Logo Cinemax2 Program TV Cinemax2 - ramówka, emisje

2018-01-24 Pokaż dziś

06:00

Nick i Norah

komedia ( USA 2008 ) Czas: 86min.

Reżyseria: Peter Sollett

Obsada: Michael Cera , Kat Dennings , Aaron Yoo , Rafi Gavron , Ari Graynor

Godziny emisji Nick i Norah

07:35

Chórem

krótkometrażowy ( Węgry 2015 ) Czas: 25min.

Reżyseria: Kristóf Deák

Obsada: Zsófia Szamosi , Dorka Gáspárfalvi , Dorottya Hais

Godziny emisji Chórem

08:05

Yesterday

dramat ( RPA 2004 ) Czas: 90min.

Reżyseria: Darrell James Roodt

Obsada: Leleti Khumalo , Lihle Mvelase , Kenneth Khambule , Harriet Lehabe , Camilla Walker

Godziny emisji Yesterday

09:40

Śmierć komiwojażera

dramat ( USA 1985 ) Czas: 131min.

Reżyseria: Volker Schlöndorff

Obsada: Dustin Hoffman , Kate Reid , John Malkovich , Stephen Lang , Charles Durning

Godziny emisji Śmierć komiwojażera

11:55

Nie jestem świnią

dramat ( Francja 2015 ) Czas: 107min.

Reżyseria: Emmanuel Finkiel

Obsada: Nicolas Duvauchelle , Mélanie Thierry , Maryne Cayon , Driss Ramdi , Nicolas Bridet

Godziny emisji Nie jestem świnią

13:45

Gukoroku - ślady grzechu

dramat ( Japonia 2016 ) Czas: 115min.

Reżyseria: Kei Ishikawa

Obsada: Satoshi Tsumabuki , Hikari Mitsushima , Keisuke Koide , Asami Usuda , Yui Ichikawa

Godziny emisji Gukoroku - ślady grzechu

15:50

Władca much

dramat ( Wielka Brytania 1963 ) Czas: 88min.

Reżyseria: Peter Brook

Obsada: James Aubrey , Tom Chapin , Hugh Edwards , Roger Elwin , Tom Gaman

Godziny emisji Władca much

17:20

Yesterday

dramat ( RPA 2004 ) Czas: 90min.

Reżyseria: Darrell James Roodt

Obsada: Leleti Khumalo , Lihle Mvelase , Kenneth Khambule , Harriet Lehabe , Camilla Walker

Godziny emisji Yesterday

18:55

Phil Spector

dramat ( USA 2013 ) Czas: 88min.

Reżyseria: David Mamet

Obsada: Al Pacino , Helen Mirren , Jeffrey Tambor , Chiwetel Ejiofor , John Pirruccello

Godziny emisji Phil Spector

20:30

Gorzkie żniwa

dramat ( Kanada 2017 ) Czas: 103min.

Reżyseria: George Mendeluk

Obsada: Max Irons , Samantha Barks , Barry Pepper , Tamer Hassan , Terence Stamp

Godziny emisji Gorzkie żniwa

22:15

Odruch serca

dramat ( USA 2014 ) Czas: 128min.

Reżyseria: Ryan Murphy

Obsada: Mark Ruffalo , Matt Bomer , Taylor Kitsch , Jim Parsons , Julia Roberts

Godziny emisji Odruch serca

00:25

Śledztwo skończone - proszę zapomnieć

thriller ( Włochy 1971 ) Czas: 102min.

Reżyseria: Damiano Damiani

Obsada: Franco Nero , Riccardo Cucciolla , Georges Wilson , John Steiner , Ferruccio De Ceresa

Godziny emisji Śledztwo skończone - proszę zapomnieć

02:10

Kocur

komedia ( Turcja 2016 ) Czas: 83min.

Reżyseria: Mehmet Kurtulus , Ayse Ünal

Godziny emisji Kocur

03:35

Opłacone krwią

dramat ( USA 2016 ) Czas: 112min.

Reżyseria: Ben Younger

Obsada: Miles Teller , Aaron Eckhart , Katey Sagal , Ciarán Hinds , Ted Levine

Godziny emisji Opłacone krwią

05:30

Small talk

krótkometrażowy ( Norwegia 2015 ) Czas: 20min.

Reżyseria: Even Hafnor , Lisa Brooke Hansen

Obsada: Marit Langeland , Harry Halvorsen , Vidar Hafnor , Hilde Hafnor , Espen Gustensen

Godziny emisji Small talk

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Cinemax2 umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Cinemax2. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Cinemax2 można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Cinemax2 umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Cinemax2. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info