Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-05-21 - ramówka, emisje

2018-05-21 Pokaż dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Dzika balanga

Kolejne odcinki serii opowiadającej o rodzinnej firmie, zajmującej się projektowaniem i aranżacją akwariów. Przedsiębiorstwo ATM prowadzi dwóch szwagrów, Wayde King i Brett Raymer.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

06:45

Mieszkanie na pniu: Wydanie międzynarodowe: Brazylia

Wizjoner i zaklinacz drzew Pete Nelson wraz ze swoją ekipą buduje niezwykłe, nowatorskie, ekscentryczne i niewiarygodne kryjówki oraz domki na drzewach.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

07:30

Kot na drzewie: Uwięziony w żywopłocie

Tom musi wykorzystać swoje umiejętności i doświadczenie, aby wydostać z gęstego żywopłotu kotkę Ruby i zwrócić ją jej właścicielce.

Godziny emisji Kot na drzewie

08:00

Ratownicy psów, odc. 1

Zespół jedzie na ratunek rottweilerowi, który utknął na równinie błotnej rzeki Dee w Merseyside, a skoczny spaniel zostaje wysłany do psiego trenera.

Godziny emisji Ratownicy psów

09:00

Najdziksza Europa: Lasy

Od gór do morza, od rozpalonych pustyń po arktyczną tundrę: w tym programie odkryjemy ostatnie naprawdę dzikie tereny Europy, pełne niezwykłych przejawów życia.

Godziny emisji Najdziksza Europa

Reklama
10:00

Łowca potworów: Monstrualna świnia o głowie psa z Namibii

Mungo udaje się do Namibii by zbadać sprawę monstrualnej świni z głową psa. Bestia ta poluje nocą a jej ofiary to zarówno bydło jak i wiejskie dzieci.

Godziny emisji Łowca potworów

11:00

Obcy wewnątrz nas: Coś zjada mnie żywcem!

Do szpitala trafia dziewczyna z potwornym bólem przeszywającym jej skórę głowy. Kobieta doświadcza dziwnych objawów, które są tak dotkliwe, że niszczą jej rodzinne życie.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Smak przetrwania: Finlandia - koło podbiegunowe północne

Myśliwy Josh z Nowej Zelandii i brytyjski kucharz Matt wyruszają do Kuusamo w północnej Finlandii, skutej lodem dziczy na wybrzeżu Bałtyku.

Godziny emisji Smak przetrwania

13:00

O psach, kotach i innych pupilach: Świnka miniaturowa, kapibara, koza karłowata, osioł miniaturowy, jeż, skunks

W tym odcinku dowiemy się, czy osły lubią oglądać telewizję oraz jak wykąpać jeża. Ponadto poznamy kozę pigmejską, która lubi przebywać w lokalnym klubie jazzowym.

Godziny emisji O psach, kotach i innych pupilach

14:00

Kot z piekła rodem: Zdziczały szkocki kot zwisłouchy

Tym razem Jackson pomaga właścicielom niesfornego kota, który zażarcie atakuje domowników. Następnie próbuje poskromić innego pupila, przysparzającego opiekunom wiele kłopotów.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Mieszkanie na pniu: Bungalow pod niedźwiedziem

Dwie siostry proszą Pete'a, aby w ich ogródku zbudował domek na drzewie do obserwacji niedźwiedzi. Pete tworzy swoją pierwszą dziesięcioboczną wieżyczkę ze szklanymi ścianami.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

16:00

Projekt AKWARIUM: DJ i smok

Światowej sławy DJ Steve Aoki marzy o trójgłowym smoku na skraju ucieczki z akwarium. Chłopaki muszą się nieźle napracować nad tym wyjątkowo ekstrawaganckim projektem.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Początkowe trudności

Para z małym dzieckiem prosi Lucasa o przebudowę starego basenu, tak aby był bezpieczny dla ich syna. Jak zakończy się ten projekt?

Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Strażnicy przyrody: Goniąc za łosiami

Na północy, w hrabstwie Aroostook, sierżant Menard i strażnik Pelkey prowadzą śledztwo w sprawie zabicia dwóch łosi.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Z życia weterynarzy: Nadzieja dla Hoppy

Program opowiada o życiu trzech weterynarzy którzy wraz z rodzinami zamieszkali w Houston i tu zaczęli nową pracę. Wielka przeprowadzka to wielkie zmiany i wielkie wyzwania...

Godziny emisji Z życia weterynarzy

Reklama
20:00

Rekiny: Arena śmierci

Badacz rekinów Jeff Kurr powraca. Tym razem w jednoosobowej klatce penetruje dno oceanów na żerowiskach żarłaczy białych.

Godziny emisji Rekiny

21:00

Najdziksze wyspy Indonezji: Monsunowe wyspy

Indonezja położona jest w samym sercu obszarów monsunowych. W tym odcinku poznamy stworzenia, które świetnie sobie radzą na terenach znanych z najpotężniejszych burz na Ziemi.

Godziny emisji Najdziksze wyspy Indonezji

22:00

Łowca potworów: Monstrualna świnia o głowie psa z Namibii

Mungo udaje się do Namibii by zbadać sprawę monstrualnej świni z głową psa. Bestia ta poluje nocą a jej ofiary to zarówno bydło jak i wiejskie dzieci.

Godziny emisji Łowca potworów

23:00

Wojownicy oceanu: Życie i śmierć

Kapitan statku The Thunder wysyła sygnał mayday, prosząc by Sea Shepherd uratował jego załogę. Ponadto, Jim Wickens bada temat morskiego niewolnictwa w Indonezji.

Godziny emisji Wojownicy oceanu

00:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Teraz jest nasz

Dr Jeff diagnozuje zagrażający życiu doga niemieckiego problem zdrowotny. Natomiast dr Don walczy o uratowanie łapy kota, którego nocą zaatakowało tajemnicze zwierze.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

01:00

Z życia weterynarzy: Pracujący tatusiowie

Dr Blue pomaga Belli - 9-letniej samicy owczarka niemieckiego, u której w brzuchu wykryto nowotwór. Ponadto, weterynarze spędzają więcej czasu ze swoimi dziećmi.

Godziny emisji Z życia weterynarzy

02:00

Wojny o wieloryby: Okrzyk wojenny

Rozpoczyna się kolejna kampania organizacji Sea Shepherd. Do floty dołącza nowa łódź Gojira. Ekipa namierza dwa harpunowce, którym jeszcze nie udało się złowić żadnego wieloryba.

Godziny emisji Wojny o wieloryby

02:48

Strażnicy przyrody: Człowiek kontra zwierzę

Wraz z nadejściem wiosny, pojawiają się młode zwierzęta - od szopów po głodne baribale. Rutynowa pomoc przy porodzie psa przemienia się w walkę z chorym na wściekliznę pitbullem.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

03:36

Policja dla zwierząt w Houston, odc. 11

Funkcjonariusze sprawdzają doniesienie o dużej liczbie psów trzymanych w niewoli w prowizorycznych kojcach. Z kolei Octavio Gonzales interweniuje w sprawie porzuconego konia.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:24

Weterynarz z Antypodów, odc. 2

Gdy dr Chris opiekuje się zakatarzonym Lulu, pieskiem rasy Labrador, dr Lisa walczy o życie psa ukąszonego przez zainfekowanego kleszcza.

Godziny emisji Weterynarz z Antypodów

Reklama
05:12

Szkoła przetrwania: Betonowa dżungla

Bear pokazuje, jak techniki przetrwania w dziczy mogą przydać się w mieście, szczególnie po katastrofie, gdy wszelkie udogodnienia cywilizacyjne uległy awarii lub zniszczeniu.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-05-21. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-05-21 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info