Logo Cinemax2 Program TV Cinemax2 - ramówka, emisje

2017-10-20 Pokaż dziś

06:00

Lekarz na prowincji

dramat ( Francja 2016 ) Czas: 99min.

Reżyseria: Thomas Lilti

Obsada: François Cluzet , Marianne Denicourt , Isabelle Sadoyan , Félix Moati , Christophe Odent

Godziny emisji Lekarz na prowincji

07:40

Okaleczone

dramat ( Japonia 2016 ) Czas: 115min.

Reżyseria: Kôji Fukada

Obsada: Tadanobu Asano , Mariko Tsutsui , Kanji Furutachi , Taiga , Momone Shinokawa

Godziny emisji Okaleczone

09:40

Zatrzymać

dramat ( Belgia 2015 ) Czas: 91min.

Reżyseria: Guillaume Senez

Obsada: Kacey Mottet Klein , Galatéa Bellugi , Catherine Salée , Sam Louwyck , Laetitia Dosch

Godziny emisji Zatrzymać

11:15

Nostalgia

dramat ( Włochy 1983 ) Czas: 121min.

Reżyseria: Andrei Tarkovsky

Obsada: Oleg Yankovskiy , Erland Josephson , Domiziana Giordano , Patrizia Terreno , Laura De Marchi

Godziny emisji Nostalgia

13:25

Centaur

dramat ( Kirgistan 2017 ) Czas: 90min.

Reżyseria: Aktan Arym Kubat

Obsada: Aktan Arym Kubat , Bolot Tentimyshov , Zarema Asanalieva , Ilim Kalmuratov , Nuraly Tursunkojoev

Godziny emisji Centaur

15:00

Miraż

komedia ( Kanada 2015 ) Czas: 98min.

Reżyseria: Ricardo Trogi

Obsada: Louis Morissette , Julie Perreault , Christine Beaulieu , Patrice Robitaille , Nathaly Thibault

Godziny emisji Miraż

16:40

Okaleczone

dramat ( Japonia 2016 ) Czas: 115min.

Reżyseria: Kôji Fukada

Obsada: Tadanobu Asano , Mariko Tsutsui , Kanji Furutachi , Taiga , Momone Shinokawa

Godziny emisji Okaleczone

18:40

Eva Nová

dramat ( Słowacja 2015 ) Czas: 106min.

Reżyseria: Marko Škop

Obsada: Emília Vášáryová , Milan Ondrík , Anikó Vargová , Žofia Martišová , Gabriela Dolná

Godziny emisji Eva Nová

20:30

Miłosna układanka

komedia ( Wielka Brytania 2006 ) Czas: 93min.

Reżyseria: Tom Vaughn

Obsada: James Mcavoy , Alice Eve , Rebecca Hall , Catherine Tate , Dominic Cooper

Godziny emisji Miłosna układanka

22:05

Praktykant

dramat ( Singapur 2016 ) Czas: 93min.

Reżyseria: Junfeng Boo

Obsada: Firdaus Rahman , Wan Hanafi Su , Mastura Ahmad , Boon Pin Koh , Nickson Cheng

Godziny emisji Praktykant

23:40

Głowa do wycierania

horror ( USA 1977 ) Czas: 86min.

Reżyseria: David Lynch

Obsada: Jack Nance , Charlotte Stewart , Allen Joseph , Jeanne Bates , Judith Roberts

Godziny emisji Głowa do wycierania

01:10

Endorfiny

dramat ( Kanada 2015 ) Czas: 81min.

Reżyseria: André Turpin

Obsada: Sophie Nélisse , Mylène Mackay , Lise Roy , Guy Thauvette , Monia Chokri

Godziny emisji Endorfiny

02:35

Zanim zapadnie noc

dramat ( USA 2000 ) Czas: 128min.

Reżyseria: Julian Schnabel

Obsada: Javier Bardem , Olivier Martinez , Johnny Depp , Andrea Di Stefano , Sean Penn

Godziny emisji Zanim zapadnie noc

04:45

Potwór o tysiącu głów

thriller ( Meksyk 2015 ) Czas: 72min.

Reżyseria: Rodrigo Plá

Obsada: Jana Raluy , Sebastián Aguirre Boëda , Hugo Albores , Nora Huerta , Daniel Giménez Cacho

Godziny emisji Potwór o tysiącu głów

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Cinemax2 umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Cinemax2. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Cinemax2 można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Cinemax2 umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Cinemax2. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info