06:40 Świrnięty Mikołaj |
film ( Polska 2018 ) Czas: 68min.
Obsada:
Piotr Matwiejczyk
, Andrzej Gałła
, Zofia Polowy
, Robert Buczyński
, Aleksander Janiszewski
, Błażej Wójcik |
Reżyseria:
Piotr Matwiejczyk
07:50 Abba. 40 lat minęło |
dokument ( Wielka Brytania 2022 ) Czas: 47min.
08:40 Ernest i Celestyna: Misja muzyka |
film ( Francja, Luksemburg 2022 ) Czas: 77min.
Reżyseria: Julien Chheng , Jean-Christophe Roger
10:30 Mała mama
film ( Francja 2021 ) Czas: 72min.
Obsada:
Joséphine Sanz
, Gabrielle Sanz
, Nina Meurisse
, Stéphane Varupenne
, Margot Abascal
Reżyseria:
Céline Sciamma
12:15 Kiler-ów 2-óch
film ( Polska 1999 ) Czas: 114min.
Obsada:
Cezary Pazura
, Janusz Rewiński
, Małgorzata Kożuchowska
, Katarzyna Figura
, Jolanta Fraszyńska
, Jan Englert
, Krzysztof Kiersznowski
, Marek Kondrat
, Peter J. Lucas
, Jerzy Stuhr
, Andrzej Grabarczyk
, Gabriela Kownacka
, Jan Machulski
, Olaf Lubaszenko
, Stefan Friedmann
Reżyseria:
Juliusz Machulski
14:15 Amy Winehouse 10 lat później |
dokument ( Wielka Brytania 2021 ) Czas: 49min.
Reżyseria: Marina Parker
15:10 Kapitan Corelli
film ( Francja, Wielka Brytania, USA 2001 ) Czas: 123min.
Obsada:
Nicolas Cage
, Penélope Cruz
, John Hurt
, Christian Bale
, Irene Papas
, Gerasimos Skiadaressis
, Aspasia Kralli
, Mihalis Giannatos
, Dimitris Kaberidis
, Pietro Sarubbi
, Viki Maragaki
, David Morrissey
, Patrick Malahide
, Salvatore Lazzaro
, Nuccio Siano
Reżyseria:
John Madden
17:25 Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka |
film ( Francja 2023 ) Czas: 106min.
Reżyseria: Guillaume Canet
19:15 Między lustrami |
film ( Francja, Iran 2022 ) Czas: 103min.
Reżyseria: Mani Haghighi
22:30 Konsekracja |
film ( Wielka Brytania, USA 2023 ) Czas: 87min.
Reżyseria: Christopher Smith
00:00 Uprowadzeni |
film ( Francja 2021 ) Czas: 87min.
Reżyseria: Denis Dercourt
01:30 Nothing Compares |
dokument ( Wielka Brytania, Irlandia 2022 ) Czas: 95min.
Reżyseria: Kathryn Ferguson
03:10 Kochankowie Roku Tygrysa |
film ( Polska, Chiny 2005 ) Czas: 103min.
Obsada:
Michal Zebrowski
, Li Min
, Sun Ji Feng
, Wu Fen Xia
, Norbert Rakowski
, Irena Slawinska |
Reżyseria:
Jacek Bromski
Na stronie stacji telewizyjnej CANAL+ PREMIUM umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2023-11-03. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.
Wyświetlana strona zawiera program TV dla CANAL+ PREMIUM. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.
Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2023-11-03 dla kanału CANAL+ PREMIUM można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV CANAL+ PREMIUM umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.
Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji CANAL+ PREMIUM. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.