06:05 Sztuczki |
film ( Polska 2007 ) Czas: 91min.
Obsada:
Damian Ul
, Ewelina Walendziak
, Tomasz Sapryk
, Rafal Guzniczak
, Iwona Fornalczyk
, Joanna Liszowska
, Andrzej Golejewski
, Grzegorz Stelmaszewski
, Simeone Matarelli
, Kasia Koleczek |
Reżyseria:
Andrzej Jakimowski
07:40 Wszystko poszło dobrze |
film ( Francja 2021 ) Czas: 108min.
Reżyseria: Francois Ozon
10:20 Fabelmanowie |
film ( USA, Indie 2022 ) Czas: 144min.
Reżyseria: Steven Spielberg
13:15 Kiler
film ( Polska 1997 ) Czas: 100min.
Obsada:
Cezary Pazura
, Małgorzata Kożuchowska
, Katarzyna Figura
, Janusz Rewiński
, Jan Englert
, Marek Kondrat
, Jerzy Stuhr
, Krzysztof Kiersznowski
, Jan Machulski
, Alex Murphy
, Sławomir Sulej
, Piotr Wawrzyńczak
, Sławomir Orzechowski
, Szymon Majewski
, Paweł Deląg
Reżyseria:
Juliusz Machulski
15:00 Córka króla |
film ( Australia, Chiny, USA 2022 ) Czas: 98min.
Reżyseria: Sean McNamara
16:45 Inwigilacja. Dla dobra ogółu |
dokument ( Niemcy, Holandia 2023 ) Czas: 97min.
Reżyseria: Jialing Zhang
18:25 Był sobie chłopiec
film ( Francja, Wielka Brytania, USA 2002 ) Czas: 97min.
Obsada:
Hugh Grant
, Nicholas Hoult
, Toni Collette
, Rachel Weisz
, Natalia Tena
, Victoria Smurfit
, Augustus Prew
, Sharon Small
, Madison Cook
, Jordan Cook
, Nicholas Hutchison
, Ryan Speechley
, Joseph Speechley
, Denise Stephenson
, Chris Webster
Reżyseria:
Chris Weitz
, Paul Weitz
20:05 Yellowjackets 2 odc. 6 |
serial ( USA 2023 ) Czas: 53min.
Reżyseria: Liz Garbus
21:00 Premiera Walizka |
film ( Argentyna, Niemcy, Hiszpania 2022 ) Czas: 104min.
Obsada:
Álvaro Morte
, Eugenia Suárez
, Verónica Echegui
, Daniel Aráoz
, Andy Gorostiaga
, Maitane San Nicolás
, Selva Alemán
, Zorion Eguileor
, Pepa Gracia
, David Luque
, Alexandra Ansidei |
Reżyseria:
Jorge Dorado
22:45 Bejbis |
film ( Polska, Włochy 2022 ) Czas: 116min.
Reżyseria: Andrzej Saramonowicz
00:45 Telefon |
film ( USA 2002 ) Czas: 77min.
Obsada:
Colin Farrell
, Kiefer Sutherland |
Reżyseria:
Joel Schumacher
03:40 Jasminum |
film ( Polska 2006 ) Czas: 107min.
Obsada:
Janusz Gajos
, Grażyna Błęcka-Kolska
, Wiktoria Gąsiewska
, Adam Ferency
, Krzysztof Pieczyński
, Monika Dryl
, Patrycja Soliman
, Bogusław Linda
, Grzegorz Damięcki
, Krzysztof Globisz
, Dariusz Juzyszyn
, Franciszek Pieczka
, Ferdynand Matysik
, Marek Kasprzyk
, Krzysztof Pyziak |
Reżyseria:
Jan Jakub Kolski
Na stronie stacji telewizyjnej CANAL+ PREMIUM umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2023-10-19. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.
Wyświetlana strona zawiera program TV dla CANAL+ PREMIUM. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.
Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2023-10-19 dla kanału CANAL+ PREMIUM można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV CANAL+ PREMIUM umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.
Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji CANAL+ PREMIUM. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.