07:00 Łapu Capu |
łapu capu ( Polska 2024 ) Czas: 13min.
07:20 Starożyny Egipt. Najsłynniejsze piramidy |
dokument ( Francja 2022 ) Czas: 53min.
Reżyseria: Martin Beraud
08:15 Czarodziejski flet
film ( Niemcy 2022 ) Czas: 119min.
Obsada:
Jack Wolfe
, F. Murray Abraham
, Iwan Rheon
, Jeanne Goursaud
, Amir Wilson
, Stéfi Celma
, Wilson Gonzalez Ochsenknecht
, Steffen Mennekes
, Niamh McCormack
, Waldemar Kobus
, Luyanda Unati Lewis-Nyawo
, Stefan Konarske
, Tedros Teclebrhan
, Asha Banks
, Jasmin Shakeri
Reżyseria:
Florian Sigl
10:20 Mavka i strażnicy lasu |
film ( Ukraina, USA 2023 ) Czas: 95min.
Reżyseria: Oleksandra Ruban , Oleh Malamuzh
12:00 Boska Florence
film ( Wielka Brytania 2016 ) Czas: 105min.
Obsada:
Meryl Streep
, Hugh Grant
, Simon Helberg
, Rebecca Ferguson
, Nina Arianda
, Stanley Townsend
, David Haig
, Bríd Brennan
, Christian McKay
, John Sessions
, Elliot Levey
, John Kavanagh
, Allan Corduner
, Maggie Steed
, Paola Dionisotti
Reżyseria:
Stephen Frears
13:50 Lourdes. Uwierzyć w cud |
dokument ( Francja 2023 ) Czas: 53min.
Reżyseria: Blandine Josselin
14:45 Mój sąsiad Adolf |
film ( Kolumbia, Izrael, Polska 2022 ) Czas: 91min.
Reżyseria: Leon Prudovsky
16:20 Święto ognia |
film ( Polska 2023 ) Czas: 94min.
Reżyseria: Kinga Dębska
18:00 Wstęp do meczu: Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok |
magazyn sportowy ( Polska 2023 ) Czas: 20min.
18:25 PKO BP Ekstraklasa: Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok |
sport ( Polska ) Czas: 120min.
20:30 Liga+Extra |
magazyn sportowy ( Polska ) Czas: 90min.
22:00 Turbokozak |
magazyn sportowy ( Polska 2023 ) Czas: 29min.
22:30 Brygada odc. 1 |
serial ( Francja 2023 ) Czas: 48min.
Obsada:
Daryl Hannah
, Michael Madsen |
Reżyseria:
Raul Inglis
23:20 Brygada odc. 2 |
serial ( Francja 2023 ) Czas: 53min.
Obsada:
Daryl Hannah
, Michael Madsen |
Reżyseria:
Raul Inglis
00:15 Naśladowca |
film ( USA 2022 ) Czas: 92min.
Reżyseria: Mauro Borrelli
01:50 Winny czy niewinny |
film ( Francja 2022 ) Czas: 102min.
Reżyseria: Louis Garrel
03:35 Kobieta na dachu |
film ( Polska 2021 ) Czas: 92min.
Reżyseria: Anna Jadowska
05:10 Skowyt |
short ( Polska 2021 ) Czas: 30min.
Reżyseria: Bartosz Brzeziński
05:40 Królowa chmur |
film ( Polska 2003 ) Czas: 75min.
Obsada:
Danuta Szaflarska
, Wojciech Malajkat
, Anna Przybylska
, Bogdan Kalus
, Zdzisław Kuźniar
, Wojciech Kuliński
, Joanna Jeziorna
, Robert Kowalski |
Reżyseria:
Radosław Piwowarski
Na stronie stacji telewizyjnej CANAL+ 1 umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2024-04-07. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.
Wyświetlana strona zawiera program TV dla CANAL+ 1. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.
Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2024-04-07 dla kanału CANAL+ 1 można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV CANAL+ 1 umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.
Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji CANAL+ 1. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.