Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-03-23 - ramówka, emisje

2018-03-23 Pokaż dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Sposób użycia

Właściciel restauracji zamawia akwarium, które ma pasować do wystroju wnętrza jego lokalu, które jest stylizowane na lata 50. XX wieku.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

06:45

Weterynarz z Gór Skalistych: Trujące czekoladki

Weterynarz ratuje szczeniaka przed uśpieniem. Pies zjada pudełko trujących czekoladek z marihuaną i trafia na leczenie do kliniki weterynaryjnej.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

07:30

Poznajcie pingwiny, odc. 2

Ku zaskoczeniu wszystkich, wiecznie marudny Crabby, zaprzyjaźnia się z najnowyszym mieszkańcem azylu. Princess, królowa pingwinów, doznaje największej straty w swoim młodym życiu.

Godziny emisji Poznajcie pingwiny

08:00

Kłopotliwe zwierzaki: Nie dotykaj

Oto kolejne rozbrykane pupile. Właściciele zastanawiają się nad inteligencją swego psa. Przebiegła suczka buldoga myśli, że wszystko należy do niej. Kot kleptoman okrada sąsiadów.

Godziny emisji Kłopotliwe zwierzaki

09:00

Dzika Ameryka: Okrutne oblicza zwierząt

Sokoły wędrowne bronią swoich gniazd przed groźnymi drapieżnikami. Delfiny ścigają ryby aż po piasek plaż. Tysiące rekinów migruje wzdłuż wybrzeża Miami.

Godziny emisji Dzika Ameryka

Reklama
10:00

Mój przyjaciel Grizzly: Zbiegłe niedźwiedzie

Niekonwencjonalne lekcje polowania nie pomogły Bobowi i Screechowi ale Jeff odkrywa, że najprawdopodobniej niedźwiedzie nauczyły się tej umiejętności na własną rękę.

Godziny emisji Mój przyjaciel Grizzly

11:00

Obcy wewnątrz nas: Ja i mój nikczemny bliźniak

Czteroletni chłopiec zmaga się z paraliżującym bólem. Student omal nie traci życia z powodu małego skaleczenia. Kobieta prawie traci zmysły z powodu potwora w swoim ciele.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Szybkie i wściekłe: Rekiny błękitne

Ostronosy należą do najszybszych rekinów świata. Naukowcy zamierzają zbadać osobniki zamieszkujące wody Zatoki Meksykańskiej.

Godziny emisji Szybkie i wściekłe

13:00

Dzikość bez cenzury: Walka o życie

Matador podejmuje śmiałą walkę z szarżującym bykiem i płaci za to wysoką cenę. Kobieta zostaje przypadkowo ukąszona przez jadowitego grzechotnika.

Godziny emisji Dzikość bez cenzury

14:00

Kot z piekła rodem: Kot jak huragan

Jackson poznaje pewną bardzo rozmowną artystkę, która nie może poradzić sobie z przygarniętym kotem.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Mieszkanie na pniu: Domek rodziny Nelsonów

Pete przygotowuje wyjątkowy prezent dla swojej córki: z okazji parapetówki buduje dla niej wspaniały domek na drzewie urządzony w stylu marokańskim.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

16:00

Projekt AKWARIUM: Z wiatrem

Wayde i Brett zostają zachęceni przez znanego malarza marynistę Guya Harveya do budowy ogromnego akwarium w nadmorskim ośrodku wypoczynkowym Trade Winds Resort na Florydzie.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Fiesta nad laguną

Lucas Congdon wraz z ekipą podejmują wyzwanie stworzenia repliki meksykańskiego kurortu w pewnym ogródku w miejscowości Venice na Florydzie. Czas rozpocząc fiestę!

Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Weterynarz z Antypodów, odc. 11

Czy trzy psy z jednego miotu dotknął ten sam, śmiertelnie groźny paraliż? Czy Timowi wymknęły się młode węże? I czy kotce o imieniu Mitsy zaszkodził źle umieszczony mikrochip?

Godziny emisji Weterynarz z Antypodów

19:00

Gwiazdy ze schroniska, odc. 5

Mark Vette z Auckland to ekspert od zachowań zwierząt. Wraz z zespołem pomaga źle traktowanym i porzuconym psom, przygotowując je do adopcji przez nowych, kochających właścicieli.

Godziny emisji Gwiazdy ze schroniska

Reklama
19:30

Gwiazdy ze schroniska, odc. 6

Mark Vette z Auckland to ekspert od zachowań zwierząt. Wraz z zespołem pomaga źle traktowanym i porzuconym psom, przygotowując je do adopcji przez nowych, kochających właścicieli.

Godziny emisji Gwiazdy ze schroniska

20:00

Tygrys Tasmański: żywa legenda

Uważa się, że wilkowór tasmański wyginął 80 lat temu — a jednak wielu twierdzi, że go widziało. Trójka ekspertów przeszukuje pustkowia Tasmanii w nadziei na jego znalezienie.

Godziny emisji Tygrys Tasmański

21:00

Premiera Weterynarz z Gór Skalistych, odc. 1

Ekipa doktora Jeffa spieszy z pomocą niewielkiej suczce, która rodzi spore szczenie. Weterynarze udają się też do centrum miasta aby udzielić pomocy bezdomnym i ich zwierzętom.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

22:00

Pieskie życie: Trudna wolność

W tym odcinku zobaczymy, jak wygląda kilka pierwszych tygodni niebezpiecznego życia bezdomnych psów w Tajlandii. Tymczasem w Katmandu, w czasie święta Tihar, czci się psy.

Godziny emisji Pieskie życie

23:00

Baseny z rozmachem: Dla ptaków

Żyjąca ekologicznie rodzina, mieszkająca w schronisku dla ptaków na Florydzie, prosi speca od basenów, Lucasa, o stworzenie basenowego raju dla ludzi oraz wodnej oazy dla ptaków.

Godziny emisji Baseny z rozmachem

00:00

Obcy wewnątrz nas: Coś żyje w moim kolanie!

Wybuch tajemniczej infekcji sprawia, że czteroletni chłopiec krztusi się własnym śluzem. Rana w kolanie siedmiolatka okazuje się mieć ponurą przyczynę.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

01:00

Weterynarz z Gór Skalistych, odc. 1

Ekipa doktora Jeffa spieszy z pomocą niewielkiej suczce, która rodzi spore szczenie. Weterynarze udają się też do centrum miasta aby udzielić pomocy bezdomnym i ich zwierzętom.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

02:00

Wojny o wieloryby: Cichy atak

Aktywiści szykują atak na kuter ochraniający wielorybników z pokładu szybkiej łodzi „Ady Gil". Muszą uwolnić się od intruza, który blokuje im dotarcie do floty Japończyków.

Godziny emisji Wojny o wieloryby

02:48

Kłopotliwe zwierzaki: Łakomczuchy

Mops mający obsesję na punkcie pizzy. Pies niszczący wszystko w domu i w ogrodzie. Koń umiejący wydostać się z boksu i wypuścić inne konie.

Godziny emisji Kłopotliwe zwierzaki

03:36

Policja dla zwierząt w Miami: Węże na wolności

Dla policji chroniącej zwierzęta Miami jest wielką dżunglą. Śledzimy pracę zespołu funkcjonariuszy, który miesięcznie otrzymuje 2500 wezwań.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Miami

Reklama
04:24

Weterynarz z Alaski: Wizyta w Anchorage

Dr Dee zabiera swojego psa do specjalisty w Anchorage. Spotyka się tam także ze swoją pasierbicą i bada konia biorącego udział w wyścigu dookoła beczek.

Godziny emisji Weterynarz z Alaski

05:12

Mieszkanie na pniu: Kryjówka wśród wzgórz

Pete Nelson i jego ekipa projektują i budują domki na drzewach dla ludzi, którzy marzą o powrocie do natury oraz odnalezieniu w sobie „wewnętrznego dziecka".

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-03-23. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-03-23 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info