Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2018-06-17 - ramówka, emisje

2018-06-17 Pokaż dziś

06:00

Wszystko o psach - nowe sztuczki: Krzywdzące stereotypy

Niektóre rasy psów mają złą reputację. A przecież pitbulle, mastify, rottweilery, dobermany czy buldogi wcale nie muszą być agresywne i mogą być wspaniałymi przyjaciółmi człowieka.

Godziny emisji Wszystko o psach - nowe sztuczki

06:25

Weterynarz z Gór Skalistych: Kolejna szansa

Doktor Jeff i jego zespół próbują uratować psa, u którego tuż po przybyciu do kliniki doszło do zatrzymania akcji serca.

Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

07:10

Z życia weterynarzy: Światła, kamera, akcja!

Dwa szczeniaki utknęły w macicy w czasie porodu — dr Blue musi wykonać cesarskie cięcie. Weterynarze nagrywają film wideo reklamujący ich klinikę.

Godziny emisji Z życia weterynarzy

08:00

Kot z piekła rodem: Straszne opowieści

Czy kot może bać się swojego własnego ogona? Jackson sprawdzi to podczas swojej pracy. Później zajmuje się innym kotem, który nieustannie przewraca i zrzuca różne rzeczy na ziemię.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

09:00

Kot z piekła rodem: Kot jak huragan

Jackson poznaje pewną bardzo rozmowną artystkę, która nie może poradzić sobie z przygarniętym kotem.

Godziny emisji Kot z piekła rodem

Reklama
10:00

Projekt AKWARIUM: Wesołych Świąt

Wayde i Brett współpracują z australijską gwiazdą Alli Simpson i organizacją charytatywną Children's Miracle Network nad akwarium dla pewnego szpitala dziecięcego.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

11:00

Ataki rekinów

W tym mrożącym krew w żyłach dokumencie przyjrzymy się bliżej oraz przeanalizujemy prawdziwe ataki rekinów na ludzi. Okazuje się, że większości z tych tragedii można było uniknąć.

Godziny emisji Ataki rekinów

12:00

Premiera Nocne życie rekinów

Rekiny to drapieżniki, które w ciągu dnia prowadzą aktywne, pełne agresji życie. Co te zwierzęta robią w nocy? Wyruszamy z podwodną misją, aby poznać nocne poczynania rekinów.

Godziny emisji Nocne życie rekinów

13:00

Strażnicy przyrody: Detektywi do spraw jeleni

Sezon polowań na jelenie jest dla strażników przyrody z Maine wyjątkowo trudnym czasem. Strażnik Jonathan Parker łapie myśliwego, który postrzelił jelenia pozbawionego poroża.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

14:00

Nowojorskie Zoo - Bronx: Niedźwiedzie figle

Mrównik afrykański imieniem Armani cierpi na infekcję jamy ustnej, która z dnia na dzień się pogarsza. Ponadto, niedźwiedzie brunatne ciągle niszczą swój wybieg, rozkopując go.

Godziny emisji Nowojorskie Zoo - Bronx

15:00

Prehistoryczne bestie: Megalania

Ogromnych rozmiarów megalania przypomina stwora z filmów science fiction. Ta największa po tyranozaurze drapieżna jaszczurka miała 5,5 m długości i szczękę pełną ostrych kłów.

Godziny emisji Prehistoryczne bestie

16:00

Premiera Ed Stafford poza cywilizacją: Botswana

Ed Stafford musi przeżyć w niebezpiecznej delcie rzeki Okawango w Botswanie. Nie ma przy sobie nic: wody, jedzenia, ani nawet noża. Jak przetrwa 10 dni w tych trudnych warunkach?

Godziny emisji Ed Stafford poza cywilizacją

17:00

Cztery kąty, cztery łapy: Pokój dla sędziwego psa

Antonio z ekipą buduje bezpieczny domek w górach dla Chickiego, niewidomego, sędziwego psa. Ponadto, tworzy też relaksujący pokój w stylu japońskim.

Godziny emisji Cztery kąty, cztery łapy

18:00

Alaska: ostatni przystanek: Nic nie trwa wiecznie

Zbliża się koniec zimy i mieszkańcy z większym optymizmem patrzą w przyszłość. Bob tresuje Rugera, aby został prawdziwym psem myśliwskim. Ray przyzwyczaja się do życia bez córek.

Godziny emisji Alaska

19:00

Dorwać tuńczyka: Zażarta rywalizacja

To już ostatni tydzień sezonu połowów tuńczyków. W morzu wciąż pływa kilka wielkich ryb, ale coraz chłodniejsze powietrze sprawia, że już niedługo tuńczyki odpłyną na południe.

Godziny emisji Dorwać tuńczyka

Reklama
20:00

Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem: Odcinek 5 - Mężczyźni

W obozowisku roi się od kleszczy, pochodzących z truchła upolowanej świni. Pasożyty mogą roznosić choroby tropikalne. Tylko praca zespołowa pozwoli na pozbycie się tych intruzów.

Godziny emisji Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem

21:00

Strażnicy przyrody: Oczom nie wierzę

Aby zapewnić bezpieczeństwo turystów w trakcie upałów, strażnicy przyrody pracują na podwójne zmiany. Strażnik Judd ratuje małego skunksa.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

22:00

Premiera Najsłodsze zwierzaki - best of

Program poświęcony najsłodszym bohaterom królestwa zwierząt. Zobaczymy czworonożne gwiazdy sportu, kudłate ikony mody i wiele innych uroczych psów, kotów i innych zwierzaków.

Godziny emisji Najsłodsze zwierzaki - best of

23:00

Alaska: Przetrwać na krańcu świata: Nie ma odwrotu

Ochotnicy muszą stawić czoła burzy śnieżnej i niskim temperaturom. Muszą pokonać zamarznięte rzeki. Powoli zaczynają tracić pewność siebie, ale niestety, nie ma już odwrotu.

Godziny emisji Alaska: Przetrwać na krańcu świata

00:00

Górskie potwory: Bestia z hrabstwa Raleigh

Zespół bada doniesienia o dziwnym stworzeniu wyglądającym jak hybryda psa i niedźwiedzia. Tropią bestię na niebezpiecznych terenach, próbując zagonić zwierza w kozi róg.

Godziny emisji Górskie potwory

01:00

Obcy wewnątrz nas: Coś we mnie jest

Dziecko zapada na tajemniczą chorobę, która utrudnia mu oddychanie. Dziwny organizm zamieszkuje w intymnej części ciała mężczyzny. Kobieta tyje, a lekarze nie wiedzą dlaczego.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Wojny o wieloryby: Z hakiem

Załoga Sea Shepherd szykuje się do ostrej akcji, skierowanej przeciwko flocie wielorybniczej, która wyposażona jest w działa LRAD, czyli urządzenia akustyczne dalekiego zasięgu.

Godziny emisji Wojny o wieloryby

02:48

Strażnicy przyrody: Kłopoty na szlaku

Strażnicy przyrody stanu Maine odkrywają, że na szlaku dla quadów jest mężczyzna poszukiwany listem gończym. Rozpoczyna się pościg.

Godziny emisji Strażnicy przyrody

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Ratuj mnie

Śledcza, Kirstie Franks, odbiera 20 kotów właścicielowi, który mieszka w brudnym i zagraconym domu. Inni oficerowie zajmują się koniem z dziwną raną na tylnej kończynie.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:24

Z życia weterynarzy: Witamy w Houston

Weterynarze, doktorzy Blue, Ross i Lavigne, mają w Houston pełne ręce roboty: od przeprowadzania ryzykownych operacji po diagnozowanie chorego kameleona.

Godziny emisji Z życia weterynarzy

Reklama
05:12

Szkoła przetrwania: Południe USA

Na moczarach głębokiego południa USA Bear Grylls walczy z aligatorem, wijącymi się wężami i gołymi rękoma łapie suma.

Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-06-17. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-06-17 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info