Logo Cinemax2 Program TV Cinemax2 - ramówka, emisje

2018-01-19 Pokaż dziś

06:00

Gukoroku - ślady grzechu

dramat ( Japonia 2016 ) Czas: 115min.

Reżyseria: Kei Ishikawa

Obsada: Satoshi Tsumabuki , Hikari Mitsushima , Keisuke Koide , Asami Usuda , Yui Ichikawa

Godziny emisji Gukoroku - ślady grzechu

08:00

Histeryczna ślepota

dramat ( USA 2002 ) Czas: 95min.

Reżyseria: Mira Nair

Obsada: Uma Thurman , Gena Rowlands , Juliette Lewis , Justin Chambers , Ben Gazzara

Godziny emisji Histeryczna ślepota

09:40

Nie jestem świnią

dramat ( Francja 2015 ) Czas: 107min.

Reżyseria: Emmanuel Finkiel

Obsada: Nicolas Duvauchelle , Mélanie Thierry , Maryne Cayon , Driss Ramdi , Nicolas Bridet

Godziny emisji Nie jestem świnią

11:30

Akt odwagi

dramat ( USA 2006 ) Czas: 107min.

Reżyseria: Edward James Olmos

Obsada: Yancey Arias , Alexa Vega , Michael Peña , Laura Elena Harring , Efren Ramirez

Godziny emisji Akt odwagi

13:25

Tajny składnik

dramat ( Macedonia 2017 ) Czas: 101min.

Reżyseria: Gjorce Stavreski

Obsada: Blagoj Veselinov , Anastas Tanovski , Aksel Mehmet , Aleksandar Mikic , Miroslav Petkovic

Godziny emisji Tajny składnik

15:15

Rozgrywka

kryminalny ( USA 2001 ) Czas: 120min.

Reżyseria: Frank Oz

Obsada: Robert De Niro , Edward Norton , Marlon Brando , Angela Bassett , Gary Farmer

Godziny emisji Rozgrywka

17:20

Histeryczna ślepota

dramat ( USA 2002 ) Czas: 95min.

Reżyseria: Mira Nair

Obsada: Uma Thurman , Gena Rowlands , Juliette Lewis , Justin Chambers , Ben Gazzara

Godziny emisji Histeryczna ślepota

19:00

Rara

dramat ( Chile 2015 ) Czas: 86min.

Reżyseria: Pepa San Martín

Obsada: Julia Lübbert , Emilia Ossandon , Mariana Loyola , Agustina Muñoz , Coca Guazzini

Godziny emisji Rara

20:30

Centaur

dramat ( Kirgistan 2017 ) Czas: 86min.

Reżyseria: Aktan Arym Kubat

Obsada: Aktan Arym Kubat , Bolot Tentimyshov , Zarema Asanalieva , Ilim Kalmuratov , Nuraly Tursunkojoev

Godziny emisji Centaur

22:00

Gdybym była chłopcem

komedia ( Francja 2017 ) Czas: 95min.

Reżyseria: Audrey Dana

Obsada: Audrey Dana , Christian Clavier , Eric Elmosnino , Alice Belaïdi , Antoine Gouy

Godziny emisji Gdybym była chłopcem

23:40

Miasto-wyspa

dramat ( Indie 2015 ) Czas: 107min.

Reżyseria: Ruchika Oberoi

Obsada: Vinay Pathak , Amruta Subhash , Tannishtha Chatterjee , Chandan Roy Sanyal , Sameer Kochhar

Godziny emisji Miasto-wyspa

01:30

Woyzeck

dramat ( Niemcy 1979 ) Czas: 77min.

Reżyseria: Werner Herzog

Obsada: Klaus Kinski , Eva Mattes , Wolfgang Reichmann , Willy Semmelrogge , Josef Bierbichler

Godziny emisji Woyzeck

02:50

Fenomeny

horror ( Włochy 1985 ) Czas: 106min.

Reżyseria: Dario Argento

Obsada: Jennifer Connelly , Daria Nicolodi , Fiore Argento , Federica Mastroianni , Donald Pleasence

Godziny emisji Fenomeny

04:40

Miejska dżungla

dramat ( USA 2014 ) Czas: 74min.

Reżyseria: Michael Johnson

Obsada: Kodi Smit-Mcphee , Virginia Madsen , Isabelle Fuhrman , Danny Devito , Evan Ross

Godziny emisji Miejska dżungla

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Cinemax2 umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Cinemax2. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Cinemax2 można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Cinemax2 umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Cinemax2. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info