeki Limpopo to prawdziwa walka o przetrwanie. Susza daje się we znaki zwierzętom. Niestety dla tej doliny, skutki opóźnionego deszczu okazują się być tragiczne.

Godziny emisji Życiodajne rzeki Afryki

02:00

Bear Grylls - ucieczka z piekła: Dżungla

W gwatemalskiej dżungli Bear Grylls odtwarza historie, których doświadczyły trzy grupy ludzi. Zmierzy się z wyzwaniami, jakim musieli stawić czoła w obliczu śmierci.

Godziny emisji Bear Grylls - ucieczka z piekła

02:48

Wkręceni w survival: Posępnie i ponuro

John Hudson zostaje porwany i z zawiązanymi oczami pozostawiony w szczerym polu przez ekipę survivalowców. W ciągu 100 godzin musi samodzielnie powrócić do cywilizacji.

Godziny emisji Wkręceni w survival

03:36

Policja dla zwierząt w Miami: Walki kogutów

Dla policji dla zwierząt, Miami jest wielką dżunglą, tyle że w mieście. Miesięcznie policjanci otrzymują prawie 2500 wezwań. Towarzyszymy zespołowi podczas codziennej pracy.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Miami

04:24

Weterynarz z Gór Skalistych: Świąteczne cuda

Doktor Jeff Young i jego zespół ratują życie tysięcy zwierząt w jednej z najbardziej ruchliwych klinik weterynaryjnych w USA.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

Reklama
05:12

Mieszkanie na pniu: Restauracja na drzewie

Pete i jego ekipa budują na drzewie salę jadalną dla pewnej francuskiej restauracji. Chodzi o to, aby goście w czasie posiłku mogli podziwiać piękny krajobraz Prowansji.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info