06:05 Kiler |
film ( Polska 1997 ) Czas: 100min.
Obsada:
Cezary Pazura
, Małgorzata Kożuchowska
, Katarzyna Figura
, Janusz Rewiński
, Jan Englert
, Marek Kondrat
, Jerzy Stuhr
, Krzysztof Kiersznowski
, Jan Machulski
, Alex Murphy
, Sławomir Sulej
, Piotr Wawrzyńczak
, Sławomir Orzechowski
, Szymon Majewski
, Paweł Deląg |
Reżyseria:
Juliusz Machulski
07:50 Ernest i Celestyna: Misja muzyka |
film ( Francja, Luksemburg 2022 ) Czas: 77min.
Reżyseria: Julien Chheng , Jean-Christophe Roger
10:00 Między dwoma światami |
film ( Francja 2021 ) Czas: 102min.
Reżyseria: Emmanuel Carrère
11:45 Chrzciny |
film ( Polska 2022 ) Czas: 84min.
Reżyseria: Jakub Skoczeń
13:10 Jak zostałem samurajem |
film ( USA, Wielka Brytania, Chiny, Kanada 2022 ) Czas: 93min.
Reżyseria: Chris Bailey , Mark Koetsier , Rob Minkoff
14:50 Czarodziejski flet
film ( Niemcy 2022 ) Czas: 119min.
Obsada:
Jack Wolfe
, F. Murray Abraham
, Iwan Rheon
, Jeanne Goursaud
, Amir Wilson
, Stéfi Celma
, Wilson Gonzalez Ochsenknecht
, Steffen Mennekes
, Niamh McCormack
, Waldemar Kobus
, Luyanda Unati Lewis-Nyawo
, Stefan Konarske
, Tedros Teclebrhan
, Asha Banks
, Jasmin Shakeri
Reżyseria:
Florian Sigl
16:55 Zróbmy lepszego człowieka |
dokument ( USA 2022 ) Czas: 82min.
Reżyseria: Cody Sheehy
18:20 Plan na miłość |
film ( Wielka Brytania 2022 ) Czas: 104min.
Reżyseria: Shekhar Kapur
20:10 Django odc. 8 |
serial ( Francja, Włochy 2023 ) Czas: 46min.
Obsada:
Matthias Schoenaerts
, Nicholas Pinnock
, Lisa Vicari
, Noomi Rapace
, Jyuddah Jaymes
, Benny O. Arthur
, Eric Kolelas
, Haris Salihovic |
Reżyseria:
Francesca Comencini
, David Evans
, Enrico Maria Artale
21:00 Premiera Chłopi
film ( Litwa, Polska, Serbia 2023 ) Czas: 110min.
Obsada:
Kamila Urzędowska
, Robert Gulaczyk
, Mirosław Baka
, Ewa Kasprzyk
, Sonia Mietielica
, Andrzej Konopka
, Małgorzata Kożuchowska
, Sonia Bohosiewicz
, Julia Wieniawa
, Dorota Stalińska
, Maciej Musiał
, Mateusz Rusin
, Lech Dyblik
, Helena Korczycka
, Mateusz Malecki
Reżyseria:
DK Welchman
, Hugh Welchman
22:55 Bandyta
film ( Kanada 2022 ) Czas: 120min.
Obsada:
Til Schweiger
, Polly Walker
, Ida Jablonska
, Bartek Pieniazek
, Wojciech Brzezinski
, Pete Postlethwaite
, John Hurt
Reżyseria:
Maciej Dejczer
01:00 Jezioro Słone |
film ( Polska 2021 ) Czas: 102min.
Reżyseria: Katarzyna Rosłaniec
03:15 Żurek |
film ( Polska 2003 ) Czas: 70min.
Obsada:
Katarzyna Figura
, Marek Kasprzyk
, Natalia Rybicka
, Zbigniew Zamachowski |
Reżyseria:
Ryszard Brylski
04:30 Ostatni film przed końcem świata |
short ( Polska 2021 ) Czas: 20min.
Reżyseria: Agnieszka Kalińska
04:55 W kogo ja się wrodziłem |
film ( Polska 2001 ) Czas: 59min.
Obsada:
Andrzej Andrzejewski
, Krzysztof Kolberger
, Emil Karewicz
, Magdalena Kumorek
, Tomasz Lengren
, Maria Ciunelis
, Kazimierz Krzaczkowski
, Sandra Samos
, Aleksandra Kisio
, Henryk Gołębiewski |
Reżyseria:
Ryszard Bugajski
Na stronie stacji telewizyjnej CANAL+ PREMIUM umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2024-01-23. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.
Wyświetlana strona zawiera program TV dla CANAL+ PREMIUM. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.
Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2024-01-23 dla kanału CANAL+ PREMIUM można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV CANAL+ PREMIUM umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.
Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji CANAL+ PREMIUM. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.